Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Polikron Maze"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Emėrimet e reja, Stojku kreu i ARSHDritan Ylli te Inspektoriati i Punės - Shqiptarja.com

TIRANE-  Vazhdojnė emėrimet e reja.  Edmond Stojku ėshtė emėruar nė postin e drejtorit tė Autoritetit Shėndetėsor Rajonal tė Tiranės,  nė vend tė Liljana Ramasaēos.Stojku, ka qenė zyrtar i
- Shtuar 1 vit mė parė


»Drejtori i ri i Albpetrol emėrohet administratori i firmave tė Kokėdhimės - Tirana Observer

Shkarkohen drejtorėt e KESH, Albpetrol dhe OST. PD akuza pėr nepotizėm Ministri i Energjetikės dhe Industrisė Damian Gjiknuri shkarkoi dje drejtuesit e disa prej shoqėrive aksionere m
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shkarkohet kreu i inspektoriatit tė punės Tiranė, Polikron Maze - Shqiptarja.com

TIRANE-  Polikron Maze Drejtori i Inspektoriatit tė Punės dega Tiranė ėshtė shkarkuar nga detyra.  Burime nga Shqiptarja.com bėjnė tė ditur se shkarkimi i tij ka ndodhur me propozim tė Ins
- Shtuar 1 vit mė parė»Dy aksidente kater te plagosur - Top Channel

Dy aksidente kanë ndodhur gjatë pasdites së sotme me pasojë plagosjen e katër personave. Aksidenti i parë ka ndodhur në aksin E
- Shtuar 4 vite mė parė


»Elbasan-Tiranė, pėrplasen dy makina, plagosen drejtuesit - Ora News

Një aksident i rëndë por pa pasoja për jetën ka ndodhur në aksin Elbasan-Tiranë, ndërsa dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.
- Shtuar 4 vite mė parė


»Rruges per ne Elbasan shenohen 2 aksidente dhe plagosen 5 persona - News of Albania

Foto ilustruese E shtune 12 mars 2011 NOA- Mbremjen e sotme jane shenuar dy aksidente ne zonen dhe rruget lidhese te qytetit te Elbasanit. I pari eshte shenuar n
- Shtuar 4 vite mė parė


»Fituesit e fazės sė trete ne te gjithe univeristetet - Gazeta Standard

Universiteti i Tiranės Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOX
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lista e dytė zyrtare e ish-tė pėrndjekurve nė proces verifikimi pėr dėmshpėrblimin - Gazeta Standard

Gazeta standard po boton listėn e ish-tė pėrndjekurve politikė prej 3165 emrash tė cilėt janė ende nė procesin e verifikimit nė institucione tė tjera. Sipas burimeve tė Ministrisė sė Drejtėsis
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 polikron ->polikron 0 docs[0] -> docs[0] 1 61 ->61 0 hits[0] -> hits[0] 1 74 ->74 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 maze ->maze 0 docs[1] -> docs[1] 1 81 ->81 0 hits[1] -> hits[1] 1 97 ->97

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos