Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Provimeve Prof"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik - Panorama

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP brĀ Ā  Ā Universiteti Metropolitan Tirana
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Lamtumire princ i gjuhes shqipe - Panorama

e Enjte 4 Shtator 20141204 pm NDRIIM KULLAbrbrĀ  Me date 30 gusht u nda nga kjo jete albanologu me i madh i mbetur gjalle i diteve tona patriarku i shkencave filologjike ne Shqip
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Teksti unik i Historisë, politika dhe reflektimi - BalkanWeb

Çështja e teksteve të shkollës ka qenë mjaft e debatuar për gati 20 vjet në Shqipëri. Menjëherë pas demokracisë, shkolla jonë kishte nevoj
- Shtuar 5 muaj mė parė»Kur debatojmė pėr Maturėn shtetėrore - Tema


- Shtuar 9 muaj mė parė


»Studentët përtacëdiploma blihet me para - Shqiptarja.com

TIRANE- Përpjekjet e studentëve për të ndjekur paralelisht arsimin e lartë dhe një pune për të siguruar të ardhurat e tyre, krijon mangësi dhe mungesa
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Studentėt pėrtacė blejnė diplomame para, sa kushton dhe ku blihet - Shqiptarja.com

TIRANE- Pėrpjekjet e studentėve pėr tė ndjekur paralelisht arsimin e lartė dhe njė pune pėr tė siguruar tė ardhurat e tyre, krijon mangėsi dhe mungesa pėr ta nė formim dhe pėrgatitje.Nė rastet
- Shtuar 10 muaj mė parė»Qyteti Studenti kryengrihet ndaj diktatures se betonit - Top Channel

Aleksandër Çipa - Një simpati dhe adhurim të munguar po i kthejnë publikut këto ditë studentët dhe pedagogët e Fakultetit Ekonomik të Universitetit
- Shtuar 1 vit mė parė»Ndėrtimet pa leje nė universitete, studentė dhe pedagogė nė protestė - Tirana Observer

Rrezikohet tė bojkotohet nisja e vitit akademik nė UT nėse nuk ndalen punimet
- Shtuar 1 vit mė parė


»Universiteti i Elbasanit, rektori Varoshi: Nė shtator, biblioteka 24 orė online - Gazeta Idea

—-Nga Julian Hoxhaj—- Elbasan- Univ
- Shtuar 1 vit mė parė


»Marrëveshje për zhvillimin e kuadrove të kontabilitetit dhe auditimit - IndeksiOnline

Fakulteti Ekonomik i Universitetit “Hasan Prishtina” sot ka nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi me Shoqatën e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Au
- Shtuar 1 vit mė parė»Deformatorėt - Shekulli

Nga Pajtim LUTAJ* Njė mik mė rekomandoi tė lexoja nė shtypin e ditės intervistėn e kolegut tonė Mentor Petrela, Neurokirurg. Nė mbrėmje nė websit-in pėrkatės lexova shkrimin
- Shtuar 4 vite mė parė


»DEFORMATORET - Shekulli

Nga Pajtim LUTAJ* Njė mik mė rekomandoi tė lexoja nė shtypin e ditės intervistėn e kolegut tonė Mentor Petrela, Neurokirurg. Nė mbrėmje nė websit-in pėrkatės lexova shkrimin
- Shtuar 4 vite mė parė


»Bie nė koma nė leksion, vdes studentja - Panorama


- Shtuar 4 vite mė parė


»Profesionet e licencuara rikthehen Provimet e shtetit - Shekulli

Ligji per Profesionet e licencuara ne vendin tone ka hyre ne fuqi ne fund te vitit 2009 por vetem kete vit MASH do te aplikoje formulen e re te marrjes se licences. Behet fjale per nje grup profesi
- Shtuar 4 vite mė parė


»Te jemi mjeke profesioniste jo sharlatane me diplome - Gazeta Shqip

Opinion Para nje jave disa ish-studente te mi te viteve 5-6 me kerkuan te asistoja ne nje tubim te tyre ne lidhje me disa kerkesa qe kane te bejne me formimin e tyre mjekesor ne teresi. Me thene t
- Shtuar 4 vite mė parė


»Castriotto dAlbanie, njė pasardhės i rremė i Skėnderbeut - Gazeta Shqip

Edhe pse ishte manipulues karizmatik dhe mashtrues i shkallės sė parė dhe faktikisht nuk kishte lidhje me Shqipėrinė, Stepan Zanoviē, princi i rremė dhe i pafat i Shqipėrisė, mbetet njė hallkė e rė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 48 ->48 0 total_found -> total_found 1 48 ->48 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 provimeve ->provimeve 0 docs[0] -> docs[0] 1 3169 ->3169 0 hits[0] -> hits[0] 1 7165 ->7165 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 prof ->prof 0 docs[1] -> docs[1] 1 7081 ->7081 0 hits[1] -> hits[1] 1 13730 ->13730

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos