Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pas Beqirit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nesėr mbyllet ekspozita e Beqirit, kishte me qindra vizitorė - Kosova Live 360

Ekspozita "Retrospektivė" e artistit Sokol Beqiri, njėherit ekspozita e parė personale e tij Galerinė Kombėtare tė Kosovės, me vepra tė ndryshme tė realizuara gjatė njė p
- Shtuar 2 javė mė parė


»Baraliu mbron Arben Gashin: LDK-së i duhen njerëz të guximshëm! - IndeksiOnline

Analisti politik, Bleron Baraliu, i ka dalë në mbrojtje deputetit të LDK-së, Arben Gashit, pas deklaratave të tij të fundit. Ai thotë se vlerëson guximi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Reagon Beqiri: Banesa ime është e ligjshme, Ahmeti po bën marketing - IndeksiOnline

Ish-kryetari i Komunës së Prishtinës, Ismet Beqiri i është përgjigjur deklaratave të kryetarit aktual, Shpend Ahmeti, i cili ka vënë në pik&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ahmeti: Marrëveshja VV-LDK nuk do t’më ndalë së dërguari lëndët në prokurori, edhe nëse Mustafa është përgjegjës - IndeksiOnline

(E plotësuar)  Në emisionin e parë të edicionit të ri të “Puls”-it në KTV, mysafir ishte kryetari i Komunës së Prishtinës, Sh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Legalizimet, ngërçi i ligjit të 2006Beqiri: Sistemi i drejtësisë i kalbur - Shqiptarja.com

TIRANE - Shqetësimi i një qytetari, i cili ka denoncuar në A1 Report, për vetëdeklarimin e tij për legalizimin e pronës, i cili është shoqëruar edhe m
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Francė, gjendet e pajetė shqiptarjadyshohet se u vra pėr hakmarrje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO FRANCĖ - Njė grua me orgjinė nga Shqipėria ėshtė gjetur e pajetė tė premten nė njė kanal nė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Beqiri: PDK nuk di matematikë - IndeksiOnline

Sekretari i Përgjithshëm i LDK-së, Ismet Beqiri thotë se PDK nuk mund të blejë njerëzit e koalicionit LDK-AAK-Nisma. “Jo 81, por 83 dep
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vizitė nė Teqenė e Alipostivanit, te Baba Hekurani - Tirana Observer

Nga Muharrem Nikollari
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Gani Mehmetaj: Medet ku ka ra LDK-ja - IndeksiOnline

Drejtori e producenti i “Kosovafilmit”, pedagogu në fakultetin e arteve mediale “Evolucion”dhe njëri nga aktivistët më të devotshëm të
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PD kėmbėngul pėr hetim tė serverittė tatimeve, dosja “fle” nė prokurori - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Serveri, dosja e nxehtė, disa javė nė zyrėn e Llallės pėr analizė "Tatimet", del kodi qė fshinte tė dhėnat nė kohėn e Berishės Tė dhėnat tatimore tė vendit nė dorė
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Lirohet Ukė Rugova - Ora News

Ukė Rugova, djali i presidentit Ibrahim Rugova, ėshtė liruar pas 4 muajsh paraburgim, me vendim tė Gjykatės sė Apelit nė Prishtinė. Kėtė e ka konfirmuar Tom Gashi, avokati i Izet Beqirit, i
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ukë Rugovës edhe 30 ditë paraburgim - BalkanWeb

Avokati i të dyshuarit në rastin e njëjtë me Ukë Rugovën, Izet Beqirit, Tomë Gashi, ka konfirmuar për KTV-në se Ukë Rugovës i është cak
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Kosovė, riarrestohet Ukė Rugova vetėm pak orė pas lirimit - Ora News

Ukė Rugova, i dyshuar pėr krim tė organizuar, i cili para pak orėsh u lirua nga Burgu i Lipjanit, ėshtė riarrestuar me urdhėr tė po tė njėjtit Prokuror tė EULEX-it.Kėtė e ka konfirmuar, avokati i t
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lirohet pas 4 muajsh djali i RugovësEULEX e arreston sërish pas 2 orësh - Shqiptarja.com

PRISHTINË - Policia e EULEX ka arrestuar për të njëjtën çështje djalin e ish-Presidentit Rugova, menjëherë pas vendimit për lirimin e tij nga parabu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lirohet Ukë Rugova - IndeksiOnline

Me vendim të gjykatës së apelit në Prishtinë, pas 4 muajsh është liruar nga paraburgimi Ukë Rugova, i biri i ish-presidentit të Kosovës, Ibrah
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Miti i rremë i kolonel Tomsonit dhe "Srebrenica" shqiptare e vitit 1914 - BalkanWeb

Disa vite më parë, tek rrëmoja në arkivën e Institutit të Historisë së Ushtrisë Holandeze, në Hagë për një studim timin mbi Mision
- Shtuar 5 muaj mė parė


»100 vjet brengë Kolonel Tomsoni - BalkanWeb

U mbushën 100 vite nga 15 qershori i vitit 1914, kur koloneli holandez Tomson u vra në fushën e betejës në luftë me rebelët. Në këtë ditë pë
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Beqiri: Qeverinë do ta formojë opozita - IndeksiOnline

Ismet Beqiri nuk ka dashur t’i komentojë akuzat e Vetëvendosje!-s që janë bërë për keqqeverisje dhe korrupsion për LDK-në dhe liderin e saj.
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Sherr ne Shijak qellohet me thike ne fytyre i riu - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Shijak 13 maj 2014 NOAal- Nje sherr per motive te dobeta mes dy te rinjve ne Shijak ka bere qe njeri prej tyre te mbetet i plagosurbr br Si pergjegjes per ket
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 426 ->426 0 total_found -> total_found 1 426 ->426 0 time -> time 1 0.025 ->0.025 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pas ->pas 0 docs[0] -> docs[0] 1 511103 ->511103 0 hits[0] -> hits[0] 1 1004509 ->1004509 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 beqirit ->beqirit 0 docs[1] -> docs[1] 1 586 ->586 0 hits[1] -> hits[1] 1 792 ->792

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos