Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Premtimit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Impakti i dyerve te mbyllura dhe i projekteve te hapura - Panorama

e Premte 5 Shtator 20141218 pm ARBEN MALAJbrbrĀ  shte hera e pare qe BE qe prej krijimit te saj per te menaxhuar zhgenjimin ne rritje ndaj institucioneve te saj dhe per te zbutur
- Shtuar 3 javė mė parė


»Nxenesit shqiptare ne Presheve pa libra shqip Vucic Do ti kene - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141307 pm p classwp-caption-text Aleksandar VucicbrbrKryeministri i Serbise Aleksandar Vucic ka premtuar se nxenesit shqiptare ne Presheve Bujanoc dhe Medvegje
- Shtuar 3 javė mė parė


»Franca nė stanjacion, rritet niveli i papunėsisė - Ora News

Francė - Numri i personave nė kėrkim tė njė pune nė Franė u rrit nė muajin korrik me 0.8%, duke arritur nė njė rekord tė ri, 3.424.400 persona. Sipas tė dhėnave tė publikuara nga Z
- Shtuar 4 javė mė parė


»FOTOLAJM/ Kili, protestamasive të të rinjve për arsim falas - Shqiptarja.com

KILI- 80 mijë studentë protestojnë për arsim falas në kryeqytet. Dhjetëra mijëra të rinj kanë dalë në rrugët e Santiagos për të k&
- Shtuar 5 javė mė parė


»PS Qeveria ndal Lulzim Bashen - Top Channel

Partia Socialiste deklaroi se vendimi i qeverisë për të pezulluar lejet abuzive të ndërtimit do të ndalojë fenomenin “Lulzim Basha” në të gjith
- Shtuar 5 javė mė parė


»Qeveri-Bashki replika per lejet e ndertimit - Top Channel

Partia Socialiste deklaroi se vendimi i qeverisë për të pezulluar lejet abuzive të ndërtimit do të ndalojë fenomenin “Lulzim Basha” në të gjith
- Shtuar 5 javė mė parė


»Video e Sarandes para Kryeministrise - Top Channel

Në mbrëmje, përfaqësues të Partisë Demokratike shfaqën para Kryeministrisë videoskandalin e Sarandës dhe akuzuan Kryeministrin Rama. Koord
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Video e skandalit te punesimit me favor seksual shfaqet para Kryeministrise PAMJET - News of Albania

Transmetuar me 18082014 - 2134 Partia Demokratike denoncoi ate qe e quajti skandalin e sekretarit te deputetit Kokedhima i cili kerkon favore seksuale me nje
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fashizmi dhe terrorizmi si deshtim i neoliberalizmit - Top Channel

Arbër Zaimi - Do të ishte e padrejtë po të thoshim se Italia njihet në botë për mafien dhe për politikanët e korruptuar pa shtyllë kurrizore. Por n&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė»'DokuFest' vjen nė Tiranė, Kumbaro'Kalendar i pėrbashkėt me Kosovėn' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Festivali i filmit dokumentar dhe filmit me metrazh tė shkurtėr 'DokuFest', i cili
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Pollo: Duhet ligjshmëri dhe transparencë për universitetet, skema e Ramës korruptive - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo në një reagim të tijin në lidhje me mbylljen e universiteteve shënjestron sërish qeverinë Rama, duke u shpreh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Pollo Duhet ligjshmeri dhe transparence per universitetet kontrolli u be me nxitim - News of Albania

Transmetuar me 10082014 - 1227 Tirane 10 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Genc Pollo deklaroi se duhet ligjshmeri dhe transparence per universitetet duke
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Pollo: Duhet ligjshmėri dhe transparencė pėr universitetet, skema e Ramės korruptive - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike, Genc Pollo nė njė reagim tė tijin nė lidhje me mbylljen e universiteteve shėnjestron sėrish qeverinė Rama, duke u shprehur se kontrolli nė kėto universitete u b
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Genc Prelvukaj, ''Akoma nuk është vonë për një lidhje të re'' - IndeksiOnline

Genc Prelvukaj edhe përkundër përfshirjes në politikë nuk i është ndarë aspak pasionit të tij për muzikën. Së bashku me partnerin e
- Shtuar 1 muaj mė parė»300 ditėt e bujqėsisė, Panariti: Nė5 muajt e parė rritje eksporteve 28% - Shqiptarja.com

TIRANE - Tri prioritetet nė fushėn e bujqėsisė dhe zhvillimit rural kanė qenė toka, uji dhe tregu, theksoi ministri Edmond Panariti nė prezantimin e punės sė bėrė nė 300 ditėt e para tė qeverisjes.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Rrėfehet mister 713 milionėshi: Ja si i vodha,Bruzia: E dija veprimin e Ardianit, por spėrfitova - Ora News

Pėr tė fituar detaje sa mė tė rėndėsishm pėr hetimet qė po kryhen pėr vjedhjen e 713 milionė lekėve tė reja nga thesari i Bankės sė Shqipėrisė,hetuesit kanė rimarrė nė pyetje dy tė arrestuarit deri
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Myslimanėt falen nė rrugė, kėrkojnė ndėrtimin e xhamisė sė re - Gazeta Shqip

Fiter Bajrami  Myftiu i Tiranės:Kryeministri tė na respektojė, tė kemi vend pėr tu falur Ilda Hoxha
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Top Story reformat e medha te mazhorances - Top Channel

Kuvendi mbylli seancën e kësaj të enjte pa votuar tre nga ligjet që kërkojnë shumicë të cilësuar votash, mes tyre edhe ai për funksionimin e Kësh
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1610 ->1610 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 premtimit ->premtimit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1610 ->1610 0 hits[0] -> hits[0] 1 1694 ->1694

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos