Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Perkujtimet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Historia kunder Evropes - News of Albania

Transmetuar me 17022014 - 1442 Harold James PUBLICITET A eshte aktualisht qendra evropiane shume naive apo shume idealiste
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Imami drejton festimet per 21-vjetorin - Gazeta Shqip

Elbasan Dega Partia Demokratike po vijon qe prej muajit dhjetor te vitit te kaluar perkujtimet ne qytete te ndryshme te Shqiperise me rastin e 21-vjetorit te krijimit te saj. Keshtu dje u perku
- Shtuar 3 vite mė parė


»Brace Kryeministri i ka shpallur lufte Vlores - Gazeta Shqip

Deputeti i PS Deputeti i Partise Socialiste Erjon Brace u shpreh dje i indinjuar per sa i perket asaj qe ai e quajti lufte te kryeministrit Berisha ndaj Vlores. Permes nje deklarate ne faqen e tij
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shaban Polluzha nje perkujtim i harruar - News of Albania

Nga Gani Qarri Njesoj si edhe vitet e kaluara perkujtimi ndaj udheheqesit te kryengritjes per clirim dhe bashkim te trojeve shqiptare nen pushtimin sllav heroit Shaban Polluzha edhe
- Shtuar 4 vite mė parė


»Lufta vrasja dhe kthimi i kolonelit ne Kosove - Gazeta 55

23-09-2010 / Nga Bajrush Morina Dy krisma ne Tirane - Ne shtator te vitit 1998 kane ndodhur dy vrasje. Qe te dy vrasjet kane ndodhur ne terr ne mbremje te territ. Qe te dyja vrasjet jane b
- Shtuar 5 vite mė parė


»Njeqindvjetor i lindjes se Nene Terezes - Gazeta Standard

Ne piedestalin e personaliteteve me te medha te njerezimit Nena Tereze ze vendin me meritor. Ajo ishte dhe mbetet e pakrahasueshme. Ne te vertete Nena Tereze nuk beri shpik
- Shtuar 5 vite mė parė


»PS: Kryebashkiaku i Kavajes bllokoi mitingun e Rames - Koha Jonë

Partia Socialiste ka akuzuar Partine Demokratike, per bllokimin qe i eshte bere takimit te opozites ne Pallatin e Kultures te qytetit te Kavajes. Nepermjet nje deklarate per shtyp ne kete qytet, i cil
- Shtuar 6 vite mė parė


»Kavaje, pengohet takimi i Rames - Top Channel

Deputeti Andis Harasani dha nje deklarate ne qytetin e Kavajes pas refuzimit qe kryetari i bashkise se ketij qyteti, qe i perket PD, i beri pa asnje arsye, sipas zotit Harasani, organizimit te nje tak
- Shtuar 6 vite mė parė


»Nje bisede "vjeshte" me Merita Halilin - Koha Jonë

NJU JORK - Duket se vitet i ka hedhur pas kraheve... Elegante, gojembel dhe plot temperament, Merita Halili, eshte kengetarja qe di ta ruaje te gjalle, dhe pse mijera kilometra larg Shqiperise, kengen
- Shtuar 7 vite mė parė


»Neper tokat e "parajses" - Koha Jonë

Nga Gezim Llojdia Katundet jugore pas tunelit te Ujit te Ftohte per nga bukuria jane pjese e nje magjistrali te perbere prej nje kurore diademash.Nje toke e bute, qe mbane te gjitha stinet
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 10 ->10 0 total_found -> total_found 1 10 ->10 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 perkujtimet ->perkujtimet 0 docs[0] -> docs[0] 1 10 ->10 0 hits[0] -> hits[0] 1 11 ->11

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos