Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Reporter"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“The Economist”: Serbia po shkon drejt një regjimi autokrat - BalkanWeb

Nën Kryeministrin Aleksandar Vucic, Serbia ka ngecur mes ambicieve evropiane dhe partnerit historik Rusisë, dhe vizita e presidentit Putin nxjerr në pah dilemën e madhe serbe.
- Shtuar 1 javė mė parė


»Meksikë, vritet një gazetar drejtpërdrejt në emision - BalkanWeb

MEKSIKO – Një gazetar dhe drejtor i një reviste në shtetin meksikan të Sinaloas (veriperëndim) është shpallur i zhdukur që prej një jave, ndërko
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ushtari amerikan goditet me snajper në kokë, ja pamjet (VIDEO) - IndeksiOnline

Ushtari amerikan kishte fat të jashtëzakonisht të madh sepse kjo e shtënë do ta kishte vrarë me siguri. Ky imazh shfaq një aksion të tr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Amerikani i pestė i prekur nga Ebola - Zėri i Amerikės

Njė kameraman amerikan i infektuar me Ebola ėshtė kthyer pėr mjekim nė Shtetet e Bashkuara. Ashoka Mukpo ėshtė amerikani i pestė qė diagnostikohet me Ebola. Ai po punont
- Shtuar 3 javė mė parė


»ISIS ekzekuton edhe një kameraman (FOTO) - IndeksiOnline

Kësaj radhe ISIS ka ekzekutuar publikisht një kameraman të lajmeve si dhe tre civilë në Irakun verior. Kjo sipas dëshmive të familjarëve të gazet
- Shtuar 3 javė mė parė


»11 rregullat e ISIS-it për gazetarët - BalkanWeb

SIRI- Disa media siriane kanë publikuar disa nga rregullat e ISIS-it për gazetarët që ndjekin "aktivitetet" e tyre. Janë 11 rregulla struiktike, të cilat detyrimisht duhe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fotot nudo te yjeve kercenohet Google - Klan TV

0 brbr brbrPublikimi i fotove nudo te shume yjeve te shoebizzit si Jennifer Laerence Rihanna Kate Upton Kim Kardashian dhe Kirsten Dunst e ben fajtor edhe motorin e kerkimit Googlebrbr brbrNe nje let
- Shtuar 4 javė mė parė


»Xhihadistët kërcënojnë meprerje koke gazetarin Visar Duriqi - Shqiptarja.com

Gazetari kosovar Visar Duriqi eshte kercenuar me jete nga radikalet islamike, madje deri ne prerje koke, denoncon Organizata “Reporterët pa kufij”.Duriqi, si një speciali
- Shtuar 4 javė mė parė


»Meka nën hijen e ebolës - IndeksiOnline

Haxha ka filluar, pelegrinazhi i madh drejt Mekës. Nga perëndimi i Afrikës këtë herë janë megjithatë më të paktë myslimanët që
- Shtuar 4 javė mė parė


»Identifikohet xhihadisti qė i preu kokėn 2 gazetarėve - Ora News

FBI-ja amerikane ka arritur tė identifikojė njeriun qė fshihet pas Pseudonimit “Xhon Xhihadisti” dhe qė dyshohet pėr ekzekutimin e dy gazetarėve amerikane dhe njė tė njė britaniku.
- Shtuar 5 javė mė parė


»SHBA: U identifikua militanti në video - IndeksiOnline

Shtetet e Bashkuara thonë se besojnë se e kanë identifikuar militantin e maskuar në videot, ku shihet vrasja me heqje koke e dy gazetarëve amerikanë dhe e një
- Shtuar 5 javė mė parė


»ISIS publikon njė tjetėr videoGazetari: Po fshihet e vėrteta - Shqiptarja.com

Njė tjetėr video ėshtė publikuar nga ISIS, qė tregon njė tjetėr shtetas britanik i cili besohet se mbahet peng nga militantėt. Videoja e re ėshtė ndryshe nga tė tre tė parat. Nuk ka ekzekutime dhe ėsh
- Shtuar 1 muaj mė parė


»VIDEOLAJM/ iPhone 6 i parė nė Australi bie nė tokė, por shpėton - Ora News

Njė tė riu australian pėr pak sa nuk i ka pushuar zemra kur nė pėrpjekje pėr tė nxjerrė nė televizor iPhone-in e tij tė ri, e rrėzoi nė tokė. Telefoni i parė i shitur nė Australi rrezikoi tė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gazetari i rrëmbyer nga ISIS: Ju tregoj të vërtetën për Shtetin Islamik - BalkanWeb

SIRI- Militantët e Shtetit Islamik kanë publikuar një video në të cilën shihet një person, i cili e identifikon vetën si një gazetar britanik i ciki thot&e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gazetari i rrëmbyer nga ISIS: Ju tregoj të vërtetën tjetër për Shtetin Islamik (Video) - IndeksiOnline

Militantët e Shtetit Islamik kanë publikuar një video në të cilën shihet një person i cili e identifikon vetën si një gazetar britanik i ciki thot&
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Zbulohet i dashuri i ri i Ricky Martin, kampion olimpik noti |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 14.09.2014 - 23:30 Ricky Martin dhe Ian Thorpe janĆ« lidhur bashkĆ«, raportojnĆ« mediat australiane duke i bĆ«rĆ« jehonĆ« faktit sipas tyr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Vdes “Tarzani” - IndeksiOnline

Aktori i filmit “Tarzan, the Ape Man”, Denny Miller ka vdekur në moshën 80-vjeçare. Miller vdiq në Las Vegas të mërkurën pas nj
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ekzekutimi i Sotloff, familjarėtkreut tė ISIS:Ku ėshtė mėshira jote? - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO SHBA - Familjarėt e gazetarit amerikan Steven Sotloff i kanė dėrguar njė mesazh udhėheqėsit
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Xhihadistet ekzekutojne nje tjeter gazetar amerikan - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Al Pacino Fama te streson por - Top Channel

Festivali i Filmit në Venecia ka mbledhur mjaft yje botërore të kinemasë, mes të cilëve edhe ikona Al Pacino të cilit asnjëherë nuk i mungon humori.
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2111 ->2111 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 reporter ->reporter 0 docs[0] -> docs[0] 1 2111 ->2111 0 hits[0] -> hits[0] 1 2961 ->2961

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos