Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Promendade Gallery"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hyska: Qytetet, fytyra e njeriut pa identitet - Shekulli

Fituesi i "Ardhje 2010", Dritan Hyska, ndihet i kėnaqur qė juria e ka parė fotografinė e tij si njė dokument i kohės sė tranzicionit. Artisti 30-vjeēar tregon pėr lidhjen e tij me realitetin urban
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 promendade ->promendade 0 docs[0] -> docs[0] 1 1 ->1 0 hits[0] -> hits[0] 1 1 ->1 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gallery ->gallery 0 docs[1] -> docs[1] 1 226 ->226 0 hits[1] -> hits[1] 1 607 ->607

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos