Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Parlament Kodi Zgjedhor"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nisin ndryshimet ne kodin zgjedhor objeksionet e PD dhe PS - News of Albania

Transmetuar me 12102014 - 1725 PUBLICITET Qeveria po pergatit ndryshimet ne kodin zgjedhor Nje pakete amendimesh qe do te behet pu
- Shtuar 2 javė mė parė


»Gjykata Kushtetuese shqyrton kėrkesėn e AK pėr ndryshimin e sistemit elektoral - BalkanWeb

TIRANĖ- Gjykata Kushtetuese ka marrė sot nė shqyrtim kėrkesėn e Alenacės Kuqezi pėr Kodin Zgjedhor. Me anė tė saj AK-ja kėrkon ndryshimin e sistemit elektoral. Vetė Kreu i Aleancės Kuq e Zi ka
- Shtuar 3 javė mė parė


»Orientimi ynė, interesi publik dhe jo politika e pėrbaltjes - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Rama mbajtur nė seancėn e sotme parlamentare: Sė pari, dėshiroj qė tė them se ku keni tė drejtė,
- Shtuar 4 javė mė parė


»Luljeta Arapi deputetja me e re e Kuvendit te Shqiperise - Vizion Plus

brbrKryetarja e Partise Socialiste te Elbasanit Luljeta Arapi eshte nje prej 3 zonjave qe do hyjne ne Parlament pas lenies se mandatit te deputetit nga ministrat e kabinetit Rama Arapi ishte renditur
- Shtuar 5 javė mė parė


»Nishani kthen harten e re E pakonsultuar e jotransparente - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141201 pm Presidenti Bujar Nishani kthen per rishqyrtim ne Parlament harten e re territoriale Dy dite pas takimit konsultativ me perfaqesues te pushtetit vend
- Shtuar 3 muaj mė parė»Raunig: Fund praktikave qė cėnojnė lirinė e votės, Kuvendi tė plotėsojė vakancat nė KQZ - BalkanWeb

TIRANE- Nė njė konferencė me teme “Kodi Zgjedhor, mundėsi pėrmirėsimi”, kreu i Prezencės sė OSBE-sė nė vendin tonė Florian Raunig u shpreh se tashmė ėshtė koha qė Kodi Zgjedhor shqiptar tė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Rauning: Të plotësohet KQZ-ja,çpolitizim administratës zgjedhore - Shqiptarja.com

Kreu i OSBE-së, Florian Rauning ka  bërë thirrje për marrjen e masave të menjëhershme për të plotësuar vendet në Komisionin Qëndror të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»AK kėrkesė nė Kushtetuese, Spahiu: Tė ndryshohet Kodi zgjedhor, deformon vullnetin e popullit - BalkanWeb

TIRANĖ- Kreu i Aleancės Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dorėzuar sot njė kėrkesė nė Gjykatėn Kushtetuese, me anė tė sė cilės kėrkon ndryshimin e kodit zgjedhor. Sipas tij kodi aktual bie ndesh me Kushtet
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Spahiu Kodi Zgjedhor ne Kushtetuese - Top Channel

Kryetari i Aleancës Kuqezi ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për ndryshimin e Kodit Zgjedhor, i cili sipas kryetarit Kreshnik Spahiu nuk është n&
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Spahiu Te ndryshoje Kodi Zgjedhor - Top Channel

Kryetari i Aleancës Kuqezi ka dërguar në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për ndryshimin e Kodit Zgjedhor, i cili sipas kryetarit Kreshnik Spahiu nuk është n&
- Shtuar 5 muaj mė parė


»AK kerkon ndryshimin e Kodit Zgjedhor - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»ILDKP, debate nė Kuvend PS-PD pėr kompetencat e Presidentit - BalkanWeb

TIRANE-Mazhoranca dhe opozita janė pėrplasur sot nė Parlament lidhur me vendimet e miratuara ditė mė parė nė Komisionin e Ligjeve pėr heqjen e kompetencės sė Presidentit pėr tė propozuar kryetarin e I
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Meta: PD tė mos sillet me reformėn territoriale si me Kushtetutėn - Gazeta Shqip

Jo bojkotit, tė ndryshojė stilin e opozitės Qėndrimet USHTRIA - Mbėshtes hetimin e nisur nga Prokuroria e Pėrgjithshme dhe deklaratat e Prokurorit tė Pė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Beteja Basha-Topalli dhe deformimi i diskursit politik - Tirana Observer

Nga Luan Kurti
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Ndarja e re e Shqipėrisė, gati nė korrik - Gazeta Shqip

Zhvillimet Thirrja - Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, deklaroi se dy drejtuesit e partive kryesore duhet tė takohen pėr reformėn Letra - Kryeministri R
- Shtuar 7 muaj mė parė»Ref.Territoriale, Fino:Durimi kakufi. Marsi, afati i fundit pėr PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO- Intervista /Dule: Rama e Basha tė takohen Rama letėr Bashės: Bisedojmė sy mė sy TIRANE- Bashkėkryetari i Komisionit
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i kabinetit Rama - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Top Story bilanci 6-mujor i Rames - Top Channel

Është qeveria Rama më e mira e shqiptarëve? Ka kaluar kryeministri nga fjalët te veprat? Çfarë ka shkëlqyer e çfarë nuk  shkoi mirë? Mar
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1224 ->1224 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 parlament ->parlament 0 docs[0] -> docs[0] 1 37162 ->37162 0 hits[0] -> hits[0] 1 57040 ->57040 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kodi ->kodi 0 docs[1] -> docs[1] 1 16886 ->16886 0 hits[1] -> hits[1] 1 23450 ->23450 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zgjedhor ->zgjedhor 0 docs[2] -> docs[2] 1 38507 ->38507 0 hits[2] -> hits[2] 1 86313 ->86313

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos