Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Programi Elektoral"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Petrit Vasili: Shqipėri-Serbi, dramė nė kohėn e gabuar! - Gazeta Start

Tiranė - Kreu i grupit parlamentar tė LSI-sė Petrit Vasili zgjedh tė citojė kapitenin e kombėtares Lorik Cana: "Jemi fqinjė dhe kėshtu do
- Shtuar 1 ditė mė parė»Kuvendi miraton me 75 vota pro buxhetin faktik të 2013-ës - BalkanWeb

TIRANE - Kuvendi miratoi me 75 vota pro buxhetin faktik të vitit 2013 në seancën plenare të radhës. Sipas p/ligjit, shkeljet administrative dhe moszbatimi rigoroz i ligjit t&e
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Puna e opozitės ėshtė fjala - fjala e qeverisė ėshtė puna - Keshilli i Ministrave

Si sot, nė tė njėjtėn datė, 11 shtator, viti 2001, njė kėrpudhė tymi, e zezė me bisht tė zjarrtė, u ngrit befasisht nė qiellin e botės dhe e z
- Shtuar 4 javė mė parė


»Programi i investimeve nė bregdetin e Jugut - mundėsi e re pėr zhvillim tė qėndrueshėm ekonomik - Keshilli i Ministrave

"Prezantimi i programit tė investimeve kapitale nė bregdetin e Jugut", mblodhi nė Sarandė, sė bashku me Kryeministrin, ministra dhe drejtues v
- Shtuar 4 javė mė parė


»2013-ta, viti i shqiptarėve - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė konferencėn e fundvitit: Mirėdita tė gjithėve! Kjo ėshtė konferenca jonė e fundvitit
- Shtuar 4 javė mė parė


»Basha: Kėrkoj ndjesė me pėruljepėr gabimet e qeverisjes sonė  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Berisha:Ndalim shtetin policor, tė dalim nė protesta Votohet statuti i ri i PD, me shishe uji e flamuj PD-je Milo e 2 kėshilltarė tė Nishanit nė garė pėr Kėshillin VIDEO F
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rishikimi i buxhetit, Rama: Kthejmė borxhet e akumuluara nė vite nga qeveria e kaluar - BalkanWeb

TIRANE- Nė seancėn e sotme tė Kuvendit, qė nisi punimet rreth ores 11:00 pritet tė diskutohet rishikimi i buxhetit tė vitit 2014. Deputetėt pritet tė votojnė sot edhe ngritjen e njė komisioni hetimor
- Shtuar 4 javė mė parė


»Buxheti, Rama: 150 mln $ pėr tėmbyllur rrugėt e mbetura rrugėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Canit: TVSH pėrfundonte tek Berisha Live Tv/ Kuvendi ne seance plenare VIDEO TIRANE - Kuvendi disk
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kuvendi 'Ok' buxhetit dhe komisionit hetimor pėr KLD, Rama: Kthejmė borxhet e 'Berishės' - BalkanWeb

TIRANE- Nė seancėn e sotme tė Kuvendit u miratua me votat e shumicės rishikimi i buxhetit tė vitit 2014. Rishikimi i buxhetit me rritje mori 76 vota pro. Ndėrkohė qė deputetėt votuan sot edhe ngritjen
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD 90 e shqiptareve paguajne me shume taksa me Edi Ramen - News of Albania

Transmetuar me 24092014 - 1558 Tirane 24 shtator 2014 NOAal - Komisionet e Ekonomise Shendetesi dhe Veprimtarise Prodhuese te Partise Demokratike diskutuan s
- Shtuar 4 javė mė parė


»PD: 90 pėrqind e shqiptarėve paguajnė mė shumė taksa me Edi Ramėn - BalkanWeb

TIRANĖ-Komisionet e Ekonomisė, Shėndetėsi dhe Veprimtarisė Prodhuese tė Partisė Demokratike diskutuan sot nė lidhje me Aktin normative pėr Buxhetin 2014 ku u theksua se Kryeministri ka ulur fondet pėr
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ndryshimet nė statut, PD: Krerėt lokalė, jo kandidatė pėr deputetė - Gazeta Shqip

Opozita Kuvendi Kombėtar mblidhet nė shtator, priten debate pėr mandatin e kryetarit HERION MESI
- Shtuar 3 muaj mė parė»Top Story reformat e medha te mazhorances - Top Channel

Kuvendi mbylli seancën e kësaj të enjte pa votuar tre nga ligjet që kërkojnë shumicë të cilësuar votash, mes tyre edhe ai për funksionimin e Kësh
- Shtuar 3 muaj mė parė»Komisioni i Shëndetësisë, Beqaj: Listë me aparaturat mjekësore që përjashtohen nga TVSH - BalkanWeb

TIRANE- Në komisionin e Shëndetësisë po diskutohet ligji për TVSH-në. I pranishëm në këtë komision ishte edhe ministri i Shëndetësisë I
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Komisioni i Shėndetėsisė, Beqaj: Listė me aparaturat mjekėsore qė pėrjashtohen nga TVSH - BalkanWeb

TIRANE- Nė komisionin e Shėndetėsisė po diskutohet ligji pėr TVSH-nė. I pranishėm nė kėtė komision ishte edhe ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqaj si dhe zv. Ministri i Financės Ervin Mete. Mini
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Thaçi: Drenasi, simbol i fitoreve të PDK-së - IndeksiOnline

Fitorja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) do të jetë e madhe dhe do të jetë fitore e të gjithë qytetarëve të Kosovës. Kësh
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Sot në Gjakovë flitet pa frikë - IndeksiOnline

Sonte në fshatin Lipovec të Komunës së Gjakovës,ka vazhduar aktiviteti elektoral I Degës së AKR-së në Gjakovë. Me këtë rast Zv. Pres
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 972 ->972 0 total_found -> total_found 1 972 ->972 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 programi ->programi 0 docs[0] -> docs[0] 1 15798 ->15798 0 hits[0] -> hits[0] 1 23070 ->23070 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 elektoral ->elektoral 0 docs[1] -> docs[1] 1 16975 ->16975 0 hits[1] -> hits[1] 1 24209 ->24209

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos