Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ora News"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pėrgjimet, Fatos Klosi: Ka ardhur koha tė hapen letrat pėr SHISH - Ora News

Tiranė - Kreu i Shėrbimit Informativ Shtetėror, Visho Ajazi Lika, ėshtė pėrpjekur sot tė qetėsojė politikanėt qė kanė pasur kėto ditė ankthin se mund tė jenė pėrgjuar. Kreu i SHISH
- Shtuar 1 ditė mė parė


»EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi nė zbardhjen e sė vėrtetės - BalkanWeb

TIRANE-Ish inspektorja e Bankės sė Shqipėrisė Elivar Golemi pas 25 ditėsh nė burg flet ekskluzivisht pėr gazetarėn Eni Vasili pėr emisionin e saj “Studio e Hapur”. Elivar Golemi thotė se P
- Shtuar 3 ditė mė parė


»EKSKLUZIVE/ Elivar Golemi: Prokuroria na pengoi në zbardhjen e së vërtetës - IndeksiOnline

Ish inspektorja e Bankës së Shqipërisë Elivar Golemi pas 25 ditësh në burg flet ekskluzivisht për gazetarën Eni Vasili për emisionin e saj “S
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sot, vizita e fundit e Stefan Fyle-s si Komisioner nė Tiranė, ja axhenda e tij - Ora News

Tiranė- Vizita e fundit nė Tiranė nė detyrėn e Komisionerit pėr Zgjerim, do ta mbajė Stefan Fulen mė pak se 24 orė nė Tiranė. Ora News ka zbardhur axhendėn e plotė tė Komisi
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vlorė, nėna i lutet Shtėpisė sė Fėmijės: Ma strehoni djalin 10 vjeē, kursejani vuajtjet - Ora News

Vlorė – Drama e njė tjetėr fėmije troket nė derėn e Ora News nė Vlorė, pas rastit tė 6 vjeēares me gjyshen, nė muajin korrik . Pa asnjė tė ardhur, e braktisur nga bash
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vizita e fundit si Komisioner nė Tiranė, ja axhenda e takimeve e Stefan Fyle - Ora News

Tiranė- Vizita e fundit nė Tiranė nė detyrėn e Komisionerit pėr Zgjerim, do ta mbajė Stefan Fulen mė pak se 24 orė nė Tiranė. Ora News ka zbardhur axhendėn e plotė tė Komisi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»2013-ta, viti i shqiptarėve - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė konferencėn e fundvitit: Mirėdita tė gjithėve! Kjo ėshtė konferenca jonė e fundvitit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Te lexuarit dhe bota e internetit, kėshillat e Edmond Tupes - Ora News

Nė botėn e internetit dhe tė videos tė drejtosh fėmijėt drejt librit sa vjen e bėhet mė e vėshtirė. Pedagogu Edmond Tupja thotė se tė lexuarit duhet gjetur njė mėnyrė pėr t’i edukuar.
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Llalla takon prokurorėt pėr rezultatet dhe dosjet nė proces - Ora News

Kryeprokurori Adriatik Llalla do tė zhvillojė njė takim me 23 drejtuesit e prokurorisė nė rrethe si dhe drejtuesit e Prokurorisė sė Apelit. Takimi do tė zhvillohet nė orėn 10:00 nė ambiente
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Sėrish dasėm nė PS, martohet Artan Gaēi dhe Olta Xhaēka, ja ftesa - Ora News

Sėrish dasėm nė Partinė Socialiste. Deputetja e PS-sė e zgjedhur nė qarkun e Korēės Olta Xhaēka dhe deputeti socialist i zgjedhur nė qarkun e Tiranės, Artan Gaēi shumė shpejt kurorėzojnė dashurinė
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Lufta kundėr korrupsionit, Llalla takon prokurorėt e rretheve dhe tė Apelit - Ora News

Kryeprokurori Adriatik Llalla do tė zhvillojė njė takim me 23 drejtuesit e prokurorisė nė rrethe si dhe drejtuesit e Prokurorisė sė Apelit. Takimi do tė zhvillohet nė orėn 10:00 nė ambientet
- Shtuar 7 ditė mė parė»Dhoma Amerikane Gjobat jane bere arbitrare - Panorama

e Enjte 25 Shtator 20140716 am brbrBizneset e huaja dhe ato vendase pervec luftes per mbijetese ne kushtet kur informaliteti mbetet ende i larte duhet te perballen edhe me gjoba a
- Shtuar 1 javė mė parė»Berisha Jam ndare pergjithmone nga posti i kreut te PD - Panorama

e Marte 23 Shtator 20140908 am brbrIsh-kryetari i PD-se Sali Berisha deklaroi dje se nuk eshte aspak i implikuar ne zgjedhjen e strukturave te reja drejtuese te kesaj force politi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Berisha: Jam ndarë përgjithmonë nga posti i kreut të PD-së - BalkanWeb

TIRANE-Sali Berisha nuk ka as një plan t’i rikthehet drejtimit të në Partinë Demokratike. Lideri historik i së djathtës shqiptare, largimin një vit më par
- Shtuar 1 javė mė parė»Vuajtjet e marrjes sė njė kempi, edhe pse nė gjendje tė rėndė shėndetėsore - Ora News

Pėrtej shėndetit tė dobėt e delikat, pėr tė marrė sot njė kemp, nė komsionin ku duhet ta fitosh kėtė tė drejtė tė duhen orė tė tėra nė rradhė apo ditė. Kjo edhe kur gjendja shėndetėsore e personave
- Shtuar 1 javė mė parė»Vizita historike, Papa Franēesku mbėrrin nė Shqipėri! - BalkanWeb

TIRANĖ- Mė pak se njė orė i ndan shqiptarėt nga vizita historike e Atit tė Shenjtė, Papa Franēesku i cili vjen nė tokėn shqiptare pėr tė bekuar njerėzit e saj. Papa i tė thjeshtėve zgjodhi pėr tė fill
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4179 ->4179 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ora ->ora 0 docs[0] -> docs[0] 1 41192 ->41192 0 hits[0] -> hits[0] 1 63230 ->63230 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 news ->news 0 docs[1] -> docs[1] 1 10255 ->10255 0 hits[1] -> hits[1] 1 13428 ->13428

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos