Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Papunesia Bode"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PS Opozita genjen vendi po ndien rritjen ekonomike - News of Albania

Tirane 21 mars 2014 NOAal- Partia Socialiste ka reaguar nepermjet deputetit Ervin Bushati ne lidhje me deklaraten e bere nga deputeti i PD Ridvan Bode i cili u shpreh se deshtimet e qeverise shtyjne F
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Konventa e PD, programi i mandatit te trete - Koha Jonë

Partia Demokratike pre zantoi dje programin e saj per mandatin e trete qeverises, ne Konventen e zhvilluar dje ne Pallatin e Kongreseve ne Tirane. Drejtues te PD dhe ministra te kabinetit qeveritar pr
- Shtuar 1 vit mė parė


»ShqiperiTe ardhurat vjetore mbi 20 mije dollare do te tatohen - Zėri i Amerikės

Parlamenti shqiptar diskutoi sot nje ndryshim ligjor sipas te cilit cdo individ me te ardhura bruto vjetore deri ne 20 mije dollare amerikane do te tatohet 10 per qind. Kufiri prej 20 mije dollares
- Shtuar 3 vite mė parė


»Papunesia Bode perplaset me Sindikaten - Panorama

/ / Sipas kreut te saj Kol Nikolla vitin e fundit jane shtuar shume shkurtimet per arsye politike. Mes tij dhe ministrit te Financave Ridvan Bode nukĀ  munguan replikat e
- Shtuar 4 vite mė parė


»Papunesia debat mes qeverise dhe sindikates - Alsat

Edhe këtë radhë mbledhja e këshillit kombëtar të punës nuk ka kaluar pa debate, të cilat edhe janë politizuar. Shifrat e papunësisë në vend,
- Shtuar 4 vite mė parė


»Parlamenti Europian deshton ne menyre te bujshme ne Tirane - Albania

Eljona Ballhysa Parlamenti Europian ka deshtuar serish dje per ti dhene nje zgjidhje krizes se tejzgjatur politike ne Shqiperi. Pas dy dite perpjekjesh dje ka perfunduar pa arritur te mi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pack braktis takimin. Cornelissen Sjellja e politikaneve nje turp - Shekulli

KOMENTET KODI EMBED VIDEO TE TJERA FORMAT KINEMA kodi embed per kete video UPADTE- Eurodeputetja Doris Pack ka braktisur ne menyre demonstra
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kukan Kriza mesazh i keq per BE. Komision per hetimin zgjedhor - Shekulli

KOMENTET KODI EMBED VIDEO TE TJERA FORMAT KINEMA kodi embed per kete video UPDATE- Delegacioni i Parlamentit Evropian ne mbyljje te takimit
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kriza pa kompromis. Leskaj PD-ja refuzoi oferten e Doris Pack - Shekulli

UPDATE- Delegacioni i Parlamentit Evropian ne mbyljje te takimit te Komitetit per Stabilizim Asociimin propozoi ngritjen e komisionit hetimor per zgjedhjet e 28 qershorit me shumice nga opozita.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Gjermania feston 20-vjetorin e bashkimit - Gazeta Shqip

Kancelarja Merkel Vetem te bashkuar ia dolem mbane te ecnim kaq shpejt perpara Me nje meshe ne Katedralen e Shen Pjetrit ne Bremen filloi dje ceremonia festive me rastin e 20-vjetorit te ribashkimi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Rama Ta largojme kete qeveri eshte e kusareve - Gazeta Shqip

Lideri i opozites vijon turin ne Korce Kasat fiskale burim korrupsioni Lideri i opozites Edi Rama ka vijuar dje turin e tij me socialistet ne qytetin e Korces.Varferia papunesia dhe korrupsioni jan
- Shtuar 5 vite mė parė


»Beqja Papunesia ka ardhur si pasoje e keqadministrimit fiskal - Albania

Deputeti i Partise Socialiste Ilir Beqja ka kerkuar dje largimin e qeverise duke e bere pergjegjese per rritjen e papunesise dhe shtrenjtimin e jeteses. Sipas tij qeveria me keqadministr
- Shtuar 5 vite mė parė


»Bode Pritet rritje ekonomike me 4 perqind - Ora News

Plani i te ardhurave per 8 muajt e pare te vitit eshte realizuar si dhe pritet nje rritje ekonomike prej 4 perqind. Keshtu eshte shprehur Ministri i Financave Ridvan Bode ne nje konference per shtyp d
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ministri Bode Teardhurat jane rriturPS te lexoje shifrat - BalkanWeb

TIRANE-Ministri i Financave Ridvan Bode deklaroi ne nje konference te sotme per mediat se plani i te ardhurave per 8 muajt e pare te vitit eshte realizuar. Vetem per muajin Gusht Bode tha
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ministri Bode Te ardhurat jane rritur PS te lexoje shifrat - BalkanWeb

TIRANE-Ministri i Financave Ridvan Bode deklaroi ne nje konference te sotme per mediat se plani i te ardhurave per 8 muajt e pare te vitit eshte realizuar. Vetem per muajin Gusht Bode tha
- Shtuar 5 vite mė parė


»Ekonomia Bode Opozita ti lexoje drejt shifrat - Top Channel

Ministri i Financave Ridvan Bode deklaroi ne nje konference per mediat se plani i te ardhurave per 8 muajt e pare te vitit eshte realizuar. Kreu i Financave theksoi
- Shtuar 5 vite mė parė


»Beqja Bode te tregoje te verteten per shifrat e ekonomise - Ora News

Partia Socialiste ka reaguar menjehere pas deklaratave te ministrit te financave Ridvan Bode ku ky i fundit i kerkonte opozites ti lexonte mire shifrat e ekonomise. Ne nje konference per shtyp deputet
- Shtuar 5 vite mė parė


»Beqja Bode genjen per shifrat e ekonomise - Ora News

Partia Socialiste ka reaguar menjehere pas deklaratave te ministrit te financave Ridvan Bode ku ky i fundit i kerkonte opozites ti lexonte mire shifrat e ekonomise. Ne nje konference per shtyp deputet
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 18 ->18 0 total_found -> total_found 1 18 ->18 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 papunesia ->papunesia 0 docs[0] -> docs[0] 1 1023 ->1023 0 hits[0] -> hits[0] 1 1256 ->1256 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bode ->bode 0 docs[1] -> docs[1] 1 6921 ->6921 0 hits[1] -> hits[1] 1 16985 ->16985

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos