Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ram Sadria"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“Qeveria po krijon monopolet nė transportin e udhėtarėve, protesta ėshtė pėrgjigja e vetme” - Gazeta 55

25-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSBerisha: Qytetarët të mbështesin protestën e shoferëve të furgonëve Ish kryeministri Sali Berisha i është r
- Shtuar 9 muaj mė parė


»U prishėn pėr pare - Gazeta Express

Nazim Bllaca pranoi se shkak i prishjes me Fahredin Gashin, ishin paratė. Bllaca nė cilėsinė e dėshmitarit bashkėpunues, qė veten e quan anėtar tė SHIK’ut dhe qė ka vrarė njerėz, thotė se i akuzu
- Shtuar 4 vite mė parė


»Mujo Sokoli njeriu qe jetoi ne tre sisteme - Albania

Dragobia e njohur dhe e degjuar per bukuri te rralla natyrore. Pershkohet gjatesisht nga lumi me i kulluar Valbona qe ecen hopa hopa mbi guret e medhaj qe ka ne rrugen e gjte te saj duke ndar
- Shtuar 5 vite mė parė


»Kryeqytet, 300 milionė lekė shkojnė pėr asfaltimin e 34 rrugėve - Gazeta Standard

Me miratimin e buxhetit pėr vitin 2009 hapet drita jeshile e Fondit tė Komunitetit, njė fond prej 300 milionė lekėsh, i cili do tė bėjė tė mundur sistemim-asfaltimin e mė shumė se 34 rrugėve d
- Shtuar 6 vite mė parė


»KRRT-ja miraton 27 leje ndėrtimi pėr privatėt - Metropol

23/03/2009  Mblidhet Kėshilli i Rregullimit tė Territorit tė Tiranės, miratohen projektet publike Miratohen edhe 27 projektet publike qė do tė realizohen nga Bashkia Kėshi
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tirane, miratohen 47 leje ndertimi - Koha Jonë

Luljeta Ndoka Keshilli i Rregullimit te Territorit te Tiranes ka miratuar ne mbledhjen e saj 47 kerkesa per leje ndertimi, nga te cilat 20 te tilla ishin per investime publike. Reagim te ashpe
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė, KRRT miraton 27 leje ndėrtimi - Panorama

 zirina llambroKėshilli i Rregullimit tė Territorit tė Tiranės jep OK pėr 27 leje dhe sheshe ndėrtimi. Pos tyre, nė mbledhjen e zhvilluar dje, u miratuan edhe 19 projekte publ
- Shtuar 6 vite mė parė


»Olldashi: Do t‘i anuloj lejet e Ramės - Gazeta Shqip

Miratimi i rreth 30 lejeve tė ndėrtimit pėr pallate shumėkatėshe dhe mosshqyrtimi i planit urbanistik tė Tiranės nė mbledhjen e djeshme tė KRRT-sė ka ndezur sėrish gjakrat mes bashkisė kryeqytetase dh
- Shtuar 6 vite mė parė


»Ish-tė pėrndjekurit, PS-ja: Qeveria po dėmshpėrblen bashkėpunėtorėt e nazifashizmit - Albania

Socialistėt votojnė kundėr ndryshimeve nė ligjin pėr ish-tė pėrndjekurit. Komisioni i Ligjeve, PD-ja voton pa konsensus zgjerimin e kategorive pėrfituese Eljona Ballhysa Demokratėt kanė
- Shtuar 6 vite mė parė


»“Edi Rama bleu kreun e degės sė LSI duke i premtuar t’i mbaronte katin e dytė tė shtėpisė” - Gazeta 55

Kreu i LSI-sė komenton edhe disa largime nga partia e tijTIRANE - Lideri i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta ka prezantuar dje pasdite para anėtarėve dhe simpatizantė tė kė
- Shtuar 6 vite mė parė


»Tiranė-Durrės, 3000 familjet qė do tė marrin tapi - Gazeta Shqip

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atėsia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALL
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 12 ->12 0 total_found -> total_found 1 12 ->12 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ram ->ram 0 docs[0] -> docs[0] 1 38240 ->38240 0 hits[0] -> hits[0] 1 73794 ->73794 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 sadria ->sadria 0 docs[1] -> docs[1] 1 72 ->72 0 hits[1] -> hits[1] 1 124 ->124

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos