Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ramsay Hunt"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kur vetullat ngrihen jo nga habia, por nga sėmundjet - Albania

“Ptosis palpebral” do tė thotė “rėnie e qepallės”, pak ose deri nė mbulimin e bebes nė njė ose tek tė dy sytė. Ne tė shumtėn e rasteve shkaku i “ptosisit” tek tė rriturit ėshtė kėputja e musk
- Shtuar 6 vite mė parė


»Paraliza faciale, pse ndodh dhe si tė ruhemi - Albania

Simptomat qė tregojnė se jemi prekur nga kjo sėmundje Paraliza faciale ose paraliza e fytyrės ėshtė njė sėmundje qė vjen nga prekja e nervit tė shtatė tė kokės, i cili inervon muskujt e fytyrė
- Shtuar 6 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ramsay ->ramsay 0 docs[0] -> docs[0] 1 20 ->20 0 hits[0] -> hits[0] 1 21 ->21 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 hunt ->hunt 0 docs[1] -> docs[1] 1 148 ->148 0 hits[1] -> hits[1] 1 199 ->199

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos