Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qendra Spitalore Xhaferr"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rriten ekzaminimet pėr kancerine gjirit, zgjatet orari i vizitave - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Mamografi falas nė poliklinikėn 3, interes nė rritje i grave pėr ekzaminim ELBASAN- Nė muaj
- Shtuar 3 javė mė parė


»Elbasan, mbetjet spitalore digjen ​pranė banesave, reagojnė banorėt - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Banorėt e zonės pėrreth qendrės spitalore “Xhaferr Kongoli” tė Elbasanit ankohe
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Elbasan, Agjencia e Mjedisit bllokon krematoriumin e mbetjeve spitalore - Gazeta Shqip

Kryeinspektori: Kemi konstatuar se mbeturinat spitalore digjen nga pėrgjegjėsit e qendrave
- Shtuar 10 muaj mė parė


»Spitali i Elbasanit nis reformen - Top Channel

Qendra Spitalore “Xhaferr Kongoli” në Qytetin e Elbasanit ka nisur një reformë të gjithanshme, pjesë kjo e programit të qeverisë Rama.
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Projekti, spitali i Elbasanit si Nėnė Tereza - Metropol

16/12/2011  Planet gjatė njė konference mjekėsore ndėrkombėtare Departamenti i Infermierisė parashikohet tė kthehet nė fakultet ELBASAN- Universiteti i Elbasanit nė bashkėpu
- Shtuar 3 vite mė parė


»Konference mjekesore ne Elbasan - Top Channel

Në qytetin e Elbasanit është zhvilluar Konferenca e IV Mjekësore Ndërkombëtare e Specialiteteve, e cila do të zgjasë tre ditë. Organi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gati qendra e re e diagnostikimit - Gazeta Mapo

Elbasan-Drejt pėrfundimit qendra e re e diagnostikimit nė Elbasan. Qeveria shqiptare, me anė tė Ministrisė sė Shėndetėsisė, qendrės spitalore “Xhaferr Kongoli” dhe nė bashkėpunim edhe me njė donaci
- Shtuar 3 vite mė parė


»Shkodra i shpėton mbytjes,frikė nga epidemitė - Metropol

08/12/2010  Largohet uji nga 550 ha nėn ujė dhe 13 500 ha tė tjerė. Shėndeti publik jep alarmin SHKODER- Tėrheqja dhe rėnia e nivelit tė ujit vazhdon nė zonat e pėrmbytura tė Shkodrė
- Shtuar 4 vite mė parė


»Shkodra i shpeton mbytjesfrike nga epidemite - Metropol

08/12/2010Largohet uji nga 550 ha nen uje dhe 13 500 ha te tjere. Shendeti publik jep alarmin SHKODER- Terheqja dhe renia e nivelit te ujit vazhdon ne zonat e permbytura te Shkodres megjithate
- Shtuar 4 vite mė parė


»Kongolėt, familja elbasanase qė zhvilloi biznesin dhe muzikėn - Shekulli

Familja Kongoli (Kooli) nga themeluesi i Shoqėrisė sė parė anonime SAIDE, kontributi pėr lėvizjen demokratike tė Nolit tek dėshmorėt e luftės nacional-Ƨlirimtare. Flet Adhurim Kongoli, historia e
- Shtuar 5 vite mė parė


»Viti i ri, feste edhe ne qytete te tjera te Shqiperise  - BalkanWeb

TIRANE- Ndėrrimi i viteve eshte festuar dhe ne qytete te ndryshme te Shqiperise. Qindra qytetare kane pritur ne sheshet kryesore te qyteteve oren 00:00 ElbasanNė Elbasan, qytetarėt kanė festuar sė bas
- Shtuar 5 vite mė parė


»Elbasan, arrestohen tre mjekė - Panorama

 Aldi KozarjaTre mjekė tė njohur nė Elbasan u arrestuan dje nga policia me akuzėn se kanė kryer veprime korruptive me dhėnien e kempit tė invaliditetit. Ervedin Pudre, 49 vje&
- Shtuar 5 vite mė parė


»Elbasan dhe Gjirokaster, greva nderpret operacionet - Koha Jonë

Mjeket e Qendres Spitalore "Xhaferr Kongoli" ne Elbasan jane solidarizuar me koleget e tyre te qendres spitalore "Nene Tereza", ne Tirane. Edhe pse protesta ne kete te fundit eshte nderprere pothuaj n
- Shtuar 6 vite mė parė


»Qendra Spitalore, hyn ne fuqi rregullorja e re - Koha Jonë

Hyn ne fuqi rregullorja e re ne qendren spitalore "Xhaferr Kongoli" ne Elbasan. Urdheresa eshte nxjerre nga drejtori i kesaj qendre Dr.Arben Paralloi. Drejtori Paralloi shprehet se masat e marra lidhe
- Shtuar 6 vite mė parė


»Mungesat nė spitale, pacientėt i blejnė serumet - Shekulli

ELBASAN- Nga 80 mijė serume fiziologjike, qė janė edhe nevojat nė njė vit tė qendrės spitalore “Xhaferr Kongoli”, nga tenderat, pėr kėtė qėllim janė miratuar vetėm 7 mijė copė dhe qytet
- Shtuar 6 vite mė parė


»“Nė shtator, shėndetėsia nis reformimin e thellė” - Panorama

Nė shtator i gjithė sistemi shėndetėsor do tė pėrfshihet nga njė reformė e thellė. Durrės/ Oerd Ulqini Pėr ministren e re Anila Godo, kjo nuk do tė thotė vetėm luftė ndaj korr
- Shtuar 7 vite mė parė


»Ministritė mė tė paditura nė Gjykatė pėr largim tė padrejtė nga puna - Albania

Laureta Rryēi Paditė e depozituara nė Gjykatėn e Tiranės, zbulojnė edhe dikasteret qė kanė kryer mė me zell reformėn politike. Sipas statistikave tė Gjykatės sė Tiranės, listėn e kry
- Shtuar 7 vite mė parė


»Tragjedia, tė shtruar 60, 8 nė gjendje tė rėndė - Gazeta Shqip

Spitali Ushtarak u ka dhėnė ndihmėn mjekėsore 169 personave, nga tė cilėt 106 janė larguar pas marrjes sė saj. Vazhdojnė tė jenė nėn kujdesin mjekėsor 57 vetė, nga tė cilėt 4 ndodhen nė reanimacionin
- Shtuar 7 vite mė parė


»Mė shumė se 200 tė plagosur nė dy spitale - Gazeta Shqip

Mė shumė se 200 tė plagosur janė drejtuar dje pėr ndihmė nė dy spitalet e vendit, pas shpėrthimit tė depos sė armėve. Mė shumė se 130 nė spitalin ushtarak dhe rreth 50 nė spitalin civil. Kėto tė dhėna
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 19 ->19 0 total_found -> total_found 1 19 ->19 0 time -> time 1 0.017 ->0.017 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qendra ->qendra 0 docs[0] -> docs[0] 1 24577 ->24577 0 hits[0] -> hits[0] 1 34315 ->34315 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 spitalore ->spitalore 0 docs[1] -> docs[1] 1 7283 ->7283 0 hits[1] -> hits[1] 1 11252 ->11252 0 keyword[2] -> keyword[2] 1 xhaferr ->xhaferr 0 docs[2] -> docs[2] 1 466 ->466 0 hits[2] -> hits[2] 1 588 ->588

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos