Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "RTUARA"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Plan Operacional, pėr ti dhėnė fund vjedhjes sė energjisė - Keshilli i Ministrave

Konferenca pėr mediat e Kryeministrit Edi Rama lidhur me aksionin e ri kundėr vjedhjes sė energjisė elektrike: Kėrkova
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Plan Operacional, pėr t'i dhėnė fund vjedhjes sė energjisė - Keshilli i Ministrave

Konferenca pėr mediat e Kryeministrit Edi Rama lidhur me aksionin e ri kundėr vjedhjes sė energjisė elektrike: Kėrkova
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama: Vijon operacioni i shkuljes së çibanëve nga trotuaret - BalkanWeb

TIRANE - Kryeministri Edi Rama thekson se në Tiranë vijon aksioni për të pastruar qytetin nga ndërtimet pa leje që kanë zënë hapësirat publike.
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fier, Bashkia: Aksion përgjatë lumittë Gjanicës do prishen 600 objekte - Shqiptarja.com

FIER - 600 objektet e ndërtuara përgjatë lumit Gjanica do të prishen për t’i hapur rrugë investimit për rehabilitimin e tij. Ky lajm vjen nga Bashkia e Fierit.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fier, Bashkia: Aksion pėrgjatė lumittė Gjanicės, do prishen 600 objekte - Shqiptarja.com

FIER - 600 objektet e ndėrtuara pėrgjatė lumit Gjanica do tė prishen pėr t’i hapur rrugė investimit pėr rehabilitimin e tij. Ky lajm vjen nga Bashkia e Fierit. Zyra e Regjistrimit tė pas
- Shtuar 2 javė mė parė


»Qyteti “mbulohet” nga ēokollata - BalkanWeb

ITALI- Eurochocolate nga 17 deri nė 26 tetor, si ēdo vit, do tė mbushė me ēokollatė dhe ėmbėlsi rrugėt e ēdo cep nė qytetin e Pergugia-s nė Itali. Tema e kėtij viti ėshtė “MasterChoc” me l
- Shtuar 2 javė mė parė


»OKB: Masat pėr klimėn nxisin rritjen ekonomike - Zėri i Amerikės

Njė raport historik i publikuar ditėt e fundit nga Kombet e Bashkuara arrin nė pėrfundimin se rritja ekonomike mund tė nxitet nga masat kundėr ndryshimit tė klimės. Raporti u p
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vllahiu: S’do të ketë zgjidhje nga jashtë - IndeksiOnline

Këshilltari politik i presidentes Atifete Jahjaga, Arbër Vllahiu, ka bërë me dije se shefja e shtetit do ta vazhdojë procesin e lehtësimit të diskutimeve m
- Shtuar 2 javė mė parė


»Kush do e vrasë kryeministrin Edi Rama? Shpallet gjendja e sigurisë nr: 1 - IndeksiOnline

Kush don të vrasë kryeministrin Edi Rama? Këto ditë alarmi dhe gjendja e gatishmërisë ka qenë numër 1. Truprojat qarkullojnë me anti-plumb dhe fish
- Shtuar 2 javė mė parė


»Raporti i IFIMES: Shqipėria njėhap para, dy hapa pas - Shqiptarja.com

Instituti Ndėrkombėtar  pėr studime nė Lindjen e Mesme dhe Ballkan, i cili rregullisht analizon ngjarjet nė kėto vende, njė vit pasi qeveria e re e drejtuar nga kryeministri Edi Rama u zgjodh nė Shqip
- Shtuar 3 javė mė parė


»1 vit qeveri e re, raporti i IFIMES'Shqipėria njė hap para, dy hapa pas' - Shqiptarja.com

Instituti Ndėrkombėtar  pėr studime nė Lindjen e Mesme dhe Ballkan, i cili rregullisht analizon ngjarjet nė kėto vende, njė vit pasi qeveria e re e drejtuar nga kryeministri Edi Rama u zgjodh nė Shqip
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndėrtime pa leje,Rama:Legalizohenshtėpitė, jo mejhanet e tė fortėve! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Rama: Legalizim falas, por jo pėr ngrehinat e ngritura pėr fitim pic.twitter.com/y6kb9aBmVC October 5, 2014
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ndėrtimet pa leje, Rama: Lokal dy katėsh, me lapidar brenda. Basha: Ka 12 vjet qė qėndron aty - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Bashkisė sė Tiranės Lulzim Basha vazhdojnė tė replikojnė nė distancė lidhur me shembjen e ndėrtimeve pa leje. Rama vazhdon tė publikojė nė rrjetin s
- Shtuar 3 javė mė parė


»Legalizimi falas, sot ALUIZNI shkon tek qytetari - Keshilli i Ministrave

Fjala e Kryeministrit Edi Rama mbajtur sot, nė takimin me punonjės sė ALUIZNI-t: "Nė radhė tė parė, duke shprehur njė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rama: Ēlirimi i trotuareve, nė ndihmė tė qytetarėve qė ngrenė zėrin - BalkanWeb

TIRANE – Nė kryeqytet vijon prej disa ditėsh aksioni pėr lirimin e hapėsirave publike nga ndėrtimet pa leje. Kryeministri Edi Rama thekson se aksioni i INUK vijon ēdo natė duke u ardhur nė ndihm
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rama: Ēlirimi i trotuareve, nė ndihmė tė qytetarėve. Basha: Gjeli krekoset majė plehut - BalkanWeb

TIRANE – Nė kryeqytet vijon prej disa ditėsh aksioni pėr lirimin e hapėsirave publike nga ndėrtimet pa leje. Kryeministri Edi Rama thekson se aksioni i INUK vijon ēdo natė duke u ardhur nė ndihm
- Shtuar 4 javė mė parė


»Berisha: Qytetarët ndrynë Ramën në prefekturën e Fierit. KM: Asnjë incident - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vizitën e kreut të Ekzekutivit, Edi Rama sot në Fier, pasi sipas tij qindra qytetarë kanë demonstruar me fye
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rama: Do vijojė pa pushim aksioni pėr ēlirimin nga ēibanėt e keqqeverisjes - BalkanWeb

TIRANE - Kryeministri Edi Rama thekson se nė Tiranė vijon aksioni pėr tė pastruar qytetin nga ndėrtimet pa leje qė kanė zėnė hapėsirat publike. Pėrmes njė postimi nė rrjetin social “Face
- Shtuar 4 javė mė parė


»Aksioni pėr lirimin e hapėsirave publike, Rama: Vazhdojmė! - BalkanWeb

TIRANE- Aksioni i Inspektoratit Ndėrtimor Urbanistik Kombėtar pėr lirimin e hapėsirave publike ka vijuar dhe sot nga puna. Kėtė fakt e ka bėrė tė ditur dhe vetė kryeministri Edi Rama, me anė tė njė me
- Shtuar 4 javė mė parė


»INUK aksion në Tiranë për prishjen e rreth 600 objekteve pa leje - BalkanWeb

TIRANE - Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar vijon aksionin në kryeqytet për prishjen e rreth 600 objekteve të ndërtuara pa leje në rrugët e Tiranës
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3358 ->3358 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 rtuara ->rtuara 0 docs[0] -> docs[0] 1 3358 ->3358 0 hits[0] -> hits[0] 1 4059 ->4059

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos