Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Padia Civile"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Padia e Ministrise Partia Balli Kombetar te liroje gjashte zyrat - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20141245 pm p classwp-caption-text Ministria e EkonomisebrbrTIRANE 8211 Ministria e Zhvillimit Ekonomik Tregtise dhe Sipermarrjes ka nisur nje beteje gjyqesor
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Sulejman Demollari padit futbollistin Elis Bakaj - BalkanWeb

TIRANE-Futbollistët kanë gjëra të përbashkëta në shumë aspekte, por kur vjen puna tek ana financiare, nuk paska paqe. Kështu është edhe rasti m&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»CEZ ose vjedhja e shekullit ne Shqiperi - News of Albania

Transmetuar me 31072014 - 1645 Nga Lulzim Bashabr br I drejtohem shqiptareve per nje ceshtje e cila per nga permasat mund te konsiderohet pa frike me trond
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Padi kundër Putinit për shkatërrimin e aeroplanit të udhëtarëve - BalkanWeb

MOSKE- Një fuqi e fortë e avokatëve britanikë me bazë në Londër, McCue & Partners, po punojnë në përgatitjen e një padie kundër presiden
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Deklaratat ne Fb rrezohet padia ndaj Tahirit - Top Channel

Gjykata e Tiranës zbardh vendimin në të cilin argumentohet se përse rrëzoi padinë e ish-ministrit të Brendshëm, Flamur Noka dhe ish-zëvendësminsitrit
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Zvarritja historike e nje gjyqi - Top Channel

Avokatët e shtetases suedeze Ana Nordstrom, vajza e biznesmenit të ndjerë Vehbi Velija, që prej katër vitesh po zvarritet nga gjykatat për një dëshmi trashë
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Deputeti i PDIU padit minibashkinënr.10 në Tiranë, i kanë zënë truallin - Shqiptarja.com

TIRANE - Deputeti i PDIU Tahir Muhedini i është drejtuar gjykatës së Tiranës me një padi civile ku ka paditit njësinë bashkiake nr.10 në kryeqyte
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Padia e rrallė e babait, kėrkonēnjohjen e atėsisė pėr 2 fėmijėt - Shqiptarja.com

TIRANE - Kostaq Kondi, babai i dy fėmijėve tė mitur kėrkon qė dy fėmijėt e mitur tė mos njihen nga gjykata e Tiranės si tė tijėt. Nė datėn 15 maj, Kondi i ėshtė drejtuar sekretarisė sė gjykatės me njė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Zv/Ministri Dritan Hila padit ILDKPkėrkon 10 mln lekė dėmshpėrblim - Shqiptarja.com

TIRANE - Zėvendėsministri i Mbrojtjes Dritan Hila padit nė gjykatėn e Tiranės Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive dhe Konfliktit tė Interesit. Shkak i kėsaj ėshtė bėrė gjob
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Beqaj padit pėr shpifje presidentin e Farmacistėve, kėrkon 150 mln lekė - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqja, kėrkon 150 milion lekė tė vjetra dėmshpėrblim nga presidenti i nderit tė Urdhėrit tė Farmacistit Arian Jaupllari. Dėmshpėrblimi kėrkohet si pasojė e njė shk
- Shtuar 6 muaj mė parė


»"Konflikt interesi me Ina Ramėn"KLD pėrjashton gjyqtarjen Shehaj - Shqiptarja.com

TIRANE- Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė ka pėrjashtuar gjyqtaren Enerjeta Shehaj, e cila kishte marrė nė shqyrtim kėrkesė padinė civile tė ish-kryeprokurores Ina Rama. Nėpėrmjet njė kėrkese tė argumentu
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Beqaj padit pėr shpifje presidentin eFarmacistėve, kėrkon 150 mln lekė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ- Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqja, kėrkon 150 milion lekė tė vjetra dėmshpėrblim n
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Dine tėrhoqi padinė, djali ihallės: Demiraj mė kėrkoi tė falur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Pėrjashtohet polici qė liroi Demiraj Dine: Polici boksier liroi serial killerin Kushėriri: Gruaja e tij italiane m'u hodh vetė nė shtrat “M'u errėn sytė kur
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Akuzoi nė portal gjyqtarenMataj, kėrkon dėmin financiar - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Qeveria 5 rekomandime pėr luftimin e krimit nga prokuroria TIRANE - Nė kulmin e denoncimit tek pre
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Kėrkoj 300 mijė lekė pėr 60 ditė qė qėndrova nė burg - Gazeta Shqip

Nexhat Mulaj: Pas arrestimit pėr vrasje, gruaja humbi fėmijėn, nėna pėsoi atak kardiak Nėna Pėr shkak tė padrejtėsisė nė akuzė, i biri
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Mujës i shtohet edhe një padi penale - IndeksiOnline

Ramadan Muja 2Këshilltari i Bashkimit Demokratik(BD),Osman Hajdari, ka vendosur që të ulë në bankën e të akuzuarit edhe një herë kryetarin e Komun&
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Digjet shtėpia, gjykata: CEZ me faj, tė paguajė 3.1 milionė lekė - BalkanWeb

TIRANE - Njė qytetar i Tiranės ka fituar betejėn ligjore me kompaninė e shpėrndarjes sė energjisė elektrike, tė cilėn e konsideronte pėrgjegjėse pėr djegien e shtėpisė sė tij. Gjykata e Tiranės, pėrme
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Digjet shtëpia, gjykata: CEZ me faj, të paguajë 3.1 milionë lekë - BalkanWeb

TIRANE - Një qytetar i Tiranës ka fituar betejën ligjore me kompaninë e shpërndarjes së energjisë elektrike, të cilën e konsideronte përgjegjëse
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Policia private ‘Oktapus’ paditpronarin e Klan Aleksandër Frangaj - Shqiptarja.com

TIRANE- Policia private “Oktapus” padit në gjykatën e Tiranës Aleksandër Frangaj, pronarin e televizionit Kombëtar “Klan” dhe “Media 6”. Sh
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Policia private i kėrkon3.1 mln lekė Sandėr Frangat  - Shqiptarja.com

TIRANE- Policia private “Oktapus” padit nė gjykatėn e Tiranės Aleksandėr Frangaj, pronarin e televizionit Kombėtar “Klan” dhe “Media 6”.Shkak i kėsaj padie
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 536 ->536 0 total_found -> total_found 1 536 ->536 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 padia ->padia 0 docs[0] -> docs[0] 1 2709 ->2709 0 hits[0] -> hits[0] 1 3643 ->3643 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 civile ->civile 0 docs[1] -> docs[1] 1 38078 ->38078 0 hits[1] -> hits[1] 1 59103 ->59103

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos