Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qarkut Gjirokast"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tahiri letėr Nishanit: Ja 25 vendime gjykatash me shkelje, tė merret masa ndaj disa gjyqtarėve - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Mbrojtjes i ka dėrguar njė letėr Presidentit tė Republikės, Bujar Nishanit, duke i paraqitur disa raste tė vendimeve tė gjykatave dhe Prokurorisė.Mė anė tė kėsaj liste Mini
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Tahiri-Nishanit: Ja 25 vendime gjykatash me shkelje, tė merret masa ndaj disa gjyqtarėve - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Brendshme i ka dėrguar njė letėr Presidentit tė Republikės, Bujar Nishanit, duke i paraqitur disa raste tė vendimeve tė gjykatave dhe Prokurorisė tė cilat rezultojnė me shkelje. 
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Tahiri-Nishanit: Ja 25 vendime gjykatash me shkelje. Presidenca: MD tė hetojė - BalkanWeb

TIRANE- Ministria e Brendshme i dėrgoi sot njė letėr Presidentit tė Republikės, Bujar Nishanit, nė cilėsinė e Kreut tė Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė njė listė me 25 vendime gjykatash dhe tė Prokuro
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Arrestohet trafikanti grek i drogės, i gjenden edhe armė - Gazeta Start

Gjirokastėr - Duket se trafikun e drogės nga Shqipėria pėr nė Greqi po e zhvillojnė edhe shtetasit grek pėrveē atyre shqiptarė.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Qėlluan me gurė policinė, “arrestshtėpie” gruas e kunatės sė Gates - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Lazarat, sulmuan policinė, 7 nė pranga...gruaja e kunata e Gates Njė ditė pas sulmit ndaj efektivėve Lazarati i qetė...por s'duan policė Lazarati,Policia:Nxėnėsit u p
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, thirrje nė facebook sėrish pėr protesta e bojkotim tė shkollave - Ora News

Nė rrjetet sociale bėhet thirrje pėr tė protestuar sėrish sot nė qendėr tė fshatit Lazarat. Tė tri shkollave tė Lazaratit u kėrkohet tė bojkotojnė mėsimin dhe tė dalin nė qendėr tė fshatit p
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, goditen me gurė policinė , 9 tė arrestuar mes tyre gruaja e Gate Mahmutajt - Ora News

Gjirokaster-  Nėntė persona janė arrestuar pasi akuzohet se kanė nxitur nxėnėsit e shkollės tė qėllojnė me gurė nė drejtim tė policisė paraditen e djeshme nė Lazarat. Pėrmes
- Shtuar 3 javė mė parė


»Incidenti nė Lazarat, Policia e Shtetit: Pranga 9 personave, mes tyre gruaja e Gates - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit ka zbardhur detajet nė lidhje me incidentin e ndodhur dje, ku banorė tė fshatit Lazarat kanė qėlluar me gurė efektivė policisė dhe grupin e xhirimit tė News24. Nė njė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, gruaja e Gates mes 9 tė arrestuarve qė qėlluan policinė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Njė ditė pas sulmit Lazarati i qetė..por s'duan policė Paloka: Do dėrgojmė nė fshat deputetė tė Sigurisė VIDEO Policia: Kriminelėt pėrdorėn nxėnėsit Sulmi ndaj policis
- Shtuar 3 javė mė parė»Lazarat, sulmuan policinė, 7 nė pranga... - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Njė ditė pas sulmit Lazarati i qetė..por s'duan policė Paloka: Do dėrgojmė nė fshat deputetė tė Sigurisė VIDEO Policia: Kriminelėt pėrdorėn nxėnėsit Sulmi ndaj policis
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, sulmuan policinė, 7 nė pranga...gruaja e kunata e Gates  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Vėllai i Gates: Nxėnėsit qėlluan me gurė policinė Njė ditė pas sulmit Lazarati i qetė..por s'duan policė Paloka: Do dėrgojmė nė fshat deputetė tė Sigurisė VIDEO Polici
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, Policia: Mos pėrdorni nxėnėsit. Gatja nga burgu: Pse ma arrestuan gruan? - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit ka zbardhur detajet nė lidhje me incidentin e ndodhur dje, ku banorė tė fshatit Lazarat kanė qėlluar me gurė efektivė policisė dhe grupin e xhirimit tė News24 (por pa pėrmend
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, Policia: Mos pėrdorni nxėnėsit. Gatja nga burgu: Pse ma arrestuat gruan? - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit ka zbardhur detajet nė lidhje me incidentin e ndodhur dje, ku banorė tė fshatit Lazarat kanė qėlluar me gurė efektivė policisė dhe grupin e xhirimit tė News24 (por pa pėrmend
- Shtuar 3 javė mė parė


»Incidenti nė Lazarat, Policia: Mos pėrdorni nxėnėsit. Gatja nga burgu: Pse arrestuat gruan? - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit ka zbardhur detajet nė lidhje me incidentin e ndodhur dje, ku banorė tė fshatit Lazarat kanė qėlluar me gurė efektivė policisė dhe grupin e xhirimit tė News24 (por pa pėrmend
- Shtuar 3 javė mė parė


»Incidenti nė Lazarat, Policia: Mos pėrdorni nxėnėsit. Gatja nga burgu: Pse ma arrestuat gruan? - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit ka zbardhur detajet nė lidhje me incidentin e ndodhur dje, ku banorė tė fshatit Lazarat kanė qėlluar me gurė efektivė policisė dhe grupin e xhirimit tė News24 (por pa pėrmend
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndryshime në policinë e BeratitTafa drejtor, Hoxha zëvendës i tij - Shqiptarja.com

BERAT - Ndryshime në radhët e punonjësve të policisë së shtetit, konkretisht në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Beratit. Kështu kryekomis
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndryshime nė policinė e Beratit, Tafa emėrohet Drejtor, Hoxha zėvendės - Ora News

Berat- Ndryshime nė radhėt e punonjėsve tė policisė sė shtetit nė Drejtorinė e Policisė sė Qarkut tė Beratit. Me vetėm njė muaj si zėvendės.drejtor i policisė, kryekomisari
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, qėllohet me gurė gazetarja e News 24 dhe 3 efektivė. Shoqėrohen 19 persona - BalkanWeb

GJIROKASTĖR- 'Shpėrthen' Lazarati. Duket se pas superoperacionit tė drogės, policia e vuri nėn kontroll fshatin rebel, por situata e krijuar mesditėn e sotme atje tregon krejt tė kundėrtėn. Banorėt e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Lazarat, iu gjetën drogë e municionearrestohen pas disa muajsh kërkim - Shqiptarja.com

LAZARAT – Policia e Qarkut të Gjirokastrës në kuadër të operacionit anti-kanabis ka arrestuar disa muaj pas finalizimit të aksionit në Lazarat 56-vjeçar
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2284 ->2284 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qarkut ->qarkut 0 docs[0] -> docs[0] 1 25621 ->25621 0 hits[0] -> hits[0] 1 41814 ->41814 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 gjirokast ->gjirokast 0 docs[1] -> docs[1] 1 13162 ->13162 0 hits[1] -> hits[1] 1 23574 ->23574

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos