Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Reshqitje"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Japonia goditet nga tajfuni i fuqishem Phanfone - Klan TV

0 brbr brbrTajfuni i fuqishem Fanfon goditi Japonine qendrore duke shkaktuar permbytje e reshqitje te medha toke si pasoje e shirave dhe ererave te fortabrbr brbrNe provincen Shizuoka sistemi rrugor
- Shtuar 3 javė mė parė


»Italia perfshihet nga moti i keq - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 muaj mė parė»Moti i keq ne Itali permbytje ne Milano - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Bullgaria gjunjezohet nga permbytjet - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 5 muaj mė parė
»Reshqitje dheu ne Librazhd bllokohet rruga nacionale - Ora News

Reshjet e dendura rene diteve te fundit kane perkeqesuar situaten ne Librazhd duke bllokuar rrugen nacionale dhe sjelle bllokimin e rruges qe lidh fshatrat. Reshqitja e dheut ka bllokuar rrugen
- Shtuar 4 vite mė parė


»Pėrmbyten 3600 ha, ushtria zbarkon nė qarkun e Shkodrės - Panorama

SHKODER/ RITVAN DIBRAUshtria zbarkon me kamionė, varka e ēadra kampingu nė komunat e Shkodrės. Ujėrat e lumenjve dhe rezervuareve shkaktuan dje 3600 hektarė tė pėrmbytur, duke e bė
- Shtuar 5 vite mė parė


»Reshqitje dheu ne aksin Tepelene-Gjirokaster - Top Channel

Nje rreshqitje masive dheu eshte regjistruar ne aksin rrugor Tepelene-Gjirokaster, per shkak te reshjeve te dendura te shiut. Sipas informacioneve te fundit, nga rreshqitja, e cila po v
- Shtuar 5 vite mė parė


»Lac, 30 shtepi permbyten nga shirat - Top Channel

Moti i keq vazhdon te krijoje probleme ne vend ku edhe gjate nates se sotme dhjetra shtepi jane zhytur ne uje. Me e prekur gjate oreve te fundit eshte zona e Lacit ku rreth 30 shtepi ja
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 11 ->11 0 total_found -> total_found 1 11 ->11 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 reshqitje ->reshqitje 0 docs[0] -> docs[0] 1 11 ->11 0 hits[0] -> hits[0] 1 12 ->12

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos