Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Numer Llogarie"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ish-te perndjekurit 110 emrat qe marrin parate - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20140815 am p classwp-caption-text Protestat e ish-te perndjekurveSSSAbrASSMinistria e Mireqenies Sociale dhe Rinise ka disbursuar parate per 110 ish-te perndj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nje krevat ne "Qytetin Studenti", datat e regjistrimeve Luljeta Ndoka - Koha Jonë

Te perfitosh strehim 1-vjecar ne nje nga bujtinat e "Qytetit Studenti", duhet te plotesoni nje sere dokumentesh, te cilat duhet t'i dorezoni brenda afateve qe ka percaktuar Ndermarrja nr. 1 e Trajtimi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Birce dhe Musta trajneret e TKZ-se dhe Qendres Mediatike Kurajo - Gazeta Standard

Diten e djeshme eshte bere prezantimi i trajnereve te ekipeve te Qendres Mediatike Kurajo dhe grupit te Tifozeve Kuqezi te cilet do te zhvillojne nje ndeshje bamiresie ne date
- Shtuar 3 vite mė parė


»Si do falen detyrimet tatimore dhe doganore - Shekulli

Publikohet udhezimi i Ministrise se Financave per menyren se si do te aplikohet ne terren ligji per faljen i miratuar disa jave me pare nga Kuvendi. Ligji ka hyre ne fuqi qe prej dates 18 maj dhe p
- Shtuar 4 vite mė parė


»Njesia nr.3 Rama Me 8 maj koha per ti dhene te ardhme vendit - Shekulli

Kryetari i Partise Socialiste dhe kryetar i Bashkise Tirane Edi Rama ka zhvilluar nje takim me banore te njesise bashkiake numer 3. Rama gjate bashkebisedimit me qytetar te kesaj zone eshte shprehu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Njesia nr.9 Rama Modeli i Berishes eshte getoja e Kasharit - Shekulli

E perditesuar - Kreu i Partise Socialiste Edi Rama zhvilloi pasditen e sotme nje takim me banoret e njesise bashkiake Nr. 9 ne kryeqytet. Ne kete takim Rama prezantoi kandidatin socialist per kete
- Shtuar 4 vite mė parė»Gati autoriteti qe do mbikeqyre bankat - Shekulli

TIRAN- Aktiviteti i bankave tregtare te vend do te vihet nen monitorimin e nje tjeter organizmi pervec Bankes se Shqiperise i cili do te kontrolloje praktikat e ndjekura prej tyre ne marredhenie me
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lotari e rreme 3 te huaj ne hetim - Panorama

/ / Te akuzuarit dyshohet se me ane te nje lotarie te rreme kane mashtruar nje grua nga Tirana duke i vjedhur mese 3 mije paund. Ngjarja eshte denoncuar nga shtetasja A. u
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pergjimi zbuloi pronat e trafikanteve - Panorama

/ / Sipas burimeve nga hetimi i ceshtjes bazuar ne nje informacion te marre nga policia greke se shtetasit shqiptare nga Berati A.Sh dhe S.SH kishin kryer trafik femrash p
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjobe 10 mije euro farmacistit me lajmerim vdekjeje - Shekulli

I akuzuari Ilirjan Meno dergoi nje zarf me nje plumb brenda nepermjet te cilit kercenonte te demtuarin TIRAN- Prokuroria per Krime te Renda ne kryeqytet mbylli hetimet dhe dorezoi
- Shtuar 4 vite mė parė


»KMSH fillon shperndarjen e ndihmave ne Shkoder - Gazeta Start

I pranishem ne shperndarjen e 700 pakove me ndihma ishte edhe vete kryetari i KMSH-se H. Selim Muca se bashku me anetaret e Kryesise. Kreu i KMSH-se u lut per familjet e prekura nga kjo fatkeqesi dhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pensionistet autorizimi per terheqjen e pensionit nga nje i trete - Albania

Anilejda Shembitraku Pensionistet te cilet terheqin pagen mujore te pensionit neper banka ndjehen te lodhur pasi nje here ne gjashte muaj u duhet te vetedeklarohen se jetojne ende. N
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pensionistet te fyer Jemi gjalle - Top Channel

Pensionistet te cilet terheqin pagen mujore te pensionit neper banka ndihen te fyer pasi nje here ne gjashte muaj u duhet te vetedeklarohen se jetojne ende.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Berisha Ne janar do te ndertojme by-pass-in dhe do te thellojme Bunen - Albania

Eljona Ballhysa Ne janar te vitit te ardhshem qeveria do te nise ndertimin e by-pass-it te Shkodres dhe do te nise punen per thellimin e lumit te Bunes per te shmangur permbytjet e medha
- Shtuar 4 vite mė parė


»Qetesohen permbytjet ne Shkoder liqeni terhiqet me 12 centimetra - Albania

Ervin KOCI Nderprerja e reshjeve dhe ulja e shkarkimeve nga HEC-i i Vaut te Dejes kane sjelle nje permiresim te vogel te situates ne Shkoder. Niveli i ujit te qytet eshte ulur dje me
- Shtuar 4 vite mė parė


»Permbytjet Komuniteti Mysliman ne ndihme te banoreve - Top Channel

Komuniteti Mysliman i Shqiperise ka shprehur gatishmerine institucionale ne shenje solidariteti e ndihme per banoret e demtuar nga permbytjet e fundit ne pjesen me te madhe te vendit e sidomos ne zo
- Shtuar 4 vite mė parė


»KMSH solidarizohet me banoret e permbytur - Gazeta Start

Ne mbledhjen e saj te fundit Kryesia e KMSH-se pasi ka analizuar gjendjen e krijuar ka dale me disa vendime konkrete.Kjo jave te shpallet Java e lutjeve per familjet qe gjenden te permbytura d
- Shtuar 4 vite mė parė


»Komiteti Mysliman ndihma per banoret e zonave te permbytura - News of Albania

Tirane 6 dhjetor NOA - Komuniteti Mysliman i Shqiperise ka shprehur gatishmerine institucionale ne shenje solidariteti e ndihme per banoret e demtuar nga permbytjet e fundit ne pj
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bare eshte merakli rrobat ia lan e ema - Gazeta Shqip

Shtepia Ne familjen e Alfred Shkurtit kreut te te famshmes Bande te Lushnjes nuk pergjigjet njeri. Nuk degjohet asnje zhurme ne pallatin e vjeter trekatesh ngjitur me Komisariatin e Policise se Lu
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 60 ->60 0 total_found -> total_found 1 60 ->60 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 numer ->numer 0 docs[0] -> docs[0] 1 9027 ->9027 0 hits[0] -> hits[0] 1 11214 ->11214 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 llogarie ->llogarie 0 docs[1] -> docs[1] 1 796 ->796 0 hits[1] -> hits[1] 1 1078 ->1078

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos