Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Qytetar Nderi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lorik Cana shpallet “Qytetar Nderi” i Bajram-Currit - BalkanWeb

BAJRAM CURR- Kapiteni i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Lorik Cana është nderuar me titullin ‘Qytetar Nderi’ nga Bashkia e Bajram-Currit. Titulli pë
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kombëtarja Shqiptare e Futbollit dhe Duka marrin titullin “Qytetar Nderi” në Vlorë - BalkanWeb

VLORE- Këshilli bashkiak i qytetit të Vlorës nderoi me titullin “Qytetar Nderi” 11 futbollistët e kombëtares shqiptare dhe presidentin e Federatës shqiptare t
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Cana dhe Xhaka shpallen qytetarė nderi tė Mitrovicės - Gazeta Start

Dy nga futbollistėt e kombėtares shqiptare, Lorik Cana dhe Taulant Xhaka, janė shpallur qytetar nderi tė Komunės sė Mitrovicės nė Kosovė.
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mbrojtën flamurin, Lorik Cana dhe Xhaka, 'Qytetar Nderi' të Mitrovicës - Shqiptarja.com

Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana, dhe lojtari Taulant Xhaka do të shpallen “Qytetar Nderi” të Mitrovicës së Kosovës për sakri
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mitrovice Cana e Xhaka qytetare nderi - Vizion Plus

brbrPer sakrificen e treguar ne mbrojtjen e simboleve kombetare per atdhedashurine e pashoqe ne ruajtjen e vlerave identitare kombetare dhe per guximin e pashembullt ne deshmimin e patriotizmit kryeta
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Godet Bahtiri, shpall “Qytetarë Nderi të Mitrovicës” Xhakën dhe Canën - IndeksiOnline

Trimëria e treguar nga futbollistët e kombëtares shqiptare,e në veçanti nga Taulant Xhaka e Lorik Cana, në ndeshjen Serbi – Shqipëri, ka bër&eum
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Nishani takon ekipin Kombėtar"Qėndrim model, para racizmit!" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Duka e De Biasi: UEFA, vepro drejt! Zyrtarė tė lartė tė vendit sot kanė pritur nė takime pėrfaqėsu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Basha i jep titullin “qytetar nderi” kreut të FSHA Michael Granoff - BalkanWeb

TIRANË-Kryetari i Bashkisë Lulzim Basha i ka dhënë sot titullin “qytetar nderi” kreut të Fondit Shqiptaro Amerikan Michael Granoff. “Nderojm&eum
- Shtuar 2 javė mė parė


»Basha i jep titullin “qytetar nderi” kreut tė FSHA Michael Granoff - BalkanWeb

TIRANĖ-Bashkia e Tiranės i ka akorduar titullin “Qytetar Nderi” presidentit tė Fondacionit shqiptaro-amerikan tė Zhvillimit dhe Fondit Amerikan tė Zhvillimit Michael Granoff, me motivacion
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kryengritja e Zhabokikės - Gazeta 55

Meditime nė njė ceremoni dekorimi Mė datėn 9 tetor 2014 u ndodha nė njė ceremoni dekorimi ku Shkėlqes
- Shtuar 2 javė mė parė


»Restaurimi i shtėpisė sė At Gjergj Fishtės, njė projekt me interes mbarėkombėtar i Sabri Maxhunit - Gazeta 55

Qendra pėr Mjekėsi Fizikale dhe Rehabilitim "Nėna Naile" (QMFR - NN) Banjat nė Kllokot, tashmė ėshtė bėrė e njohur si brenda, ashtu edhe jashtė hapėsirės shqiptare, q
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vlora i jep titullin “Nderi i Qarkut”, Ambasadorit të Kinës në Tiranë - BalkanWeb

VLORE- Në kuadrin e 65 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes dy vendeve, Këshilli i Qarkut të Vlorës akordoi Titullin “Nderi i Qarkut&rdq
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ēmimi Nobel pėr Paqen 2014, ja disa prej kandidatėve - Ora News

Sipas testamentit tė lėnė nga Alfred Nobel, Ēmimi pėr Paqen duhet t’i jepet atij personi qė ka “bėrė maksimumin ose punėn mė tė mirė tė mundshme pėr vllazėrinė pėrmes kombeve dhe pėr ru
- Shtuar 3 javė mė parė»Projekti kinez shpallet fituespër rijetëzimin e Piramidës - Shqiptarja.com

TIRANE- Piramida më në fund do të mbetet në formën e saj origjinale. Duke përjashtuar pasurinë muzeore të diktatorit Enver Hoxha, projektet fituese kan&eum
- Shtuar 3 javė mė parė»Nishani vlerëson NAAC-un dhe personalitete të shquara shqiptaro-amerikane - BalkanWeb

TIRANË- Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani nø fund tø qøndrimit tø tij nø New York, nø kuadør tø pjesømarrjes nø Sesionin e 69-tø tø Asamblese sø Pørgjithshm
- Shtuar 4 javė mė parė


»Albanologu Agron Fico nderohet metitullin 'Qytetar Nderi' i Gjirokastrės - Shqiptarja.com

GJIROKASTER- Njė prej emrave mė tė spikatur tė albanologjisė shqiptare siē ėshtė Agron Fico, ėshtė vlerėsuar nga Bashkia e Gjirokastrės me titullin vlerėsues “Qytetar Nderi”. Titul
- Shtuar 4 javė mė parė


»Nishani vlerėson NAAC-un dhe personalitete tė shquara shqiptaro-amerikane - BalkanWeb

TIRANĖ- Presidenti i Republikės sė Shqipėrisė, Bujar Nishani nė fund tė qėndrimit tė tij nė New York, nė kuadėr tė pjesėmarrjes nė Sesionin e 69-tė tė Asamblese sė Pėrgjithshme tė Kombeve tė Bashkuara
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mishėrimi i partneritetit strategjik me SHBA-tė nė frontin e NATO-s - Keshilli i Ministrave

"Qeveria do tė bėjė tė gjitha pėrpjekjet qė Forcat e Armatosura shqiptare tė kryejnė me sukses tė plotė procesin e reformimit dhe modernizimit
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2099 ->2099 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 qytetar ->qytetar 0 docs[0] -> docs[0] 1 122984 ->122984 0 hits[0] -> hits[0] 1 247663 ->247663 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 nderi ->nderi 0 docs[1] -> docs[1] 1 6138 ->6138 0 hits[1] -> hits[1] 1 8993 ->8993

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos