Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Pranvera Hoxha"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Keni humbur pasaporten apo patentėn? Gjeni emrin nė listė - Ora News

Keni humbur dokumentin e identifikimit, pasaportėn, kartėn e bankės, librezėn e pensionit, tė shėndetėsisė apo lejen qarkullimit atėherė shikoni listėn mė poshtė. Mund tė jetė dhe emri juaj.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shefi i kabinetit Infarkti i pare ne 73 Enverit ia incizojne fjalimet - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141646 pm p classwp-caption-text NGA E MAJTA NE TE DJATHTE MJEKET E ENVERIT FEJZI HOXHA PETRIT GAE DHE YLLI POPA DJATHTAS DY KIRURGET FRANCEZE QE REALIZUAN NJ
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Hoxha-Shehu lufta per pushtet nisi pas bombes ne Ambasaden sovjetike - Panorama

e Diele 10 Gusht 20141244 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA DHE MEHMET SHEHUSSSAbrASSPer britaniket rivaliteti mes Enver Hoxhes dhe Mehmet Shehut dy njerezit me te fuqishem t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shenimet e Hysni Kapos ne Paris Kadare ka mendime te gabuara - Panorama

e Merkure 6 Gusht 20141701 pm p classwp-caption-text Hysni KapoSSSAbrASSDitari i ish-sekretarit te KQ per organet e diktaturesSSSAbrAbrAbrASSKapo Ditet e lodhshme ne kliniken e P
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ditari i Kapos ne 78 Papa ngordhi e ka helmuar borgjezia - Panorama

e Marte 5 Gusht 20142032 pm p classwp-caption-text Hysni Kapobrbr8230vijon nga numrat e kaluarbrbrKa qene mesi i qershorit te vitit 1978 kur Hysniu Kapo ka ndier per here te pare
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Liliana Hoxha: Letra e Nasho Jorgaqit, inkuizicion agjenturor kundër Kadaresë - BalkanWeb

TIRANE  - Në librin e tij "Mjegullat e Tiranës", Kadare tregon se vuri duart në kokë kur e pa veten si "hero pozitiv" në një vepër të Nasho Jorgaqit (nuk e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Liliana Hoxha: Letra e Nasho Jorgaqit, inkuizicion agjenturor kundėr Kadaresė - BalkanWeb

TIRANE  - Nė librin e tij "Mjegullat e Tiranės", Kadare tregon se vuri duart nė kokė kur e pa veten si "hero pozitiv" nė njė vepėr tė Nasho Jorgaqit (nuk e pėrmend shkrimtarin me emėr). Kjo solli reag
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zbardhet pasuria e ambasadorėve shqiptarė jashtė vendit, kush kryeson listėn - BalkanWeb

TIRANE-  Llogari bankare, shtėpi, troje, por edhe kredi bankare kanė ambasadorėt tanė jashtė vendit. Jo tė gjithė nė fakt rrojnė vetėm me pagėn qė marrin nga puna e tyre si diplomatė. “Gazeta Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zbardhet pasuria e ambasadorėve shqiptarė, Dritan Tola mė i pasuri, me 22 mijė m2 tokė - BalkanWeb

TIRANE-  Llogari bankare, shtėpi, troje, por edhe kredi bankare kanė ambasadorėt tanė jashtė vendit. Jo tė gjithė nė fakt rrojnė vetėm me pagėn qė marrin nga puna e tyre si diplomatė. “Gazeta Sh
- Shtuar 3 muaj mė parė


»104 të larguar nga puna marrin paratë, lista e punonjësve që kanë fituar gjyqet - BalkanWeb

TIRANE - Javën e shkuar Ministria e Financave ka ekzekutuar 104 vendime gjyqësore në favor të të larguarve nga puna me një vlerë prej 87,3 milionë lekë (rr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Koncert me muzikë klasike shqiptare në Carnegie Hall - BalkanWeb

TIRANE - Ndoshta publiku i gjerë për arsye të mungesës së vëmendjes së duhur mediatike nuk ka shumë informacion se muzika klasike e kontemporane shqiptare, si n
- Shtuar 4 muaj mė parė


»262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve - BalkanWeb

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës s&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet - IndeksiOnline

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politik
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Alarm: Pas vdekjes, pronat e familjes i trashėgon shoferi! - Ora News

Tiranė Emisioni Alarm ka zbuluar jo pa ēudi, qė pas vdekjes sė njė kryefamiljari, trashėgimtari dhe personi mė i dashur tė ketė jo gruaja, as fėmijėt, por shoferi! Shoferi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut - BalkanWeb

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të kor
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lista zyrtare e AAK-së për zgjedhjet e 8 Qershorit - IndeksiOnline

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dorëzuar dje, në afatin e duhur, listën me kandidatët për deputetë për zgjedhjet nacionale të 8
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Ja lista e kandidatëve të AAK-së për deputetë - IndeksiOnline

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, në ceremoninë e prezantimit të listës për deputetë për zgjedhj
- Shtuar 6 muaj mė parė


»“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin - BalkanWeb

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Dashuria, erosi dhe morali në Realizmin Socialist shqiptar - BalkanWeb

TIRANE-Siç shprehet Stefano Zuffi në “Arte e Erotismo”, “Si çdo formë arti dhe ajo e destinuar për të prekur telat e ndjenjave, lind nga nevoja e br
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Pranvera, rikthehenalergjitë e stinës - Shqiptarja.com

TIRANE- Rritja e temperaturave, çelja e luleve dhe shtimi i pluhurit në ajër ka sjellë edhe rritjen e numrit të të prekurve nga alergjitë. Pas virozave gripale num
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 218 ->218 0 total_found -> total_found 1 218 ->218 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 pranvera ->pranvera 0 docs[0] -> docs[0] 1 2321 ->2321 0 hits[0] -> hits[0] 1 2982 ->2982 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hoxha ->hoxha 0 docs[1] -> docs[1] 1 22126 ->22126 0 hits[1] -> hits[1] 1 45644 ->45644

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos