Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Porti Detar Shengjin"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shqiperi-Mali i Z shtim bashkepunimi ne transport dhe infrastrukture - News of Albania

Tirane25 prill 2014 NOAal- Ministri i Transportit dhe Infrastruktures z Edmond Haxhinasto takoi sot z Branimir Gvozdenoviz Ministri i Turizmit te Malit te Zi si dhe delegacionin qe e shoqerontebr br
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Brenda ketij viti tenderi per 4 akse te rendesishme - Gazeta Start

Qeveria vendosi dje ngarkimin Ministrise se Puneve Publike dhe Transportit qe te cel tenderat per keto rruge. Keshtu brenda vitit 2010 pritet te hapen tenderat per ndertimin e segmentit Unaza
- Shtuar 4 vite mė parė


»Negociatat Kosova insiston per Portin e Shengjinit - Gazeta Shqip

Koncesioni Ministri Zharku Po bejme studimin. Meta Porti rajonal. Gjermanet marrin parkun Qeveria kosovare vijon te kerkoje me ngulm administrimin e Portit te Shengjinit si veprim optimal per te p
- Shtuar 5 vite mė parė


»Borxhlinj te Shqiperise - Koha Jonë

Nga Ibrahim Rexhepi Ende nuk ka nje shifer qe perafersisht tregon se sa do te cmimi perfundimtar i autostrades Durres-Kukes-Morine. Ka te dhena te ndryshme. Ekspertet e prokurorise shqiptare k
- Shtuar 6 vite mė parė


»Drejt e n'Shengjin - Koha Jonë

Enver Hoxha, udheheqesi i dikurshem komunist i Shqiperise ne nje fjalim ne qytetin shqiptar me te afert me kufirin e Kosoves kishte deklaruar se "treni shpejt do ta nxjerr koken ne Kukes". Sipas kroni
- Shtuar 6 vite mė parė


»Gomonia e zhdukur, kater shtete ne kerkim te saj - Koha Jonë

TIRANE - Forcat e shpetimit jane kthyer te deshperuara nga bregdeti malazez, ku u mendua se ishte gomonia me tre vlonjatet e humbur prej dites se diel. Lajmi qe u dha ne fillim nga policia shqiptare,
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 6 ->6 0 total_found -> total_found 1 6 ->6 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 porti ->porti 0 docs[0] -> docs[0] 1 3071 ->3071 0 hits[0] -> hits[0] 1 4728 ->4728 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 detar ->detar 0 docs[1] -> docs[1] 1 5195 ->5195 0 hits[1] -> hits[1] 1 8785 ->8785 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 shengjin ->shengjin 0 docs[2] -> docs[2] 1 443 ->443 0 hits[2] -> hits[2] 1 655 ->655

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos