Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Planeti Uran"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»KURIOZITETE - Koha Jonë

* Seul (kryeqyteti i Korese se Jugut) ne gjuhen vendase do te thote kryeqytet. * Ne SHBA 1/3 e zezakeve mes 20-29 vjec jane ne burg ose nen hetim. * Nje mashkull harxhon mesatarisht 33
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 planeti ->planeti 0 docs[0] -> docs[0] 1 720 ->720 0 hits[0] -> hits[0] 1 956 ->956 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 uran ->uran 0 docs[1] -> docs[1] 1 496 ->496 0 hits[1] -> hits[1] 1 824 ->824

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos