Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pirro Kociu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Gjykata e Larte le ne burg Ben Qimen - Koha Jonë

Tirane- Gjykata e Larte la dje ne fuqi vendimin e dhene nga dy shkallet e tjera te gjyqesorit per Arben Isufaj (Ben Qimja), i akuzuar per vrasjen e shtetasit Pirro Kociu ne vitin 2002 ne Tirane. I pan
- Shtuar 6 vite mė parė


»Prokuroria “refuzon” Ben Qimen - Koha Jonë

Tirane – Prokuroria e Tiranes i ka dhene fund hetimeve per kallezimin e depozituar nga ana e avokatit te Ben Qimes dhe dyshimeve te falsifikimit te dokumenteve nga ana e prokuroreve. Pas marrjes ne sh
- Shtuar 7 vite mė parė


»Gjykata le ne burg Ben Qimen - Koha Jonë

Tirane - Gjykata e Tirane ka caktuar dje serish masen e sigurise "arrest me burg" per te ashtuquajturin Ben Qimja, i cili ka kundershtuar vendimin e apelit per te lene qeline. I pandehuri, nepermjet a
- Shtuar 7 vite mė parė


»Ben Qimja, kallezim penal ndaj prokuroreve - Koha Jonë

Tirane - Arben Isufaj ka paditur penalisht ne Prokurorine e Tiranes dy prokuroret, te cilet kane pasur ne duart e tyre dosjen e tij. Nepermjet nje kallezimi penal, qe mban daten 21 korrik te ketij vit
- Shtuar 7 vite mė parė


»"Ben Qimja", 45 dite per te gjetur lirine - Koha Jonë

Tirane - Nese Prokuroria e Tiranes nuk do te gjeje prova bindese per "Ben Qimen", atehere 37-vjecari, pas 45 ditesh, do te jete i lire. Duket se perplasja mes policise, prokurorise dhe gjykates nuk ka
- Shtuar 7 vite mė parė


»Prokuroria heton "Ben Qimen" per trafik droge dhe sulm ndaj policeve - Koha Jonë

Tirane - Prokuroria e Tiranes ka marre ne shqyrtim materialet shtese te paraqitura nga ana e policise per Arben Isufajn, te njohur edhe me nofken "Ben Qimja". Burime nga Prokuroria e Tiranes kane bere
- Shtuar 7 vite mė parė


»Arrestimi i Ben Qimjas, perplasje polici-gjykate - Koha Jonë

Arben Isufaj, i njohur ndryshe dhe si "Ben Qimja", i arrestuar dy dite me pare ne nje operacion sekret, ne nje lokal ne afersi te Kopshtit Botanik, ka qene pa mase sigurie, dhe eshte vene ne pranga, p
- Shtuar 7 vite mė parė


»Kapet ne lokal "Ben Qimja" - Koha Jonë

Agjentet fusin ne kurth kapobanden e Fierit, i njohur dhe me nofken “Ben Qimja”. Ka qene nje operacion i forcave speciale te Tiranes, nje dite me pare, prane Kopshtit Botanik, qe ka cuar ne pranga Arb
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 8 ->8 0 total_found -> total_found 1 8 ->8 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pirro ->pirro 0 docs[0] -> docs[0] 1 2417 ->2417 0 hits[0] -> hits[0] 1 3876 ->3876 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kociu ->kociu 0 docs[1] -> docs[1] 1 113 ->113 0 hits[1] -> hits[1] 1 211 ->211

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos