Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Parimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Veliaj nė “Njerėz nė Fokus”: Dorėhiqem nėse PD vėrteton akuzat se, dasma ime preku buxhetin - BalkanWeb

TIRANĖ-Cfarė ka ndryshuar gjatė njė vititme z Erjon Veliaj nė krye tė dikasterit tė Mirqėnies? Si i pergjigjet ai, akuzave te PD pėr dasmėn e tij? Por arsimi profesional, si po ecėn projekti i ministr
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kur Albin Kurti kërkonte pavarësi, e jo bashkim me Shqipërinë - IndeksiOnline

Në rrjetet sociale po vazhdojnë diskutimet pa fund nëse marrëveshja e VV me LAN është shkelje parimesh e premtimesh të mëparshme të lëvizjes s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kadri Veseli “përshëndet” LAN-in dhe VV-në për arritjen e marrëveshjes - IndeksiOnline

Zëvendëskryetari i PDK-së, Kadri Veseli, e ka komentuar aktin e marrëveshjes së bllokut opozitar LDK-AAK-Nisma me Lëvizjen vetëvendosje, të nënshkr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Shtohet numri i azilkerkuesve - Vizion Plus

brbrShqiperia duket se eshte shnderruar ne nje prej destinacioneve te refugjateve nga Siria Irani Eritrea apo edhe Ukraina qytetaret e te cileve kane aplikuar per azil ne vendin tone Vetem gjate vitit
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ligj i ri per dhenien dhe heqjen e azilit ne Shqiperi - News of Albania

Transmetuar me 09092014 - 1548 Ministri i Brendshem Saimir Tahiri sot te Komisioni Parlamentar PUBLICITET Komisioni Parlamentar
- Shtuar 1 javė mė parė


»Legalizimet, ngërçi i ligjit të 2006Beqiri: Sistemi i drejtësisë i kalbur - Shqiptarja.com

TIRANE - Shqetësimi i një qytetari, i cili ka denoncuar në A1 Report, për vetëdeklarimin e tij për legalizimin e pronës, i cili është shoqëruar edhe m
- Shtuar 1 javė mė parė


»Krasniqi: Shehadeti është simbol ekskluziv i Islamit e jo i ISIS-it - IndeksiOnline

Imami i Xhamisë së Madhe, Shefqet Krasniqi, përmes një shkrimi të gjatë dërguar në redaksinë e Indeksonline, ka reaguar ndaj djegies së flamur
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ratko Mladic: Fytyra e urryer e gjenocidit dhe pastrimit etnik - IndeksiOnline

Scheveningen, Holandë, burgu special i Kombeve të Bashkuara. Kriminelët jugosllavë të luftës të kapur nga drejtësia ndërkombëtare janë t&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kėshilli i Integrimit, Bregu kundėr'Kryetarin opozita, parimi europian' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Bregu i thotė jo ftesės sė Gjoshės  PDF/Letra e zonjės Bregu drejtuar ministres sė Integrimit Ma
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nga Procesi i Zagrebit, te Procesi i Berlinit: Histori që përsëritet apo ndryshon? - BalkanWeb

Takimi apo Samiti politiko–ekonomik i Berlinit i 28 gushtit 2014 mes drejtuesve të qeverive e ministrave të vendeve të Ballkanit Perëndimor  dhe kancelares gjermane Merk
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kuvend, sesioni i ri pa opozitėnRrėzohen 5 dekretet e Nishanit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Mungon Dule, PDIU s’i bindet PD-sė FOTO /VIDEO VIDEO - Fjala e plotė e kryeministrit Rama Opozita bojkot Kuvendit, Basha: 5 ligjet i ēojmė nė Kushtetuese
- Shtuar 3 javė mė parė


»Prof Shaban Demiraj dijetari yne i madh - Panorama

e Diele 31 Gusht 20141209 pm brbrSHEZAI RROKAJbrbrSSSAbrASSĀ  Ā  Ā  Ā  Ā Sot ndahet fizikisht nga jeta njera nga figurat me te medha te Vlores te Shqiperise e mbare trojeve shqip
- Shtuar 3 javė mė parė


»FAZ: Jo anëtarësim në BE për shtetet e Ballkanit - IndeksiOnline

Gazeta prestigjioze gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung” ka komentuar në numrin e së premtes takimin e kryeministrave të Ballkanit në Berlin.
- Shtuar 3 javė mė parė


»Haradinaj-Listës Serbe: Më jepni votat, u plotësoj kushtet - BalkanWeb

Ndalimi dhe shqyrtimi i privatizimit të ndërmarrjeve në komunat me shumicë serbe, është kushti kryesor për serbët e Kosovës që të marrin pjes&eum
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vjedhja në BSH, flet eksperti Ermir Dardha: Imitim i vjedhjes në Angli - BalkanWeb

TIRANE- Vjedhja në Bankën e Shqipërisë, është një imitim i vjedhjes së ndodhur në bankën qendrore të Anglisë në vitet 1989-1993 e kryer
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nishani kthen harten e re E pakonsultuar e jotransparente - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141201 pm Presidenti Bujar Nishani kthen per rishqyrtim ne Parlament harten e re territoriale Dy dite pas takimit konsultativ me perfaqesues te pushtetit vend
- Shtuar 4 javė mė parė


»Presidenti kthen Reformėn Territoriale nė Kuvend: E vonuar dhe aspak transparente - BalkanWeb

TIRANĖ-Presidenti Bujar Nishanin dekretoi kthimin nė Kuvend pėr rishqyrtim tė Reformės pėr Ndarjen Administrativo-Territoriale. DEKRETI I PLOTĖ Presidenti i Republikės, Sh.T.Z. Bujar N
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nishani kthen per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per ndarjen e re territoriale - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1155 Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar kthimin per rishqyrtim ne Kuvend te ligjit per ndarjen e re
- Shtuar 4 javė mė parė


»150 vjet pas Konventes se pare te Gjeneves - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141212 pm DIDIER BURKHALTER brĀ  PETER MAURERbrbrĀ  Si sot para 150 vitesh u adoptua Konventa e pare e Gjeneves per Lehtesimin e Kushteve te te Plagosurve dhe
- Shtuar 4 javė mė parė


»Reforma territoriale, Nishani ekthen pėr shqyrtim nė Kuvend - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "Votojmė ligjet nė seancėn e parė" VIDEO TIRANE - Ajo qė ishe paralajmėruar prej ditėsh, u zyrtar
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3909 ->3909 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 parimi ->parimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3909 ->3909 0 hits[0] -> hits[0] 1 4888 ->4888

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos