Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pirro Kociut"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Bie vendimi i HajdaritBen Qimja mbetet në qeli - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufaj do vijojë të qëndrojë në burg deri në përfundim të procesit gjyqësor për miratimin ose jo të kërkesës së ekst
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Bie vendimi i Fatmira Hajdarit"Ben Qimja" mbetet nė qeli - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufaj do vijojė tė qėndrojė nė burg deri nė pėrfundim tė procesit gjyqėsor pėr miratimin ose jo tė kėrkesės sė ekstradimit nė Itali. Vendimi pėr lėnin nė burg tė Isufajt, i cili njihet
- Shtuar 7 muaj mė parė


»E liroi nė 2009, Fatmira Hajdarisėrish gjykon ‘Ben Qimen" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Shtyhet ekstradimi nė Itali i "Ben Qimes" TIRANE- Gjyqtarja Fatmira Hajdari qė nė vitin 2009 i dha
- Shtuar 7 muaj mė parė


»‘Ben Qimja’ para gjykatësInterpol sjell dokumentet - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufi ose siç njihet në Fier me nofkën “Ben Qimja” pritet të dalë para gjykatës së Tiranës, ku do njihet me pretendimet e prokuroris
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ekstradimi, ‘Ben Qimja’ paragjykatės, Interpol sjell dokumentet - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufi ose siē njihet nė Fier me nofkėn “Ben Qimja” pritet tė dalė para gjykatės sė Tiranės, ku do njihet me pretendimet e prokurorisė, e cila nga sa mėsohet do t’i kėrk
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Ekstradimi, Interpol sjelldokumentet pėr "Ben Qimen" - Shqiptarja.com

TIRANE- Arben Isufi ose siē njihet nė Fier me nofkėn “Ben Qimja” pritet tė dalė para gjykatės sė Tiranės, ku do njihet me pretendimet e prokurorisė, e cila nga sa mėsohet do t’i kėrk
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Gjykata lė nė burg “Ben Qimen”vijnė dokumentet e ekstradimit - Shqiptarja.com

TIRANE- Gjykata e Tiranės lė nė arrest me burg Arben Isufajn ose siē njihet nė Fier me nofkėn “Ben Qimja”.Ai doli sot para gjykatės pėr t'u njohur me pretendimet e prokurorisė
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Arrest me 40 dite burg per Ben Qimen - News of Albania

Arben Isufaj Tirane 11 mars 2014 NOAal- Gjykata e Tiranes jep masen e arrestit per Arben Isufaj i njohur si Ben Qimjabr br Per kete shtetas gjykata ka vendosur masen e arrestit me
- Shtuar 8 muaj mė parė


»I kerkuar nga Interpol prangoset ne Fier Ben Qimja - News of Albania

Arben Isufaj Fier 9 mars 2014 NOAal- I shpallur ne kerkim nga Interpol per llogari te drejtesise italiane nje 45 vjecar perfundoi ne prangat e policisebr br Burime zyrtare nga uni
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Gjykata e Larte le ne burg Ben Qimen - Koha Jonë

Tirane- Gjykata e Larte la dje ne fuqi vendimin e dhene nga dy shkallet e tjera te gjyqesorit per Arben Isufaj (Ben Qimja), i akuzuar per vrasjen e shtetasit Pirro Kociu ne vitin 2002 ne Tirane. I pan
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gjykata le ne burg Ben Qimen - Koha Jonë

Tirane - Gjykata e Tirane ka caktuar dje serish masen e sigurise "arrest me burg" per te ashtuquajturin Ben Qimja, i cili ka kundershtuar vendimin e apelit per te lene qeline. I pandehuri, nepermjet a
- Shtuar 7 vite mė parė


»Arrestimi i Ben Qimjas, perplasje polici-gjykate - Koha Jonë

Arben Isufaj, i njohur ndryshe dhe si "Ben Qimja", i arrestuar dy dite me pare ne nje operacion sekret, ne nje lokal ne afersi te Kopshtit Botanik, ka qene pa mase sigurie, dhe eshte vene ne pranga, p
- Shtuar 7 vite mė parė


»Kapet ne lokal "Ben Qimja" - Koha Jonë

Agjentet fusin ne kurth kapobanden e Fierit, i njohur dhe me nofken “Ben Qimja”. Ka qene nje operacion i forcave speciale te Tiranes, nje dite me pare, prane Kopshtit Botanik, qe ka cuar ne pranga Arb
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 13 ->13 0 total_found -> total_found 1 13 ->13 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pirro ->pirro 0 docs[0] -> docs[0] 1 2414 ->2414 0 hits[0] -> hits[0] 1 3872 ->3872 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kociut ->kociut 0 docs[1] -> docs[1] 1 31 ->31 0 hits[1] -> hits[1] 1 41 ->41

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos