Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Olimpiadave"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Silvi Bardhi: Dita më e rëndë e karrierës sime, kur Berisha dha dorëheqjen - BalkanWeb

TIRANE - Jemi mësuar ta shikojmë zyrtare, teksa nga podiumi i selisë blu, sjell deklaratat e partisë. Megjithatë, Silvi Bardhi në këtë rrëfim për 'Sum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Silvi Bardhi: Dita mė e rėndė e karrierės sime, kur Berisha dha dorėheqjen - BalkanWeb

TIRANE - Jemi mėsuar ta shikojmė zyrtare, teksa nga podiumi i selisė blu, sjell deklaratat e partisė. Megjithatė, Silvi Bardhi nė kėtė rrėfim pėr 'Summer Pages' ka ardhur ndryshe. Fillimet kanė qenė t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ē’po prodhojnė shkollat tona - Shekulli

SSSAASS Erion Kristo -Davidit gjithmonė i kanė takuar detyra tė vėshtira, si p.sh. tė pėrleshej dhe tė mposhtte gjigandin, sidomos kur askush nuk i dilte dot pėrballė. Po
- Shtuar 6 muaj mė parė


»6 pishtarėt olimpikė mė tė bukur tė tė gjitha kohėrave - Gazeta Shqip

Dy ekspertė, historianė tė Lojėrave Olimpike, janė kthyer pas nė vite pėr tė rrėfyer mbi objektet qė simbolizojnė pėrsosmėrinė pėr fil
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Viletta zbret Kostelic nga froni - Top Channel

Sandro Viletta mori medaljen e artë në garën “super e kombinuar”, duke triumfuar ndaj veteranit të kësaj disipline, kroatit Ivica Kostelic, i cili mori medaljen e
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Shkurt nga Sochi 2014 - Top Channel

Sandro Viletta mori medaljen e artë në garën superekombinuar duke triumfuar ndaj veteranit të kësaj disipline, kroatit Ivica Kostelic, i cili mori medaljen e argjendtë.
- Shtuar 9 muaj mė parė


»SPECIALE Nisin plot luks ne Rusi Lojerat Olimpike Dimerore 2014 - News of Albania

Ceremonite e hapjes se Lojrave Olimpike 2014 ne qytetin turistik te Socit ne Detin e Zi filluan duke shenuar fillimin zyrtar te tyre Te dyzet mijevendet ne Stadiumin Olimpik Fisht priten spektatore pe
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Ndizen pishtarėt e "Sochi 2014"marrin pjesė 2900 atletė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO FOTO/ VD/Kalimi i atletėve shqiptarė Tentohet tė rrėmbehet avioni, do ta ēonte nė Sochi Google ndryshon logon pėrdor ngjyrat e komunitetit LGBT
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Rusi, sot pasdite nisin LojëratOlimpike, marrin pjesë 2900 atletë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Google ndryshon logon, mbështet LGBT RUSI - Disa orë nga nisja zyrtare e Lojrave Olimpike, që do të
- Shtuar 9 muaj mė parė


»“Soēi 2014” , Putin deklaron tė hapura Lojėrat Olimpike - BalkanWeb

SOĒI – Presidenti rus, Vladimir Putin i deklaroi pak mė parė “tė hapura” Lojėrat Olimpike Dimėrore tė Soēit, gjatė njė ceremonie zyrtare pėr fillimin e tyre qė ėshtė gati nė pėrfundi
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Sochi 2014, SHBA: Kujdes, pastae dhėmbėve pėrdoret pėr bombė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD Njė ditė pėrpara fillimit tė Lojrave Olimpike qė do tė zhvillohen nė Sochi tė Rusisė, Departamenti i Shtetit Amerikan ka
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Olimpiada në Sochi, politikani: Janë vjedhur 30 miliardë $ - BalkanWeb

RUSI-Politikani opozitar, Boris Nemtsov, ka përsëritur akuzat e tij për korrupsion masiv që lidhen me Olimpiadën dimërore që pritet të mbahet në Sochi.
- Shtuar 9 muaj mė parė


»30 miliardë dollarë janë vjedhur nga mjetet e ndara për Olimpiadën - IndeksiOnline

 Politikani opozitar, Boris Nemtsov, ka përsëritur akuzat e tij për korrupsion masiv që lidhen me Olimpiadën dimërore që pritet të mbahet në
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Regjisori kinez kërkohet nga policia sepse ka shumë fëmijë - BalkanWeb

PEKIN - Regjisori i njohur kinez Zhang Yimou, është shpallur në kërkim nga policia për shkak se ka shumë fëmijë. Autoritetet kineze do ta dënoj
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Papa Françesku, udhëtimin e parë ndërkombëtar në Brazil - Shqiptarja.com

QYTETI I VATIKANIT - Papa Françesku dotë jetë në Brazil nga 22 deri në 28 korrik për Ditën Botërore të Rinisë (Gmg). E bën të dtur lajmin
- Shtuar 1 vit mė parė


»Mblidhet Keshilli Rinor i Bashkise se Tiranes - ABC News

Pranë Bashkisë së Tiranës ka nisur sot zyrtarisht funksionimin Këshilli Rinor i Tiranës. Ky Këshill përbëhet nga 48 anëtarë, “president&eum
- Shtuar 2 vite mė parė


»Basha: Nė krye tė Bashkisė edhe pėr tė paktėn 6 vjet - Gazeta 55

29-01-2013 / Gazeta 55 Kryetari i Bashkisë, para parlamentit rinor: “Investimi tek rinia gjimnaziste e Tiranës, investimi më i mirë  për të ardhmen
- Shtuar 2 vite mė parė


»Brazili ėshtė gati - Gazeta Express

Brazili ėshtė gati pėr Kampionatin botėror 2014 dhe optimist pėr organizimin e suksesshėm edhe tė Lojėrave Olimpike 2016 nė Rio de Janeiro. Zėvendėsministri i Sportit, Luis Fernandes, ka pranuar se Lo
- Shtuar 3 vite mė parė
< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 90 ->90 0 total_found -> total_found 1 90 ->90 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 olimpiadave ->olimpiadave 0 docs[0] -> docs[0] 1 90 ->90 0 hits[0] -> hits[0] 1 102 ->102

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos