Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Prefektet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Festa e batalionit te Semanit braktiset Kuvendi - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20141124 am p classwp-caption-text Festimet e 70-vjetorit te clirimit te FieritbrbrFesta e krijimit te batalionit te Semanit ka bere qe deputetet e qarkut te
- Shtuar 5 javė mė parė


»Feste me portretet e Enverit ne Peze Rama anulon viziten - Panorama

e Merkure 17 Shtator 20141138 am p classwp-caption-text Perfaqesues te Qeverise dje ne PezebrbrKryeministri Rama ka braktisur festimet e sivjetme te 72-vjetorit te Konferences se
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Reforma territoriale nis konsultimi - Top Channel

Reforma territoriale kalon në një tjetër fazë, atë të konsultimit me qytetarët. Drejtuesit vendorë do te nisin organizimin e tryezave me komunitetet e tyre
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Tahiri mbledh prefektet dhe kryebashkiaket per ndertimet pa leje - ABC News

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka mbledhur prefektët, kryetarët e bashkive dhe drejtorët e policive të qarqeve.  Takimi është kryer në sallat e nj&eu
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Mblidhet qeveria emerohen zvministrat dhe Prefektet - ABC News

Në mbledhjen e sotme të qeverisë janë miartuar emrat e zv/ministrave të kabinetit qeveritar si edhe janë emëruar edhe prefektët e 12 qarqeve të vendit. Gj
- Shtuar 1 vit mė parė


»Emerohet 23 zv/ministra dhe 10 prefekte - Koha Jonë

Qeveria miratoi gjate mbledhjes se djeshme emerimin e zevendesministrave te kabinetit dhe shkarkimin e prefekteve. Ne vendimet e Keshillit te Ministrave jane 23 zevendesministra te emeruar, nderkohe q
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ja zv/ministrat e rinj PS-LSI, 3 nga PBDNJ, zero aleatėt. Ndryshohen dhe prefektėt - BalkanWeb

TIRANĖ-Mbledhja e qeverisė ‘Rama’ nisi pasdite rreth ores 19:00 me emėrime tė zv/ministrave tė rinj dhe prefektėve. Qeveria miratoi gjithsej 6 vendime. LSI merr 9 zv.ministra dhe 4 prefekt
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama mbledh qeverinė, pritet emėrimi i zv/ministrave - Ora News

Kryeministri Rama ka mbledhur mbrėmjen e sotme qeverinė, ku po mban mbledhjen e dytė brenda kėsaj jave. Kėshilli i Ministrave pritet tė emėrojė edhe zėvendėsministrat, ku nė total qeveria e re do t
- Shtuar 1 vit mė parė


»Rama mbledhje qeverie, ja zv/ministrat e rinj, pritet dhe emėrimi i disa prefektėve - BalkanWeb

TIRANĖ-Mbledhja e qeverisė ‘Rama’ nis pasdite me emėrime tė zv/ministrave tė rinj. TVNews 24 ka zbardhur sakaq emrat e zv/ministrave tė rinj, tė cilėt janė, Elona Gjebrea, Nora
- Shtuar 1 vit mė parė


»Qeveria 'Rama', ja zėvėndėsministrat e rinj. Ndryshohen dhe prefektėt - BalkanWeb

TIRANĖ-Mbledhja e qeverisė ‘Rama’ nisi pasdite rreth ores 19:00 me emėrime tė zv/ministrave tė rinj. Qeveria miratoi gjithsej 6 vendime.TVNews 24 zbardhi i pari disa prej emrav
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ligji, arme per zyrtaret e larte Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Miratohet me debate vetem nga mazhoranca ne Komisionin e Ligjeve, projektligji “Per Armet”, qe synon te rregulloje kushtet per blerjen, mbajtjen, prodhimin, tregtimin, shitjen, transportimin e importi
- Shtuar 2 vite mė parė


»Xhungla e minierave shqiptare - Top Channel

Qeveria pranoi se një pjesë e mirë e sektorit minierar është jashtë kontrollit të autoriteteve dhe shfrytëzohet në mënyrë të paligjshme ng
- Shtuar 3 vite mė parė»Ligji i xhungles ne minierat shqiptare - Top Channel

Qeveria pranoi se një pjesë e mirë e sektorit minierar është jashtë kontrollit të autoriteteve dhe shfrytëzohet në mënyrë të paligjshme ng
- Shtuar 3 vite mė parė


»Task-forca kunder zhurmave, 3 ministra per masat Sonila Isaku - Koha Jonë

Ministrite e ngarkuara me aktin normativ per ngritjen e task-forces, per marrjen e masave ndaj ndotjes akustike i kane kerkuar drejtorive rajonale ne rrethe, si edhe prefekteve evidentim te menjehersh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ministri i Brendshėm, Noka takim me ministra dhe prefektėt: Tė parandalohen zjarret dhe zhurmat akustike - Gazeta 55

30-07-2012 / Gazeta 55 “Parandalimi i zjarreve dhe zhurmave akustike”, ka qenë urdhëri i prerë i Ministrive të linjës të cilat u mblodhën s&e
- Shtuar 3 vite mė parė


»Ministri Noka takim me prefektet dhe drejtuesit e strukturave te MB - ABC News

Takimin e dytë si Ministër i Brendshëm, por jo nga rëndësia, pas atij me krerët e Policisë së Shetit, ministri Flamur Noka, e ka bërë me prefektë
- Shtuar 3 vite mė parė


»KQZ i jep mandatin e deputetit Edison Konomit - ABC News

I janë dashur shumë pak minuta Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që në unanimitet t’i jepte mandatin e deputetit të lënë nga Rudina Seseri dhe Gjon Bardhi,
- Shtuar 3 vite mė parė


»Berisha: Rama i paskrupull, mandati nuk mund te merret Rozeta Rapushi - Koha Jonë

Kryeministri Sali Berisha hodhi poshte dje te gjitha akuzat e kreut socialist, Edi Rama, dhe deputeteve socialiste, per vjedhje te mandatit te nje deputeti socialist, per shkak se ende nuk esh
- Shtuar 3 vite mė parė


»Mbrojtja e mjedisit, Berisha takim me Prefektėt - Ora News

Kryeministri Berisha do të mbledhë në një takim, në kryeministri, Prefektet e vendit dhe Kryetaret e Qarqeve. Takimin e paralajmëroi ditën e djeshme vetë kry
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 129 ->129 0 total_found -> total_found 1 129 ->129 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 prefektet ->prefektet 0 docs[0] -> docs[0] 1 129 ->129 0 hits[0] -> hits[0] 1 183 ->183

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos