Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Paolo Testore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rexha-Hoxholli, recital nė TOB - Shekulli


- Shtuar 3 vite mė parė


»Violinisti Fation Hoxholli, i ftuar i festivalit klasik - Gazeta Shqip

Tė shtunėn, mė 29 gusht, do tė mbahet nė Itali edicioni i katėrt i "Festivalit klasik 2009", tė ftuar special tė tė cilit janė Diego Campagna nė kitarė dhe shqiptari Fation Hoxholli nė violinė.
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 paolo ->paolo 0 docs[0] -> docs[0] 1 2560 ->2560 0 hits[0] -> hits[0] 1 3502 ->3502 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 testore ->testore 0 docs[1] -> docs[1] 1 2 ->2 0 hits[1] -> hits[1] 1 2 ->2

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos