Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pergjegjes Sektori"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Arrestohet ish-drejtori i Aluizni ne Shkoder ne pranga dhe nje zyrtar tjeter - News of Albania

Shkoder 2 tetor 2014 NOAal- Me kerkese te Prokurorise se Shkodres gjykata ka vendosur masen arrest me burg per B Kastrati ish-drejtues i zyres se Aluizni Shkoder ne detyre deri me shtator 2013br br
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza - News of Albania

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetikĀ ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vjedhja Fullani BSH dhe Guvernatori bashkepunojne per zbardhjen kontroll nga KLSH - News of Albania

Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani komentoi ne nje dalje per mediat vjedhjen e ndodhur ne Banken e Shqiperisebr br Ai tha se shuma e munguar e parave eshte
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Civici Guvernatori dhe Keshilli pergjegjes pse nuk ndaluan vjedhjen e Bankes - Panorama

e Premte 8 Gusht 20140916 am p classwp-caption-text Prof Adrian Civici anetar i Keshillit Mbikeqyres te BSHSSSAbrASSAnetari i Keshillit Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise dhe pre
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vjedhja ne BSH ambasadori Arvizu takon Guvernatorin Fullani - News of Albania

Transmetuar me 14082014 - 0941 Alexander Arvizu Ardian Fullani PUBLICITET Tirane 14 gusht 2014 NOAal- Ambasadori i Shteteve te
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vjedhja ne BSH Arvizu takon Fullanin Rikthim besimit te vijojne hetimet - News of Albania

Transmetuar me 14082014 - 0941 Alexander Arvizu Ardian Fullani PUBLICITET Tirane 14 gusht 2014 NOAal- Ambasadori i Shteteve te
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vjedhja ne BSH arrest me burg per ish-drejtorin e Thesarit - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 7 gusht 2014 NOAal- Arrest me burg eshte masa e sigurise e dhene nga Gjykata e Tiranes per ish-drejtorin e Thesarit ne Linze Dorian ollakubr br ollaku
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vjedhja e 713 milionė lekėve nė Bankė, pritet urdhėrarresti pėr drejtorin e Thesarit - Ora News

Tiranė Prokuroria ka urdhėruar ndalimin e ish-Drejtorit tė Thesarit tė Bankės sė Shqipėrisė, Dorian Ēollaku. Urdhėr arresti ėshtė lėshuar nė orėt e vona tė mbrėmjes sė 5 gushtit.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vjedhja e 713 mln lekėve nė Bankė, pritet urdhėr arresti pėr drejtorin e Thesarit - Ora News

Tiranė Prokuroria ka urdhėruar ndalimin e ish-Drejtorit tė Thesarit tė Bankės sė Shqipėrisė, Dorian Ēollaku. Urdhėr arresti ėshtė lėshuar nė orėt e vona tė mbrėmjes sė 5 gushtit.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vjedhja ne Banken e Shqiperise vetedorezohet ish-drejtori i Thesarit - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 6 gusht 2014 NOAal- Prokuroria e Pergjithshme ka leshuar nje urdher arresti per ish- drejtorin e Thesarit te Shtetit ne Linze Dorian ollaku 34 vjecper ve
- Shtuar 3 muaj mė parė


»KLSH kallezon dy ish-drejtore dhe 5 ish-pergjegjes te ALUIZNI-t - News of Albania

PUBLICITET Tirane 17 prill 2014 NOAal- Kontrolli i Larte i Shtetit ka kallezuar ne Prokurori dy ish-drejtore dhe 5 ish-pergjegjes sektori te ALUIZNI-t ne Durresbr br Burime zyrtare nga KLSH
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shkelje AKKP kallezon ne Prokurori 4 ish-zyrtare - News of Albania

Avenir Peka Tirane 4 prill 2014 NOAal- Drejtori i Pergjithshem i Agjencise se Kthimit dhe Kompensimit te Pronave ka dorezuar ne Prokurorise e Tiranes kallezimin penal lidhur me pali
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Denoncimi i PD jep doreheqjen Kurti - Klan TV

0
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Veliaj Reforma e pensioneve ne 2015-en - Vizion Plus

Te gjithe ata qe paguajne kontribute per pagen deri ne 90 mije leke edhe pse e kane ate me te larte nga janari i 2015-es do te derdhin para per vleren reale te rroges Keshtu nese dikush e ka p
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Zbardhen abuzimet nė Berat, fryrje nė listat e ndihmės ekonomike dhe paaftėsisė - Ora News

148 shkelje ne listat e ndihmes ekonomike dhe 57 te tjera ne ato te personave me aftesi te kufizuar, jane konstatuar ne 25 njesi vendore ne qarkun e Beratit. Mirela Buhuri, Drejtoreshe e Sherbimit
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Drejtuesit e rinj te administrates tatimore - Gazeta Shqip

1. Pėrzgjedhjen e kandidatėve nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Tatimeve pėr ēdo pozicion pune si mė poshtė:   i. Drejtor i Drejtorise Juridike III-a Aurela Bicja &nb
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Vende tė lira pune nė Tatime, nesėr zhvillohet konkursi - Ora News

Drejtoria e Pėrgjithshme e Tatimeve shpall vendet vakante tė punės nė administratėn e saj. Ky institucion zhvillon nesėr konkursin e testimit me shkrim pėr pozicionet e Drejtorėve Rajonale Tatimor,
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Policia lajmeroi arratisjen - Top Channel

Gjuetia për kapjen e tre të arratisurve të tjere vazhdon, ndersa policia mendon se te tre te denuarit jane ndarë në drejtime të ndryshme çka vështirës
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Berisha: Prioritet, rritja e bizneseve dhe nxitja e punesimit - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha, mblodhi dje Task-Forcen Rregullatore me pjesemarrjen e perfaqesuesve te rendesishem te biznesit, ku u diskutua per reformat e ndermarra per nje klime me favorizuese per treg
- Shtuar 2 vite mė parė


»Gjeneralet e Gerdecit ende ne detyre - Shqiptarja.com

Behet fjale per gjenerale dhe zyrtare te larte Min istrise se Mbrojtjes te cilet kane rezultuar sipas prokurorise shqiptare si te implikuar haptaz ne krijimin antiligjor te punishtes per demontimin e
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 102 ->102 0 total_found -> total_found 1 102 ->102 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pergjegjes ->pergjegjes 0 docs[0] -> docs[0] 1 3249 ->3249 0 hits[0] -> hits[0] 1 3838 ->3838 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sektori ->sektori 0 docs[1] -> docs[1] 1 12334 ->12334 0 hits[1] -> hits[1] 1 16635 ->16635

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos