Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ramadan Pasmaciu"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tekstet e gjuhes dhe letersise, cfare jane dhe cfare duhet te jene - Koha Jonë

Shefkije Islamaj Edukimi dhe arsimimi ne shkollen shqipe realizohet sot ne mjedis multimedial me rrethana te ndryshuara komunikuese dhe informative dhe ne kontekst te ndryshuar shoqeror e moral. Ne k
- Shtuar 7 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 1 ->1 0 total_found -> total_found 1 1 ->1 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ramadan ->ramadan 0 docs[0] -> docs[0] 1 2783 ->2783 0 hits[0] -> hits[0] 1 4473 ->4473 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 pasmaciu ->pasmaciu 0 docs[1] -> docs[1] 1 3 ->3 0 hits[1] -> hits[1] 1 3 ->3

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos