Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Projektligji Kodi Zgjedhor"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Debate per Xhuken opozita braktis seancen PS Po mbroni paligjshmerine - News of Albania

Transmetuar me 27022014 - 0928 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 shkurt 2014 NOAal-Ne seancen e sotme parlamentare opozita ka shfryt
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Falja e gjobave nga qeveria pėr periudhėn elektorale, KVV: Nisma e paplotė - Ora News

Nisma pėr faljen e gjobave pėrgjatė periudhės elektorale ėshtė e paplotė, pa vėnien pėrpara pėrgjegjėsisė tė shkelėsve tė ligjit. Kėshtu deklaron Koalicioni i Vėzhguesve Vendorė, i cili pėrmes njė
- Shtuar 9 muaj mė parė»Kreu i FRD Bamir Topi: PseBerisha po le fillikat Topallin - Shqiptarja.com

TIRANE - Bamir Topi, kreu i Frymės sė Re Demokratike, ish president i Republikės nė studion e A1 Report atakoi disa nga funksionarėt e Partisė Demokratike, ndėrsa u shpreh i sigurt pėr njė rezultat su
- Shtuar 1 vit mė parė


»Airport/ Bamir Topi: PseBerisha po lė fillikat Topallin - Shqiptarja.com

TIRANE - Bamir Topi, kreu i Frymės sė Re Demokratike, ish president i Republikės nė studion e A1 Report atakoi disa nga funksionarėt e Partisė Demokratike, ndėrsa u shpreh i sigurt pėr njė rezultat su
- Shtuar 1 vit mė parė


»Airport/ Bamir Topi: Ja pseBerisha po lė fillikat Topallin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "Koalicioni paszgjedhor me kushte" Intervsita e Topit nė Airport TIRANE - Bamir Topi, kreu i Frymės sė Re Demokratike, ish president i Republikės nė studion e A1
- Shtuar 1 vit mė parė


»A mund tė thyhet me ultimatume ligji, nė emėr tė “transparencės”? - Gazeta 55

14-05-2013 / Nga Kostaq Xoxa Rikujtojmë veprimet kundërligjore të Edi RamësDuke kërkuar diçka nëpër sirtarët, u ndesha me disa fl
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kuvend, PS bashkon votat me PD pėr 4 ligje, Ruci: S'ka emra pėr KQZ, zhbėni atė qė bėtė - BalkanWeb

TIRANĖ - Kuvendi nisi dhe e mbylli me debate seancėn plenare tė radhės, ku tema me e nxehte ishte KQZ. Seanca zgjati mbi 9 ore, nga nisja. Palet te nxehura' pas ceshtjes se anetarit te KQZ dhe k
- Shtuar 2 vite mė parė


»Sharje e fyerje nė Parlament, Ruēi: S'japim 2 emra, Ok nismės qė 'rikthen' KQZ-nė - BalkanWeb

TIRANĖ - Kuvendi nisi dhe e mbylli me debate seancėn plenare tė radhės, ku tema me e nxehte ishte KQZ. Seanca zgjati mbi 9 ore, nga nisja. Palet te nxehura' pas ceshtjes se anetarit te KQZ dhe k
- Shtuar 2 vite mė parė


»PS e PD votojne ligjin per amnistine ska konsensus per kushtet e BE - ABC News

Ratifikimi i marrëveshjes për të drejtat e njeriut është kthyer në objekt debati mes mazhorancës dhe opozitës në Kuvend. Ka qenë pikërisht raport
- Shtuar 2 vite mė parė


»PSe PD votojne ligjin pe amnistine ska konsensus per kushtet e BE - ABC News

Ratifikimi i marrëveshjes për të drejtat e njeriut është kthyer në objekt debati mes mazhorancës dhe opozitës në Kuvend. Ka qenë pikërisht raport
- Shtuar 2 vite mė parė


»Mazhorancė-opozitė votojė “pro” amnistisė. Rrėzohet kėrkesa e PS pėr kontroll parlamentar nė Ministrinė e Mbrojtjes - Gazeta 55

08-11-2012 / Gazeta 55 Debate në Kuvend për të “Drejtat e njeriut dhe dhunën në familje” Ratifikimi i marrëveshjes për të
- Shtuar 2 vite mė parė


»Nė zgjedhje pa simbole tė Serbisė - Gazeta Express

Nė mungesė tė njė ambasade tė Serbisė nė shtetin e Kosovės, Qeveria e Kosovės organizimin e zgjedhjeve serbe ia ka besuar OSBE-sė, duke shpresuar qė ato parime tė cilat janė paraparė nė marrėveshje nu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Raporti i Mjaft denonconshkelje te renda ne Kuvend - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit Raporti i Mjaft - Une votoj Levizja Mjaft ka publikuar raportin lsquoUne Votoj i cili permban monitorimin e veprimtarise se Kuvendit te Shqiperise te periudhes nent
- Shtuar 3 vite mė parė


»Taksa e sheshtė, debat PD-PS nė Kuvend - Panorama


- Shtuar 3 vite mė parė


»Sula: Tekat e Rames i ploteson Ruci - Koha Jonë

Deputeti i PD-se Dashnor Sula ne nje interviste me Koha Jone, e quan te pakuptimte reagimin e grupit te PS-se ne seancen e fundit parlamentare, per prishjen e marreveshjes me mazhorancen. Sipas tij, d
- Shtuar 3 vite mė parė


»Reforma: Rikthehet debati nė Kuvend. - Metropol

24/02/2012  Mazhoranca dhe opozita akuza ndaj njėra-tjetrės pėr bllokimin e reformave Berisha: PS kėrkon tė bllokojė statusin. Ruēi: Mazhoranca s’ka vullnet pėr bashkėpunim
- Shtuar 3 vite mė parė


»Pakti PD-PS, 3 dokumentet qė u miratuan me konsensus - Gazeta Mapo

Nga ēfarė hoqėn dorė tė dyja palėt pėr tė arritur nė hartimin e tre dokumenteve. Draftet e plota tė projektvendimeve pėr reformėn zgjedhore, parlamentare dhe ligjet me 3/5. Miratimi i ligjeve me 3/
- Shtuar 3 vite mė parė


»Tryeza e PS ėshtė propagandistike - Metropol

31/10/2011  Reagojnė demokratėt pėr nismėn e socialistėve pėr reformėn nė drejtėsi Mazhoranca implikon edhe Presidentin Topi me kryeprokuroren Rama Herion Mesi Dy dit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Wollfarth, raporti i plotë për Shqipërinë në OSBE - BalkanWeb

RAPORT I PLOTE I KRYETARIT TË PREZENCËS SË OSBE-SË NË SHQIPËRI PARA KËSHILLIT TË PËRHERSHËM TË OSBE-SË, MË 8 SHTATOR 2011 Pr
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 148 ->148 0 total_found -> total_found 1 148 ->148 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 projektligji ->projektligji 0 docs[0] -> docs[0] 1 8768 ->8768 0 hits[0] -> hits[0] 1 16150 ->16150 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kodi ->kodi 0 docs[1] -> docs[1] 1 16886 ->16886 0 hits[1] -> hits[1] 1 23450 ->23450 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 zgjedhor ->zgjedhor 0 docs[2] -> docs[2] 1 38507 ->38507 0 hits[2] -> hits[2] 1 86313 ->86313

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos