Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Paknaqsi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Manchester mendon shitjen e Rooney - Klan TV

Manchester United ka borxhe t mdha dhe zgjidhja m e shpejt pr t prmirsuar situatn sht shitja e futbollistve. Pas kalimit t Cristiano Ronaldo te Real Madrid pr nj shum marramendse 80 milion strlina, ra
- Shtuar 5 vite mė parė


»Deklarata e Tadiē pėr emrin e Maqedonisė, analistėt nė Shkup: Joreale - Alsat

Deklarat promovuese dhe joreale.Kshtu e interpretojn nj pjes e analistve n Maqedoni,deklaratn e nj dite m par t presidentit serb Boris Tadi,i cili pas takimit me kryeministrin grek, Jorgos Papandreu n
- Shtuar 5 vite mė parė


»Shampanja e Fitores - Gazeta Express

Qielli i Prishtins sht ndriuar mesnatn e s diels nga fishekzjarrt e Partis Demokratike t Kosovs, derisa Kryetari Hashim Thai ka hapur shishet e shampanjs n nj lokal n qendr t Kryeqytetit.
- Shtuar 5 vite mė parė


»Celina jep dorheqje - Gazeta Express

Erdogan Celina ka dhn dorheqje nga posti i trajnerit te skuadra e Liris. Kt lajm e kat ditur vet trajneri prizrenas t hnn pr Express, duke shtuar se arsyet mbesin personale. Celina e
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ministri Hyseni udhton pr n Hag - Gazeta Express

Ministri i Jashtm i Kosovs, Skender Hyseni, udhton sot pr n Hag, ku do t prfaqsoj Republikn e Kosovs n Gjykatn Ndrkombtare t Drejtsis, njofton Zyra pr informim e Ministris s Jashtme. T di
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lufta kundr terrorizmit n pes vjett e fundit - Gazeta Start

Sulmi i 11 Shatorit 2001 ndaj Shteteve t Bashkuara, ku gjetn vdekje m shum se tre mij vet jo vetm tronditi sigurin kombtare t pakontestueshme m par t SHBAs por ngjalli nje frik n mbar bot. N gjith bot
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pr k bien kmbanat - Gazeta Start

Vendimi i fundit i deputetit t Shkodrs pr t dhn dorheqjen nga grupi parlamentar i Partis Demokratike n shenj proteste ndaj mungess s vmendjes ndaj zons s tij, duhet par si nj hap n drejtim t nj politi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pse fitoi Hashim Thai - Gazeta Start

Fitorja e Partis Demokratike t Kosovs n zgjedhjet parlamentare dhe lokale t 17 nntorit, erdhi si rezultat i nj pune ngulmuese t kreut t saj, Hashim Thait dhe shtabit t tij, q diti t artikuloj qart of
- Shtuar 6 vite mė parė


»Afr jemi, sa larg nuk e dim - Gazeta Start

Bisedimet shtes prej 120 ditve t udhhequra nga Treshja ndrkombtare Wizner-Ischinger-Harchenko prfunduan me dorzimin e Raportit t tyre tek Sekretari i Prgjithshm i OKB-s, Ban ki-Moon. Ky Raport pritet
- Shtuar 6 vite mė parė


»Stresi: thyerja psiqike & fizike - Gazeta Start

Vetm koht e fundit ka pasur prfolje dhe dijeni t mjaftueshme pr t matur stresin. Stresi apo ndryshe ndemja, nuk sht dika e re, por sht gjendur gjithmon si tek njerzit ashtu edhe tek kafsht. Stresi ka
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 54 ->54 0 total_found -> total_found 1 54 ->54 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 paknaqsi ->paknaqsi 0 docs[0] -> docs[0] 1 54 ->54 0 hits[0] -> hits[0] 1 56 ->56

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos