Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "QOKA"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Turizmi Veliaj Koha te perfitojme nga emri i Enverit - Panorama

e Premte 17 Tetor 20140703 am p classwp-caption-text Ministri Veliaj me fituesen e konkursit Etleva HamedaniSSSAbrASSEmri i diktatorit me famekeq te komunizmit ne Europen Juglindo
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Cila është e vërteta e dashurisë së politikanes Grida Duma me të vrarin Artan Santo? - IndeksiOnline

Grida Duma, ose historia e shkëlqimit të “yllit në ngjitje” në oborrin e ri të Partisë Demokratike Të gjitha kulisat e një
- Shtuar 3 javė mė parė


»Miratohet nė parim Buxheti i vitit 2014. Rama: Nis rimėkėmbja ekonomike - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama nė Kuvend, ku u votua nė parim projektbuxheti i vitit 2014: Dua tė falėnderoj ēdo qytet
- Shtuar 4 javė mė parė


»ELIVAR GOLEMI BASHKON RAMĖN ME BERISHĖN - Gazeta Shqip

DENIS DYRNJAJA Dy personazhet politikė mė tė zėshėm, mė antagonistė dhe mė anatemues ndaj njėri-tjetrit sot nė politikėn shqiptare, u pikėtakuan sė fundi nė ēėshtjen e inspe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Skandali i BSH, ekspertėt: Vjedhja mė e madhe sa u deklarua, por nuk ka vend pėr panik - BalkanWeb

TIRANĖ- Skandali i vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Thesarin e Shtetit, u diskutua sot nga katėr ekspert ekonomie nė emisionin “Tė bėsh ekonomi” tė drejtuar nga moderatorja Aurora Sulēe.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Skandali i BSH, ekspertėt: Jo njė guvernator tė huaj, por me mbėshtetje ndėrkombėtare - BalkanWeb

TIRANĖ- Skandali i vjedhjes sė 713 milionė lekėve nė Thesarin e Shtetit, u diskutua sot nga katėr ekspert ekonomie nė emisionin “Tė bėsh ekonomi” tė drejtuar nga moderatorja Aurora Sulēe.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kadare Nuk u jap rendesi xhuxheve dhe spiuneve - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141205 pm p classwp-caption-text Shkrimtari Ismail KaderebrbrShkrimtari i madh perballe lexuesit dhe 8220akuzuesit8221 te tijbrbr8220Shumica e njerezve kane da
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kadare: Nuk u jap rëndësi xhuxhëve dhe spiunëve - BalkanWeb

Vetëm gjykimit të popullit të vet nuk do të donte dhe nuk do të mundte t’i shmangej, ndërsa “xhuxhëve e spiunëve” Ismail Kadare ka mësuar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ledi Shamku: I vdekuri, nuk e shëron dot të sëmurin - BalkanWeb

TIRANE-Kryeministri Edi Rama, ka folur të hënën për gjendjen alarmante të universiteteve shqiptare. Gjatë fjalës së tij, nuk ka lënë jashtë v&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Albanologjia nën Akademinë?Ky do të ishte regres jo reformë - Shqiptarja.com

TIRANE- U bë e disata herë që jehu i do zërave të zgjatuar (goje pas goje) mbërrin përmes këtij kumti të turbullt: "Të ripërfshihet Alb
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ledi Shamku: I vdekuri, nuk e shėron dot tė sėmurin - BalkanWeb

TIRANE-Kryeministri Edi Rama, ka folur tė hėnėn pėr gjendjen alarmante tė universiteteve shqiptare. Gjatė fjalės sė tij, nuk ka lėnė jashtė vėmendjes as Qendrėn e Studimeve Albanologjike. “Raste
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Garuzhdja Fullani - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė
»Mazhoranca rrezikon rrjedhje votash, pas Dules, reagojnė Cara, Frroku dhe Tavo - Gazeta Shqip

90 vota - Me afrimin e PDIU-sė, supozohet se harta e re mund tė votohet me 90 vota nė Kuvend, duke marrė mė shumė vota se sa kėrkohet nga ligji 6
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Edhe 2 tė PS kundėr Territorit, Cara e Ndreu sduan ndarjen e zonave tė tyre - Ora News

Tiranė - Parid Cara, Pjerin Ndreu dhe Andrea Marto, tre deputetė tė PS-sė, janė kundėr variantit tė deritanishėm tė reformės territoriale. Ndėrsa deputeti Andrea Marto, nga
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Isa Mustafa në krye të Kuvendit të Kosovës, Çollaku: Rama vazhdon ta bojkotojë - BalkanWeb

TIRANË-Një bojkot nga ana e kryeministrit Rama e ka cilësuar ish zëvendës ministri i Jashtëm Kreshnik Çollaku mos përshëndetjen nga ana e tij të kry
- Shtuar 4 muaj mė parė»Beteja per drejtesine - Top Channel

Një debat i gjëra është duke u zhvilluar në lidhje me sistemin e drejtësisë në Shqipëri, me besueshmërinë e publikut dhe me perceptimin për
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tufa: Tė indinjuar nga Veliaj, ndjesė ose tė dorėhiqet - Gazeta Shqip

Debati me ministrin Qėndrimi - Erjon Veliaj nuk mund tė harrojė sakrificat tona nė emėr tė lirisė gjatė regjimit tė shkuar tė Berishės. Ai nuk d
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 161 ->161 0 total_found -> total_found 1 161 ->161 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qoka ->qoka 0 docs[0] -> docs[0] 1 161 ->161 0 hits[0] -> hits[0] 1 195 ->195

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos