Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qershijat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dehen, e mė pas plagosen - Gazeta Express

Nga Express mė 31 korrik 2011 nė ora 20:32 Njė mosmarrėveshje mes disa tė rinjve, qė ka ndodhur tė shtunėn rreth orės 23 te vendi i quajtur “Qershijat e Llapashticės” nė Podujevė,
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qershijat ->qershijat 0 docs[0] -> docs[0] 1 1 ->1 0 hits[0] -> hits[0] 1 1 ->1

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos