Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Papa Francisku"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Incidenti në Serbi, KPR: Politika serbe të mos bëhet një me huliganët - BalkanWeb

TIRANË-Klubi i Patriotëve të rinj zhvilloi një tubim paqësor përpara Ambasadës Serbe në Tiranë, ku kërkoi nga autoritetet politike serbe të t&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nishani merr një mesazh falenderimi nga papa Francisku - BalkanWeb

TIRANË- Presidenti, Bujar Nishani ka marrë një mesazh falenderimi nga Papa Franciskus, në përgjigje të urimit me rastin e zgjedhjes së tij në krye të Selis
- Shtuar 1 vit mė parė


»Thaçi kërkesë Papës, Vatikani ta njeh Kosovën - IndeksiOnline

Kryeministri i vendit, Hashim Thaçi gjatë qëndrimit në Vatikan, në kuadër të ceremonisë së inaugurimit të Papës së ri është p
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 3 ->3 0 total_found -> total_found 1 3 ->3 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 papa ->papa 0 docs[0] -> docs[0] 1 6361 ->6361 0 hits[0] -> hits[0] 1 18849 ->18849 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 francisku ->francisku 0 docs[1] -> docs[1] 1 3 ->3 0 hits[1] -> hits[1] 1 4 ->4

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos