Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Olldashi Arminda Qylafku"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ministrite rrezojne me fakte, akuzat e PS-se per spotet - Koha Jonë

Ministria e Transporteve doli dje ne nje konference per shtyp ku tha se kjo eshte dalja e dyte dhe perfundimtare per spotet dhe publikimet e tjerra qe ky dikaster ka bere ne media gjate shtate viteve
- Shtuar 3 vite mė parė»Akuzat e PS, reagon Ministria e Transporteve: Reklamat janė shpėrndarė nė mėnyrė tė drejtė dhe transparente. Shalsi recition ato qė i thotė Rama - Gazeta 55

23-09-2012 / Gazeta 55 Ministria e Punëve Publike dhe Transportve ka hedhur poshtë mashtrimet e deputetit të PS-së Eduard Shalsi për përfitimet e televizionev
- Shtuar 3 vite mė parė


»Emergjencat ne ndihme te banoreve ne Veri - ABC News

Ministria e Brendshme në një deklaratë mediat për situatën në veri të vendit dhe konkretisht për zonat e bllokuara ka theksuar se rrugët Nacionale janë
- Shtuar 3 vite mė parė


»Olldashi Genjeshtrat argumentet e vetme te z. Rama - Gazeta 55

20-11-2010 / Gazeta 55 Ministria e Transporteve ka reaguar sot duke i konsideruar si mashtrime deklaratat e Edi Rames se ne buxhetin e shtetit per autostraden Tirane-Elbasan jane vetem 50
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pėrplasja pėr ujin, ministri Olldashi padit PS-nė - Gazeta Standard

Ministria e Transporteve: Tirana ka ujė Uji n kryeqytet shtshkak pr debate t ashpra mes Ministris s Punve Publike, Transportit dhe Telekomuni
- Shtuar 5 vite mė parė


»Transportet: Asgjė e rėndėsishme nuk ka ndodhur nė Thirrė - Gazeta Shqip

Ministria e Punėve Publike, Transporteve dhe Telekomunikacioneve sqaroi dje pėrmes njė deklarate pėr shtyp Partinė Socialiste mbi shembjet e tavanit tė njėrit prej tuneleve nė segmentin Rrėshen-Kalima
- Shtuar 5 vite mė parė


»Replika PS-Ministri pėr shembjen e tunelit - Panorama

 Partia Socialiste i kėrkoi dje Ministrit tė Transporteve, Sokol Olldashi, tė japė shpjegime rreth shembjes sė tunelit Thirrė-Kalimash. Zėdhėnėsja e selisė rozė, Armela Imeraj, i kėrkoi d
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kalimash, Ministria: Situata nuk paraqet asnjė rrezikshmėri - Gazeta Standard

Situata nė Tunelin e Kalimashit nuk paraqet asnjė rrezikshmėri. Ky ėshtė reagimi i Ministrisė sė Punėve Publike dhe Transporteve pas deklaratės sė ardhur nga Partia Socialiste, e cila kėrkonte
- Shtuar 5 vite mė parė


»MPPT&T: Billbord-i i “G99”, nė kundėrshtim me Kodin Rrugor - Gazeta Standard

Ministria e Punėve Publike ka nisur prej dy ditėsh heqjen e tabelave tė reklamave pėrgjatė akseve rrugore kombėtare. Burimet zyrtare pranė MPPT&T bėnė me dije dje se ky vendim ėshtė marrė nė r
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 11 ->11 0 total_found -> total_found 1 11 ->11 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 olldashi ->olldashi 0 docs[0] -> docs[0] 1 6236 ->6236 0 hits[0] -> hits[0] 1 15977 ->15977 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 arminda ->arminda 0 docs[1] -> docs[1] 1 56 ->56 0 hits[1] -> hits[1] 1 62 ->62 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 qylafku ->qylafku 0 docs[2] -> docs[2] 1 63 ->63 0 hits[2] -> hits[2] 1 96 ->96

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos