Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qyteterimi Grek"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ne Beograd pse - Panorama

e Hene 20 Tetor 20141219 pm MURAT BASHAbrbrĀ  Te shkoje ne Beograd qe te tregoje se eshte trim 8211 thote Driteroi Po trim nuk behesh o Dritero Trim lind Thjesht je ose nuk je por
- Shtuar 2 javė mė parė


»Perendimi orientimi yne historik - Panorama

e Diele 7 Shtator 20141221 pm p classwp-caption-text Ndricim KullabrbrNDRIIM KULLAbrbrbrĀ  Ā  Ā  Ā Nje perfaqesuese e denje e mendimit te hershem politiko-historik e vecanerisht
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Collaku: Trupa diplomatike, 90% ka lidhje familjare me drejtues te PS Intervistoi: Qamil Xhani - Koha Jonë

Ish-zevendesministri i Jashtem Kreshnik Collaku shprehet se pretendimet e mazhorances se re per depolitizim te sherbimit te diplomacise shqiptare nuk do te realizohen. Ne nje interviste per gazeten “K
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ne kryeqytetet evropiane perdite qarkullojne produkte te modifikuara kulturore nga gjithe bota - Gazeta Standard

Njeriu fatkeqesisht do te vazhdoje te ndihet pergjithmone tejet i vetmuar e tejet i frikesuar aq sa te gjeje shpetim te komunikimi i heshtur - nje komunikim qe mund ta braktise e ti rikthehet ne va
- Shtuar 3 vite mė parė


»Miti i shqiponjes dykrenore nga lashtesia deri sot - Gazeta Standard

Flamuri Shqiptar ashtu si dhe gjuha e tij kane karakter kozmik andaj ai duket se eshte po aq i vjeter sa dhe vet ndergjegjja njerezore Gjithashtu i gje
- Shtuar 4 vite mė parė


»TRIPTIK PR NJ DISIDENTE - Gazeta Shqip

MUSINE KOKALARI E kam kundruar disa here ate fotografi tejet te vecante. Nje fytyre e paster femre serioze aspak e frikesuar qe ka para nje mikrofon. Foto e nuserimit te saj te pashembullt. Do te b
- Shtuar 5 vite mė parė


»Universiteti i Gjirokastres i preferuar nga jugu ne veri - Gazeta Shqip

Procesi i regjistrimeve ne Universitetin Eqrem Cabej po ecen normalisht Procesi i regjistrimeve te studenteve per vitin e ri akademik ne Universitetin Eqrem Cabej te Gjirokastres po ecen me ritme
- Shtuar 5 vite mė parė


»Absurdi shqiptar, ne kufijte e Evropes - Koha Jonë

Nga Albana Cakshiri Duke udhetuar drejt Greqise pak dite me pare u ndesha ne disa ndodhi, qe ngjasonin thelbesisht me njera-tjetren. Arsyeja e pare e kesaj ngjashmerie ishte
- Shtuar 6 vite mė parė


»Pro dhe kundėr historisė - Shekulli

Nė Durrės apo Dyrrah ku vetėm pėr turizėm kulturor nuk mund tė flitet. Si po e shkatėrrojnė njerėzit qytetin antik dhe madhėshtinė e tij njė herė e pėrgjithmonė. Ndodhemi nė njė çast piraterije
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 9 ->9 0 total_found -> total_found 1 9 ->9 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qyteterimi ->qyteterimi 0 docs[0] -> docs[0] 1 120 ->120 0 hits[0] -> hits[0] 1 147 ->147 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 grek ->grek 0 docs[1] -> docs[1] 1 27320 ->27320 0 hits[1] -> hits[1] 1 59813 ->59813

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos