Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nuci Naci"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Policia: Ja çfarë ka ndodhur ditëne votimit në të gjithë vendin - Shqiptarja.com

TIRANE - Drejtoria e Policisë së Shtetit ka raportuar sot për sigurinë e rendit publik në vend gjatë fushatës zgjedhore. Sipas njoftimit të dërguar prej sa
- Shtuar 1 vit mė parė


»Policia e Shtetit: Ja veprat penale të evidentuara gjatë ditës së sotme - BalkanWeb

TIRANE - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën të ditur se strukturat policore vazhdojnë të jenë të angazhuara për garantimin e rendit e
- Shtuar 1 vit mė parė


»KQZ: Deri nė 13:00 kanė votuar 35.24%. Burgaj: Masa pėr incidentėt - Gazeta Idea

Tiranė- Nė daljen e rradhės Kimisioni Qendror i Zgje
- Shtuar 1 vit mė parė


»KQZ: Deri nė 13:00 kanė votuar 35.24%. MB: Sulmet mbi policinė, antishtet - Gazeta Idea

Tiranė- Nė daljen e rradhės Kimisioni Qendror i Zgje
- Shtuar 1 vit mė parė


»Policia e Shtetit: Ja veprat penale tė evidentuara gjatė ditės sė sotme - BalkanWeb

TIRANE - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn tė ditur se strukturat policore vazhdojnė tė jenė tė angazhuara pėr garantimin e rendit e tė sigurisė publike dhe po kryejnė me pėrkushtim,
- Shtuar 1 vit mė parė


»Korçë, 13 vjeçari rrëfen: Si më qëlloi 81 vjeçari me sëpatë - Shqiptarja.com

“Arrest shtëpie”, kjo ka qënë masa e sigurisë që ka dhënë Gjykata e shkallës së parë të Korçës për 71 vjecarin, P&eu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Korēė, 13 vjeēari rrėfen: Si mė qėlloi 81 vjeēari me sėpatė - Shqiptarja.com

“Arrest shtėpie”, kjo ka qėnė masa e sigurisė qė ka dhėnė Gjykata e shkallės sė parė tė Korēės pėr 71 vjecarin, Pėrparim Beqiraj, i cili vetėm dy ditė mė parė kanosi me sėpatė njė nxėnės t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Korēė, tentoi tė godiste nxėnėsinme sėpatė, arrestohet 39-vjeēari - Shqiptarja.com

KORCE - Njė person tenton tė qėllojė me sėpatė njė nxėnės nė shkollėn 9-vjecare, Nuci Naci nė qytetin e Korcės.Fatmirėsisht, 13 vjecari me iniciale A.T i ka shpėtuar pėr mrekulli tentativė
- Shtuar 2 vite mė parė


»Korēė, 39-vjeēari sulmon me sėpatė njė tė mitur, policia: Person me probleme mendore - Ora News

Njė i mitur nė shkollėn nė shkollėn 9-vjeēare “Nuci Naci” nė Korcė ka rėnė pre e njė sulmi nga person madhor pasditen e sotme. Burime nga policia e kėtij qyteti bėjnė me dije se
- Shtuar 2 vite mė parė


»Korēė, tentoi tė godiste nxėnėsinme sėpatė, arrestohet 71-vjeēari - Shqiptarja.com

KORCE - Njė person tenton tė qėllojė me sėpatė njė nxėnės nė shkollėn 9-vjecare, Nuci Naci nė qytetin e Korcės.Fatmirėsisht, 13 vjecari me iniciale A.T i ka shpėtuar pėr mrekulli tentativė
- Shtuar 2 vite mė parė


»7 Marsi, nderohen mësuesit në Korcë e Vlorë - BalkanWeb

KORCË- 10 personalitete të arsimit dhe shkollës së parë shqipe janë kujtuar me titullin qytetar nderi në Korcë.Titujt janë caktuar nga bashkia
- Shtuar 3 vite mė parė


»Si mund tė ankimosh nė Hipotekė pėr tė fshirė mbivendosjet - Albania

Botohen vendimet qė ka dhėnė kryeregjistruesi pas ankesave tė qytetarėve Laureta Rryēi Tiranė - Prej pak muajsh ZQRPP-ja ka ngritur strukturėn e re qė do tė merret me verifikimin e re
- Shtuar 6 vite mė parė


»ZRPP rinis fshirja e mbivendosjeve - Metropol

20/04/2009  Merren vendimet pwr dosjet qw kanw ardhur nga rrethet dhe argumentet Emrat e personave tw prekur dhe ata qw risigurojnė tokwn Zyra Qendrore e Regjistrimit tė Pasu
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kleriku qė luftoi pėr shkronjat shqipe - Gazeta Shqip

Ishte muaji shkurt i vitit 1910. Ditė e hėnė, para dreke. Mbi 10 mijė burra e mbi 150 kalorės, jo vetėm nga Korēa, por edhe nga krahinat pėrreth, u ngjitėn nė kodrėn e Shėn Ilisė, pėr tė marrė pjesė n
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 14 ->14 0 total_found -> total_found 1 14 ->14 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nuci ->nuci 0 docs[0] -> docs[0] 1 27 ->27 0 hits[0] -> hits[0] 1 31 ->31 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 naci ->naci 0 docs[1] -> docs[1] 1 138 ->138 0 hits[1] -> hits[1] 1 206 ->206

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos