Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qendra Joqeveritare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Qendra Historike e Prishtinės nė gjendje alarmante - Kosova Live 360

Njė raport hulumtues mbi Qendrėn Historike tė Prishtinės, qė ka pėr qėllim vet
- Shtuar 4 javė mė parė


»Organizata islamike e imamit të BIK-ut që do ta kontrollojë Kosovën - IndeksiOnline

Në vitin 2012, Qendra Kosova për Gazetari Hulumtuesi (preportr.com) e ka publikuar në gazetën Koha Ditore një seri shkrimesh me temë, radikalizmin islamik në
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kreu i shoqatės jepte statusin e jetimit nė kėmbim tė favoreve seksuale -FOTO - BalkanWeb

TIRANE- Njė tjetėr rast pedofilie ėshtė zbuluar sot nė media, ku nė qendėr tė abuzimeve kanė qenė fėmijėt jetim. Mbrėmjen e sotme, emisioni investigativ “Fiks Fare” ka publikuar rastin nė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Pse duhet standardizimi i mesimdhenies ne shkolle - Panorama

e Hene 29 Shtator 20141212 pm SHPRESA DELIJAbrbrĀ  Duke marre shkas nga seminari Dialogu per Ā politikat e reformes ne arsim organizuar nga Ministria e Arsimit dhe Sportit ne bash
- Shtuar 4 javė mė parė


»World Ultra Wealth Report Ne Shqiperi 55 biznesmene kane 7 miliarde USD pasuri - Panorama

e Premte 5 Shtator 20140911 am brbrNe Shqiperi 55 persona kane nje pasuri me shume se gjysma e prodhimit te Brendshem BrutoĀ Jane plot 7 miliarde USD qe ndahen vetem ne duart e k
- Shtuar 2 muaj mė parė


»15 vite nga vrasja e vëllezërve Bytyqi: Përgjegjësit edhe më tutje mbi ligjin - IndeksiOnline

Në datën 9 korrik të vitit 2014 bëhen 15 vite nga vrasja e vëllezërve Mehmet (21), Agron (23) dhe Ylli (25) Bytyqi, nga ana e pjesëtarëve të Minist
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Reportazh nga DW: Ja Shkupi, ja çmenduria! - IndeksiOnline

Një të huaj që koha i lejon vetëm një shëtitje të shkurtër nëpër Shkup, lehtë mund të fitojë një përshtypje të g
- Shtuar 5 muaj mė parė»Kosova votoi! A do tė sakrifikojėThaēi postin e kryeministrit?! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Limaj, mundėsi pėr koalicion me PDK Rama: Urime Thaēit / Profili  i Thaēit SHBA: Bėtė zgjedhje me standarde FOTO / VIDEO Tirana zyrtare pėrshėndet zgjedhjetnė Kosovė: Hap
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Prokuroria e Shtetit: Nuk ka pasur keqpërdorim të të drejtave të votimit - BalkanWeb

Prokurori i Shtetit njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se nga informacionet që ka marrë deri në orën 23:55 nga Prokuroria Themelore n
- Shtuar 5 muaj mė parė


»DnV: Në Skënderaj po mbushenkutitë nga njerëz të paautorizuar - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Koalicioni të Organizatave Joqeveritare Demokracia në Veprim i bën thirrje Prokurorisë që të ndërmarrë masa në të paktën 2 qendr
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Lajmi i fundit: Prokuroria interviston komisionerët, nuk pati mbushje kutish - IndeksiOnline

(I plotësuar) - Prokurori i Shtetit njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se nga informacionet e pranuara deri në këto orë t&eum
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kosova voton nesër, hapet Qendra Mediale e KQZ-së - BalkanWeb

PRISHTINE - Në Prishtinë u hap sot Qendra Mediale e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve para votimeve nesër në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin 120 anëtarësh t
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Nje leksion gazetarie nga Bullgaria - Top Channel

“Gazetaria e vërtetë është ajo që bën publike atë informacion që nuk duan ta shohin të publikohet. Gjithçka tjetër është marr&e
- Shtuar 5 muaj mė parė»Rezultatet e para tė zgjedhjeve nė Maqedoni, triumfojnė Gruevski dhe Ahmeti - BalkanWeb

SHKUP- Shpallen rezultatet e para tė zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare nė Maqedoni. VMRO-DPMNE e kryeministrit Nikolla Gruevskit dhe BDI e ali Ahmetit shėnuan fitore nė zgjedhjet e djeshme par
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Mbyllet procesi i votimit nė Maqedoni, opozita nuk njeh zgjedhjet - BalkanWeb

SHKUP- Nė Maqedoni nė orėn 19.00 u mbyllėn kutitė e votimit dhe pėrfundoi votimi pėr zgjedhjet e dyfishta, zgjedhjet e parakohshme parlamentare dhe zgjedhjet presidenciale. Por menjėherė pas m
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Vijon numėrimi i votave nė Maqedoni, opozita nuk njeh zgjedhjet - BalkanWeb

SHKUP- Komisioni Shtetėror i Zgjedhjeve publikon rezultatet e numėrimit tė votive minutė pas minute. Kryesojnė VMRO-DPMNE tek maqedonasit dhe BDI tek shqiptarėt. Sipas numėrimit tė deritanishė
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Kondomėt e ēuditshėm tė Kenias pėr ndėrgjegjėsimin e tė rinjve - Gazeta Shqip

Tepėr tė turpshėm pėr tiu drejtuar farmacive pėr blerjen e kondomėve, tė rinjtė nė Kenia po pėrballen me probleme si HIV/AIDS Fushata
- Shtuar 7 muaj mė parė


»A ka me tė vėrtetė 21 milionė skllevėr sot? - Gazeta Shqip

Si mund tė matet njė fenomen i fshehtė dhe i paligjshėm si skllavėria moderne e njerėzve tė trafikuar pėr punė apo shfrytėzim seksual? Shkencėtarėt pėrdorin metoda tė vagullta, por sėrish shifra
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 299 ->299 0 total_found -> total_found 1 299 ->299 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qendra ->qendra 0 docs[0] -> docs[0] 1 24577 ->24577 0 hits[0] -> hits[0] 1 34315 ->34315 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 joqeveritare ->joqeveritare 0 docs[1] -> docs[1] 1 2882 ->2882 0 hits[1] -> hits[1] 1 3236 ->3236

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos