Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Per Asdrenin Cabej"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Mendim apo veprim - Gazeta Standard

vijon nga numri i djeshem Por si perfundim Hamiti na deshmon se deri me sot nuk ka ne shqip nje teori apo nje histori te avangardes por ka deshmi ende te pasistemuara.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Psikika shqiptare mendim apo veprim - Gazeta Standard

Nje perpjekje per panoramen e levizjeve kulturore ne Shqiperi prej Buzukut deri ne 90-n Te Bukuria prej se ciles ngjallet arti nder te tjera Fishta shkruan se thelbi
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 per ->per 0 docs[0] -> docs[0] 1 275117 ->275117 0 hits[0] -> hits[0] 1 1503110 ->1503110 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 asdrenin ->asdrenin 0 docs[1] -> docs[1] 1 37 ->37 0 hits[1] -> hits[1] 1 45 ->45 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 cabej ->cabej 0 docs[2] -> docs[2] 1 206 ->206 0 hits[2] -> hits[2] 1 329 ->329

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos