Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Operimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Sqarim nga KEDS: KEDS nuk ka bërë ngritje të çmimit të energjisë - IndeksiOnline

Kemi vazhduar me ofrimin e informatave për të gjitha palët në lidhje me krizën e fundit energjetike në Kosovë shkaktuar nga aksidenti në termocentralin
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Etihad Airways” nis fluturimet nga Aeroporti i Prishtinës - IndeksiOnline

Ashtu siç ishte paralajmëruar ditë më parë, kompania e mirënjohur ndërkombëtare e fluturimeve, “Etihad Airways” do të fillojë op
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Skandal: Infektohen shtatzënat në QKUK - IndeksiOnline

Se Qendra Klinike dhe Universitare e Kosovës është një tmerr i vërtetë e tregojnë edhe disa nëna, të cilat pak ditë pas kanë lindur me pr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Urdhri: Avionët e vegjël, fluturim 5 km larg aerodromeve ushtarake - BalkanWeb

TIRANE- Në datën 9 prill 2014, ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto ka firmosur urdhërin Nr.152 për miratimin e rregullores mbi operimet me avionët ultra të leht&eu
- Shtuar 5 muaj mė parė»NEVOJĖ URGJENTE PĖR REFORMĖ NĖ SISTEMIN E RREGULLIMIT TĖ SEKTORIT ELEKTROENERGJETIK - Gazeta Shqip

GJERGJ SIMAKU Debati i hapur sė fundi nė gazetėn Shqip dhe kėrkesa e drejtė e redaksisė pėr tė debatuar pėr ēėshtje tė rėndėsisė sė veēantė nė sektorin e energjisė elektrike
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Bunjaku publikon listėn e tė munguarve nė miqėsore - Gazeta Shqip

Kosova Trajneri justifikon humbjet ndaj Turqisė e Senegalit me jo-tė e shumta
- Shtuar 5 muaj mė parė


»30 gangsterėt mė tė famshėm nė histori - Tirana Observer

Mafiozėt dhe lordėt e drogės qė sfiduan ligjin
- Shtuar 6 muaj mė parė»Si u rrėzuan 10 mbretėrit mė tė famshėm tė drogės - Tirana Observer

Operojnė krejtėsisht nė tregje tė tjera tė cilat, nuk kanė asnjė lidhje me ato ndėrkombėtare. Bėhet fjalė pėr drogėn. Bosėt e tyre edhe pse nė fshehtėsi kanė arritur tė kenė sukseset e tyre duk
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Avioni, Berisha: U dogj dosja e narko-avionit. Reagon Albcontrol - BalkanWeb

TIRANE - Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon drejtoreshėn e Albkontroll-it, Belinda Balluku se ka dhėnė urdhėr pėr djegien e dosjes sė avionit qė u bllokua nė rėrėn e Divjakės, nė pėrpjekje pėr tė tr
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Avioni, Berisha: Ediskobari urdhėroi Ballukun, 'digj dosjen e narko-avionit'. Reagon Albcontrol - BalkanWeb

TIRANE - Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon drejtoreshėn e Albcontrol, Belinda Balluku se ka dhėnė urdhėr pėr djegien e dosjes sė avionit qė u bllokua nė rėrėn e Divjakės, nė pėrpjekje pėr tė trafik
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Albcontroll Publiku po dezinformohet nga persona qe nuk njohin lundrimin ajror - News of Albania

Transmetuar me 14052014 - 1519 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 14 maj 2014 NOAal- Pas deklarates se bere nga ish kreu i PD Sali Beris
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Albcontrol: Dezinformim nga njerëzqë përhapin panik për qëllime partiake - Shqiptarja.com

TIRANE- Shërbimi i Lundrimit Ajror i Republikës së Shqipërisë, Albcontrol, në një deklaratë për shtyp ka reaguar lidhur me komentet e bëra dëri m
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Piloti Riformato kaloi nė pikėn e kontrollit nė Rinas- FOTO - BalkanWeb

TIRANE-Mediat shqiptare disponojnė foto se piloti italian i avionit qė u kap nė Divjakė rezulton se e ka kaluar pikėn e kontrollit nė aeroportin e Rinasit si tė gjithė udhėtarėt e tjerė. Giorgio Rifor
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Pacientëve u shtyhen operimet, anestezistët në seminar - BalkanWeb

KOSOVE-Frika se do të hynte në operacion, e kishte lënë pa gjumë gjithë natën. Por frika iu hoq në mëngjesin e së enjtes kur erdhi në Klinikë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Pablo Eskobar, jeta e baronit mė tė madh tė drogės nė histori - Tirana Observer

Mjeshtri i krimit qė sundoi njė prej perandorive mė tė mėdha mafioze nė histori
- Shtuar 7 muaj mė parė»Bankat e Ukrainës tërhiqen nga Krimeja - BalkanWeb

UKRAINE – Zyrtarët në Krimea thonë se bankat, me seli në Ukrainë, pritet të ndalojnë operacionet e tyre në Krime brenda dy javësh. Zëven
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Adem Grbolar e quan Bekim Dulën “pseudokardiokirurgu” - IndeksiOnline

Kardiokirurgu Adem Grbolar në një letër drejtuar mediave ka treguar për historikun e kardiokirurgjisë në Kosovë. “Historiku I kardiokirurgji
- Shtuar 7 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 79 ->79 0 total_found -> total_found 1 79 ->79 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 operimet ->operimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 79 ->79 0 hits[0] -> hits[0] 1 92 ->92

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos