Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qipron"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tė gjithė duan Kobanin, ēfarė ka tė veēantė qyteza nė kufirin turko-sirian?! - Ora News

Deri para pak javėsh, shumė pak njerėz kishin dėgjuar tė flitej pėr qytezėn e vogėl nė kufirin turko-sirian. Por me rėnien e Kobanit, ISIS do tė kontrollonte pothuajse tė gjithė vijėn kufita
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Analizat, Zyra e Shėndetėsisė nėShkup: S'ka Ebola nė Maqedoni - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit OKB:Ebola po shtrihet nė gjithė botėn Tirana, masa nė kufi me Maqedoninė VIDEO Virusi Ebola ngjall panik nė Europė dyshime pėr Qipron dhe Pragėn Virusi Ebola, eksperti: I
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shkup, britaniku vdiq nga Ebola?Sot pasdite rezultatet e analizave  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit OKB:Ebola po shtrihet nė gjithė botėn Shqipėria, masa nė kufi me Maqedoninė Virusi Ebola ngjall panik nė Europė dyshime pėr Qipron dhe Pragėn Virusi Ebola, eksperti: ISIS
- Shtuar 3 javė mė parė


»Virusi Ebola ngjall panik në Europëdyshime për Qipron dhe Pragën - Shqiptarja.com

Virusi vdekjeprurës i Ebolës ka përhapur panik në të gjithë Europën. Mediat e huaja flasin për një rast të dyshuar, një student 26 vjeçar
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ebola afėr Shqipėrisė?Maqedonia'Mos bėni panik, presim analizat' - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Shkup, vdes britaniku, dyshohet Ebola Ebola, dyshime pėr Qipron dhe Pragėn VIDEO SHKUP - Njė brit
- Shtuar 3 javė mė parė


»Mafia e re e Evropës - IndeksiOnline

Sipas një studimi të ri, kriminaliteti i organizuar "realizon" shuma miliardëshe treshifrore në Evropë. Pjesa më e madhe e parave përfundojnë
- Shtuar 4 javė mė parė


»BERZH Shqiperia progres me shlyerjen e borxheve ndaj biznesit - News of Albania

Banka Europiane per Rindertim dhe Zhvillim redukton pritshmerite ekonomike per vendet e Europes Jug-Lindore Ndikimin kryesor e kane patur permbytjet masive kryesisht ne Serbi e Bosnje dhe veshtiresite
- Shtuar 1 muaj mė parė


»"Terrohen" boshnjakët, "ç'montohen" turqit - IndeksiOnline

Befasi e pa mahi ka patur sot në Bosnje. Përfaqësuesja boshnjake është gjunjëzuar para publikut të vet nga Qipro. Madje boshnjakët ishin duke fituar nde
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Erdogan nis vizitat si President me Qipron Veriore acarohet Athina - Panorama

e Merkure 3 Shtator 20141123 am Presidenti i ri i Turqise ish-kryeministri Rexhep Tayp Erdogan e ka bere viziten e pare ne pozicionin e kreut te shtetit ne Qipron Veriore duke nx
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Avioni qeveritar i Venizelos bėn ulje emergjente nė Selanik - Ora News

Selanik- Avioni qeveritar i cili transportonte zv/kryeministrin njėkohėsisht dhe ministrin e Jashtėm Evangelos Venizelos nga Ankara drejt Athinės, ėshtė detyruar tė bėjė njė ulje e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ushtaret greke thirrje raciste per shqiptaret e turqit - Vizion Plus

brbrUshtaret greke permes thirrjeve ne kor tregojne edhe njehere urrejtje ndaj shqiptareve por edhe fqinjve te tjere turqve dhe maqedonasvebr Ne YouTube po qarkullon prej ditesh nje video e forcave ko
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Zëri i Amerikës” ndërpret transmetimet në Greqi, pas 72 vitesh - BalkanWeb

TIRANE- Pas 72 vitesh jetë, shërbimi në gjuhën greke i radios ”Voice of Amerika” (Zëri i Amerikës, VOA), transmetuesi zyrtar radiofonik i qeverisë amerik
- Shtuar 3 muaj mė parė


»“Zëri i Amerikës”, nuk flet më greqisht - IndeksiOnline

Pas 72 vitesh jetë radio “Zëri i Amerikës, do të mbyllë së shpejti shërbimin në gjuhën greke për shkak të problemeve financiare t&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Viti vendimtar i Greqisė - Tema


- Shtuar 3 muaj mė parė»Kosova për herë të parë në konferencën e UNESCO's - IndeksiOnline

Republika e Kosovës është prezantuar për herë të parë në një konferencë të mbajtur në UNESCO, një ndër trupat më t&eu
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Austria udhėheq lobimin pro Shqipėrisė, 15 vende tė tjera i bashkohen - Gazeta Shqip

Statusi kandidat Bushati: Faleminderit pėr mbėshtetjen nė kėtė proces Fatjona Mejdini
- Shtuar 5 muaj mė parė»Në qershor FIFA mund ta njohë Kosovën ?! - IndeksiOnline

Federata e Futbollit të Kosovës i është përmbajtur në tërësi kushteve të vëna nga FIFA për ndeshjet miqësore ndërkombëtare
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Cigaret kontrabandė, mbetet nė burg kapiteni i anijes - Gazeta Shqip

Durrės Prokuroria tha se u paraqitėn dokumente pėr 47.2 tonė cigare, por nė tė u gjetėn 52.8 tonė Akuza shqiptare pretendon se dokument
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1009 ->1009 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qipron ->qipron 0 docs[0] -> docs[0] 1 1009 ->1009 0 hits[0] -> hits[0] 1 1332 ->1332

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos