Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Norvegji"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Iphone 6 më 26 shtator në shitje në 22 shtete të tjera - BalkanWeb

Apple prezantoi iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus më 9 shtator, dhe vetëm disa ditë më vonë kompania njoftoi se të gjithë klientët që duan të marrin një
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Prinder te cmendur foto - Panorama

e Merkure 17 Shtator 20142029 pm brbrKy eshte nje moment shokues qe tregon nje femije i cili eshte vendosur nga prinderit ne cep te nje shkembi te larte ne Norvegji me qellimin e
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Herolind Shala shėnon sėrish - Sporti Shqiptar


- Shtuar 1 javė mė parė


»Ky është “kampionati më i bukur”?! - BalkanWeb

Si mund të quhet “më i bukuri i pas viteve ‘90” ky kampionat, kur ai sapo ka nisur dhe ende s’dihet se çfarë ecurie do të ketë? Sepse, ende pa u
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kompania Apple fshin shtėpinė nė foton e fotografit - BalkanWeb

Kompania Apple, nė fillim tė kėtij viti ka kontaktuar me fotografin norvegjez pėr shfrytėzimin e njė prej fotografive tė tij. Arritėn njė marrėveshje, por ai nuk e kishte idenė se pėr cfarė do tė shfr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Conte Balotelli Sme duhen lojtare per fame - News of Albania

Pas plot 77 vitesh Italia u rikthye te fitonte ne Norvegji citon Superpsortbr br Antonio Conte theu nje tabu ne ndeshjen e tij te dyte si trajner i Italise Nje sukses qe e feston ne menyre metaforik
- Shtuar 2 javė mė parė


»Conte kërkon të thyejë tabunë nëNorvegji në debutimin me Italinë - Shqiptarja.com

Sot do të zhvillohen 8 ndeshjet e radhës për eliminatoret e “Euro 2016”. Spikasin ndeshjet e grupit A dhe H. Italia e Antonio Contes do ta nisë rrugën drejt &ldquo
- Shtuar 2 javė mė parė


»Norvegjia eksporton te burgosurit - Shekulli

SSSAbrASS brbrNorvegjia planifikon te eksportoje te burgosurit ne Holande per te liruar burgjet e mbi populluarabrbr brbrQeveria norvegjeze do te marr 300 vende me qira nga Holanda qe gjithashtu i k
- Shtuar 3 javė mė parė


»Breivik: U frymëzova nga neonazistët e Agimit të Artë - BalkanWeb

NORVEGJI-I dënuar me 21 vjet në burg për vrasjen e 77 njerëzve, norvegjezi Anders Breivik, thotë për agjencinë franceze të lajmeve AFP se ai ishte frymëzua
- Shtuar 3 javė mė parė


»Conte e nis me buzeqeshje aventuren ne krye te Italise - News of Albania

Antonio Conte e nis me buzeqeshje aventuren ne krye te Italise Qe ne debutimin ne miqesoren me Holanden ish-tekniku i Juventusit transmetoi karakterin e tij ne skuader por gjithsesi qendron me kembe n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pepe tremb Portugalinë, kuqezinjtë pa probleme - BalkanWeb

Një lajm i keq për Portugalinë, por i mirë për Shqipërinë. Mbr-ojtësi i Realit të Madridit, Pepe, ka munguar në seancat e para stërvitore në
- Shtuar 3 javė mė parė


»Skandal erotik ne Estoni Zonja e Pare puthet me zhigolo - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141210 pm p classwp-caption-text Fotot e skandalit te Zonjes se Pare qe u kap mat duke u puthur me zhigolonebrbrPresidenti i Estonise tradhtohet nga gruaja zb
- Shtuar 4 javė mė parė


»Zonja e Pare e Estonise kapet mat - Top Channel

Javën e ardhshme, Evelin Ilves nuk do të shoqërojë bashkëshortin e saj, presidentin e Estonisë Toomas Hendrik Ilves, në një vizitë zyrtare në Norvegji
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ministri i Jashtem i Kanadasë, vizitë në Shqipëri - BalkanWeb

KANADA-Ministri i Punëve të Jashtme të Kanadasë, John Baird pritet të vizitojë Kroacinë, Serbinë dhe Shqipërinë, njoftoi ambasada kanadeze me seli n&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Herolind Shala refuzon Kosovën për Shqipërinë - BalkanWeb

Herolind Shala ndodhet mes dilemës për të përfaqësuar Shqipërinë ose Kosovën. Mesfushori 22-vjeçar, që luan në Norvegji me Odd, ka marrë s
- Shtuar 5 javė mė parė


»Shala refuzon Kosoven pret shqiperine - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141241 pm Mesfushori shqiptar Herolind Shala ka refuzuar ftesen e trajnerit te Kombetares se Kosoves Albert Bunjaki per ndeshjen miqesore ndaj Omanit Lojtari O
- Shtuar 5 javė mė parė


»Herolind Shala refuzon Kosovën përShqipërinë, Duka tenton Avdijajn - Shqiptarja.com

Herolind Shala refuzon Norvegjinë dhe Kosovën për të veshur fanellën kuqezi. Mesfushori shqiptar ka refuzuar ftesën e trajnerit të Kosovës, Albert Bunjaku p&eum
- Shtuar 5 javė mė parė


»Norvegjia 8220lufte8221 ndaj Shqiperise per8230 Shalen - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141236 pm Shqiperia mund te humbase nje tjeter lojtar i cili ka shperthyer me lojen e tij gjate dy viteve te fundit Behet fjale per Herolind Shalen mesfushor
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Si ėshtė tė vėsh dy binjakėt nėgjumė? Videoja flet vete.. - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Njė nėnė e re ka transformuar videon e njė nate vuajtje me dy binjakėt e saj nė njė hit nė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shefqet Krasniqi: Policia jonë është më e mira në Ballkan - IndeksiOnline

Në një tekst autorial për Indeksonline, Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi shkruan se “nuk është shumë larg kur p.
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2164 ->2164 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 norvegji ->norvegji 0 docs[0] -> docs[0] 1 2164 ->2164 0 hits[0] -> hits[0] 1 3037 ->3037

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos