Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ohri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bushati: S'ka veto pėr Shkupin'Ohri' ėshtė kusht i vetė NATO-s - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nishani: Tė zbatohet plotėsisht 'Ohri' VIDEO TIRANE - Moszbatimi i plotė i marrėveshjes s
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vrasje e dyfishte ne restorantin Imperator ne Oher - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1039 Oher 22 gusht - Dy persona jane vrare mbreme ne nje restorant ne Oher Vrasja ka ndodhur para mesnate k
- Shtuar 5 javė mė parė


»Tirana nis stervitjen - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Trageti Oher-Pogradec, ndalohet nisja nga Pogradeci, Armiri i Alarm: Tė na rrojė porti, moli ėshtė pėr ata - Ora News

Pavarėsisht se ministri i Trasporteve Edmond Haxhinasto dhe ajo e Turizmit Eglantina Gjermeni nė qershor tė 2014 inaguruan linjėn turistike tė tragetit Pogradec- Oher dhe anasjelltas, duket se pėr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Policët serb përsëri patrullojnë në Ohër - BalkanWeb

Në Ohër kanë rifilluar patrullimet e përbashkëta të pjesëtarëve të policisë së Maqedonisë dhe policisë së Serbisë. Këto
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nuland nė Shkup: SHBA mbėshtet aspiratat e Maqedonisė, tė zbatohet marrėveshja e Ohrit - Ora News

Ndihmės sekretarja amerikane e shtetit, Victoria Nuland gjatė vizitės nė Shkup, duke folur pėr situatėn e protestave nė vend tha se duhet tė zbatohet marrėveshja e Ohrit. Ajo garantoi se SHBA mbėsh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Monstra" me 2 protesta paralele shqiptarė e maqedonas nė shesh - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Maqedonia notė proteste Shqipėrisė dhe Kosovės Zanafilla e acarimit tė marrėdhėnieve me Maqedoninė Reagon BE, shqetėsime pėr protestat nė Shkup VIDEO Maqedonia, Rama: Tė r
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shkup, mijėra shqiptarė nėprotestė kundėr rastit 'Monstra' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FOTO FOTOLAJM/ Ja si duket Shkupi nė prag tė protestės Maqedonia notė proteste Shqipėrisė dhe Kosovės Zanafilla e acarimit tė marrėdhėnieve me Maqedoninė Reagon B
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Reagimet, Maqedonia notėproteste Shqipėrisė dhe Kosovės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Zanafilla e acarimit tė marrėdhėnieve Sot, protesta tė mėdha nė Maqedoni BE, shqetėsime pėr protestat nė Shkup VIDEO Maqedonia, Rama: Tė reflektojnė garantėt e marrėveshj
- Shtuar 3 muaj mė parė»Protestat shqiptare nė MaqedoniIvanov: Dhuna nuk do tė tolerohet - Shqiptarja.com

Presidenti i Maqedonisė, Gjorgje Ivanov nga Ohri ka reaguar pėr protestat e ditėve tė fundit pėr rastin “Monstra”.  Ai ėshtė shprehur ka qenė nė kontakt me institucionet rreth tė gjitha ng
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ivanov, djegia e flamurit maqedonas dëmton Kosovën - IndeksiOnline

Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov sot nga Ohri është shprehur për protestat për rastin “Monstra” dhe ka theksuar se përherë ka qenë n&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tensionet nė Shkup, Gruevski ipėrgjigjet Ramės:'Ohri' s'u shkel - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja ēfarė deklaroi kryeministri dje pėr Maqedoninė Protestat, Kodheli: Ne, kundėr ēdo forme dhune P
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“Ohri” ndali konfliktin, jo burimin - Shekulli

Besnik Tahiri Edhe pse po bėhen 13 vjet qė nga Marrėveshja e Ohrit, qė pėr synim kishte integrimin e plotė tė shqiptarėve nė shtetin maqedonas, shihet qartė se diskriminimi dh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rasti "Monstra", edhe sot protestanė Strugė: Lironi djemtė tanė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Tradhtari qė nxiti dhunėn Reagon FRD: Tė respektohet "Ohri" VIDEO Nė Tetovė pėrleshje me policinė  FOTO-Protestat ne Shkup FOTO-Perleshjet me policine FOTO VIDEO F
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Koncert me muzikë klasike shqiptare në Carnegie Hall - BalkanWeb

TIRANE - Ndoshta publiku i gjerë për arsye të mungesës së vëmendjes së duhur mediatike nuk ka shumë informacion se muzika klasike e kontemporane shqiptare, si n
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nuk ishte vetëm shenjtërim - BalkanWeb

Disa ditë më parë u krye shenjtërimi i katedrales së ortodoksëve shqiptarë në Tiranë, “Lindja e Krishtit”. Ndërtimi, nga ana arkitekt
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pëllumb Xhufi: Historia e Murtajës në Shqipëri - BalkanWeb

TIRANE-Në historinë mesjetare të Evropës, epidemitë e murtajës bashkë me zinë e bukës, që godisnin periodikisht kontinentin e vjetër, kanë f
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Starton sot linja ujore nga Ohri nė Pogradec dhe anasjelltas - Ora News

Pas shumė peripecive, anulimeve dhe spekulimeve tė shumta nga tė dy palėt Maqedoni dhe Shqipėri, mė nė fund sot  do tė startojė linja ujore nga Ohri pėr nė Pogradec dhe anasjelltas. Pėrkundė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Nesėr starton linja ujore nga Ohri nė Pogradec dhe anasjelltas - Ora News

Pas shumė peripecive, anulimeve dhe spekulimeve tė shumta nga tė dy palėt Maqedoni dhe Shqipėri, mė nė fund nesėr mė 17 qershor do tė startojė linja ujore nga Ohri pėr nė Pogradec dhe anasjelltas.
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 353 ->353 0 total_found -> total_found 1 353 ->353 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ohri ->ohri 0 docs[0] -> docs[0] 1 353 ->353 0 hits[0] -> hits[0] 1 496 ->496

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos