Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Perikliut"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Liri dhe domosdoshmėri - Tirana Observer

Nga Kopi Kyēyku
- Shtuar 5 muaj mė parė


»GREQIA/ Nga Perikliu, tek Potami - Tema


- Shtuar 7 muaj mė parė


»Komedia "Pallati 176"ringjallet nga të rinjtë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO Komedia e pavdekshme shqiptare “Pallati 176” do të vijë në skenën e Teatrit të
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Fushata elektorale, me stil unik retorike - Tirana Observer

Nga Qani Hamzaj
- Shtuar 2 vite mė parė


»Dule ne aktivin e PBDNJ Pas zgjedhjeve jemi ne qeveri - ABC News

Përballë Aktivit të PBDNJ-së, kryetari Vangjel Dule garantoi drejtuesit e partisë së tij se pas zgjedhjeve të ardhshme do të jenë pjesë e qeverisjes s
- Shtuar 2 vite mė parė


»“100 Vjet Pavarësi” - Një udhëtim imagjinar festiv! - BalkanWeb

100 Vjet Pavarësi Kombëtare, një shekull ngjarjesh dhe përmbysjesh që, nuk mund të kuptohen nëse nuk zbresim poshtë qindra e mijëra vjet të shkuara de
- Shtuar 3 vite mė parė


»Një përgjigje për Pirro Dhimën - BalkanWeb

Pirro ta duash Greqinë, por ne s‘të kemi asnjë borxh, përkundrazi. Në Shqipëri qave e qeshe për herë të parë, u rrite u bëre i famshëm
- Shtuar 3 vite mė parė


»Greqia dhe lufta me bankierët ndërkombëtarë - BalkanWeb

Greqia në datën 17 qershor pati një “Navarino” të dytë në kutitë e votimit. Herën e parë, në Navarino, nëpërmjet mbytjes së
- Shtuar 3 vite mė parė


»“Shekspirizmi” si arsye universale! - BalkanWeb

Unë isha atje, në teatrin e Shakspeare-it ku u zhvillua deri në datën 9 qershor 2012 i pari Festival Ndërkombëtar Shekspirian me të gjithë veprën e tij, ti
- Shtuar 3 vite mė parė»IKJA E NJĖ KIRURGU - Shekulli

Nga Pėllumb Kulla / Zef Mosi     Dy dit mė parė, kėtu nė Nju Jork, pas njė sėmundje tė gjatė dhe tė mundimshme tė mushkėrive vdiq kirurgu i shquar Pe
- Shtuar 3 vite mė parė


»IKJA E PERIKLI SHETIT - Shekulli

Nga Pėllumb Kulla / Zef Mosi     Dy dit mė parė, kėtu nė Nju Jork, pas njė sėmundje tė gjatė dhe tė mundimshme tė mushkėrive vdiq kirurgu i shquar Pe
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shuajtja e njė njeriu tė madh - Tema


- Shtuar 3 vite mė parė


»Retro/Press: Arti dhe letėrisja qė na duhen - Gazeta Mapo

Ē’tendencė duhet tė marrė krijimi artistik i brezit tė ri? Pėrgjigjen do ta gjejmė mė lehtė duke studjuar njėkohėsisht dhe elementet kryesore qė pėrbėjėnė njė vepėr arti. Mbi kėtė ēėshtje j
- Shtuar 4 vite mė parė


»Dita e te Reneve ne Shtetet e Bashkuara - Zėri i Amerikės

Presidenti amerikan Barak Obama ka emeruar gjeneralin e ushtrise Martin Dempsey ne postin me te larte ushtarak ate te kryekomandantit te ushtrise. Gjenerali Dempsey do te zevendesoi admirali
- Shtuar 4 vite mė parė


»Tė pikturosh boshllėkun - Panorama

I thashė njė mikut tim: - Kam problem me APPLE, sepse nuk e kuptoj mirė. Shpejt ma ktheu: - Nuk e kupton, pasi ėshtė shumė i thjeshtė. Je mėsuar me programe tė ndėrlikuara,
- Shtuar 4 vite mė parė
»Nje studim interesant per Elektrėn - Tema


- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 33 ->33 0 total_found -> total_found 1 33 ->33 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 perikliut ->perikliut 0 docs[0] -> docs[0] 1 33 ->33 0 hits[0] -> hits[0] 1 41 ->41

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos