Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Nuredin Lushaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Oxhaku i Bajram Hazir Rrogamit - Gazeta 55

30-07-2013 / Nga Ramiz Lushaj Bajram Haziri (Rrogami), i vllaznisë Gjomakaj (Gjon Maka), u lind më 2 tetor 1885 në Rrogam të Epërm të Kolgecajve, në rret
- Shtuar 1 vit mė parė»Pėrkujtohet 106 vjetori i lindjes sė patriotit Dervish Luzha - Ora News

Nė 106 vjetorin e lindjes patriotit dhe luftėtarit pėr ēėshtjen kombėtare Rexhep Tarcuk Bala njohur nė mbarė Veriun e Shqipėrisė dhe nė Kosovė si Dervish Luzha rivjen nė kujtesėn e miqve dhe t
- Shtuar 5 vite mė parė


»Testimet pėr Shkollėn e Policisė, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit - Albania

TIRANĖ - Drejtoria e Pėrgjithshme e Policisė sė Shtetit bėn publike listėn me 1128 emrat e kandidatėve qė kanė aplikuar pėr tė ndjekur studimet nė Shkollėn Bazė tė Policisė pėr “Patrullė tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Tiranė, legalizimet, lista e 434 familjeve nė njėsinė 8 - Gazeta Standard

Agjencia e Legalizimeve publikoi dje listėn e 434 familjeve qė kanė marrė lejen e legalizimit dhe qė duhet tė paraqiten nė zyrat e ALUIZNI-t pėr tė bėrė tė gjitha pagesat. Lista u pėrket familjeve tė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Listat shtese te fituesve ne universitete - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAĒI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER ID
- Shtuar 6 vite mė parė


»Lista e dytė zyrtare e ish-tė pėrndjekurve nė proces verifikimi pėr dėmshpėrblimin - Gazeta Standard

Gazeta standard po boton listėn e ish-tė pėrndjekurve politikė prej 3165 emrash tė cilėt janė ende nė procesin e verifikimit nė institucione tė tjera. Sipas burimeve tė Ministrisė sė Drejtėsis
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universitetet, fituesit e fazės sė tretė - Panorama

 Rishpėrndahen kuotat e fundit nė universitete. Listat me 4000 emrat fitues janė shpallur dje nga Agjencia e Pranimit nė institucionet e larta publike. Gazeta publikon tė plotė fituesit p
- Shtuar 6 vite mė parė


»Universiteti i Tiranės, fituesit e fazės sė tretė - Gazeta Shqip

Rektorati i Universitetit tė Tiranės ka shpėrndarė dje emrat e kandidatėve fitues tė fazės sė tretė tė pranimeve nė institucionet e arsimit tė lartė publik nė vend. Janė bėrė publik edhe emrat e fitue
- Shtuar 6 vite mė parė


»Njė valixhe me ngarkesė bėrthamore - Albania

Mehmet ELEZI 1. Ndodhem nėn tėrheqjen e njė fushe magnetike tė njohur: Kanga e Ali Bukurisė (“Kėngė popullore trimėrie nga Tropoja”, mbledhur e pėrgatitur pėr botim nga Nuredin L
- Shtuar 7 vite mė parė


»Lista zyrtare tė fituesve nė rrethe - Panorama

Botohen emrat edhe pėr universitetin Politeknik dhe Bujqėsor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin Do&cced
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 11 ->11 0 total_found -> total_found 1 11 ->11 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 nuredin ->nuredin 0 docs[0] -> docs[0] 1 474 ->474 0 hits[0] -> hits[0] 1 706 ->706 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lushaj ->lushaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 320 ->320 0 hits[1] -> hits[1] 1 459 ->459

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos