Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Rahovica"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Berat, ministri Naço nderon lapidarin me foton e Enver Hoxhës - BalkanWeb

BERAT- 5 Maji është kujtuar nga të majtët e të djathtët veç e veç edhe në rrethe të ndryshme të vendit. Ajo që ka bërë pë
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Sllovakia dënon me 22 vite burg kosovarin për trafik droge, - BalkanWeb

BRATISLAVE- Gjykata e Preshovës në Sllovaki: Gjykata e qytetit të Preshovës në Sllovaki sot ka refuzuan ankesën e Baki Sadikut nga Rahovica e Preshevës duke e dë
- Shtuar 7 muaj mė parė


»PS-LSI, mbledhin 51 firma pėr shkarkimin e Xhukės - Gazeta Shqip

Depozitohet nė Kuvend nisma, tė martėn mbledhja, ku e ftuar ėshtė edhe kryeinspektorja FATJONA MEJDINI
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Kosova, 55 milionë euro për ish-tëburgosurit në burgjet serbe - Shqiptarja.com

PRESHEVË – Qeveria e Kosovës dje ka miratuar kompensim për të burgosurit politikë në burgjet e ish-Jugosllavisë. Për këtë janë akorduar s&e
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Gjykata, prokurorisė: Heto deputetin e LSI-sė - Gazeta Shqip

Gledion Rahovica nuk zbatoi vendimin e gjykatės pėr njė punonjės tė Metrologjisė Sokol Ēobo
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Premtimet e para te ministrave te PS dhe LSI - Koha Jonë

Ministrat e dekretuar te kabinetit qeveritar te koalicionit te majte, kane bere dje prezantimet e pare te premtimeve qe do te realizojne pas marrjes se detyres. Edhe pse seanca e djeshme ishte parashi
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji vijon certifikimin ezgjedhjeve, debate PS-PD - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit PS-Kolegjit: Shpėrndani mandatet! Shpenzimet e fushatės, ekspertė kontabėl pėr partitė TIRANE-  Kolegji Zgjedhor ka nisur shpėrndarjen e mandateve, qė do tė thot
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji Zgjedhor pranon kėrkesėn e PS, shpėrndan mandatet nė qarqe - BalkanWeb

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi tė shqyrtojė kėrkesė/padinė e Partisė Socialiste pėr shpėrndarjen e mandateve tė deputetėve, nė kushtet kur KQZ-ja nuk mund tė bėjė certifikimin e zgjedhjeve p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Kolegji Zgjedhor pranon kėrkesėn e PS, shpėrndan mandatet nė 12 qarqe - BalkanWeb

TIRANE –  Kolegji Zgjedhor vendosi tė shqyrtojė kėrkesė/padinė e Partisė Socialiste pėr shpėrndarjen e mandateve tė deputetėve, nė kushtet kur KQZ-ja nuk mund tė bėjė certifikimin e zgjedhjeve p
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ndarja e mandateve, 16 deputete te rinj ne Kuvend - Koha Jonë

Me rregullin e ri te vendosur nga kreu i Partise Socialiste, Edi Rama per heqjen dore nga mandati i deputetit per ata qe emerohen ministra, jane 16 deputete te rinj qe do te vijne ne Kuvend ne
- Shtuar 1 vit mė parė


»Ministrat lënë mandatin e deputetit, ja emrat e rinj që hyjnë në Parlament - BalkanWeb

TIRANE-Me deklarimin e emrave të rinj në postet ministror, shumë deputetë do të duhet të lënë mandatin e tyre, duke sjellë në këtë mëny
- Shtuar 1 vit mė parė


»Partite dorezojne listat e kandidateve per deputet ne KQZ - ABC News

Partia Socialiste dhe Partia Demokratike kanë mbyllur listat e tyre të deputetëve për zgjedhjet e 23 qershorit rreth orës 22:20, 90 minuta nga skadimi i afatit të dë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Lista e LSI e PBDNJ, Meta ne Tirane, Dule ne Vlore - Koha Jonë

Levizja Socialiste per Integrim ishte forca e pare politike qe publikoi listen zyrtare te kandidateve per zgjedhjet e 23 qershorit. Sekretari i kesaj force politike dhe perfaqesuesi i saj ne KQZ, Ylli
- Shtuar 1 vit mė parė»Zgjedhjet, diskutimet e fundit pėr hartimin e listave nė PD e PS. Ja kandidatėt e LSI - BalkanWeb

TIRANE- Partitė kryesore PD e PS kanė pothuajse gati listat e kandidatėve pėr deputetė, megjithatė priten mbledhjet e Kryesive pėr tė zyrtarizuar listat dhe pėr t’i dėrguar ato brenda aftit nė K
- Shtuar 1 vit mė parė»PD ende nuk dorëzon listat - IndeksiOnline

Deputeti aktual i Partisë Socialiste, Arben Malaj, konfirmoi para pak çastesh, se emri i tij është hequr nga listat e kandidatëve për deputetë të kësa
- Shtuar 1 vit mė parė


»Shqiptari thyen akullinzhytet ne ndash 10 grade celcius - Shqiptarja.com

Te tjera rreth shkrimit VIDEO PRESHEVEuml ndash Nje profesor fiskulture nga Rahovica ka sfiduar keto kohe temperaturat shume te ulta. I frymezuar edhe nga disa misioni ne Rusi dhe Siberi 4
- Shtuar 3 vite mė parė


»Naftetaret kerkojne pagat e vonuara - Top Channel

Pas tri muajsh pa rroga, një grupim i Sindikatave të Naftëtarëve ka nënshkruar një peticion drejtuar Kryeministrit të vendit, Sali Berisha, ministrit të Ekonomi
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gledion Rahovica, drejtori i ri i metrologjisė - Ora News

Gledion Rahovica prezantohet drejtori i ri i metrologjisë. Ndërkaq, ai tashmë këtë post e ka marrë nga Leonard Beqiri, i cili dha dorëheqjen nga detyra e
- Shtuar 4 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 26 ->26 0 total_found -> total_found 1 26 ->26 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 rahovica ->rahovica 0 docs[0] -> docs[0] 1 26 ->26 0 hits[0] -> hits[0] 1 34 ->34

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos