Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Riciklim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zgjedhjet vendore, Topi: FRD e hapur pėr koalicion - BalkanWeb

TIRANE- Fryma e Re Demokratike ka shprehur qėndrimin e saj pro reformės nė sistemin e Drejtėsisė. Kėtė fakt e ka bėrė tė ditur vetė kryetarin e FRD-sė, Bamir Topi, i cili gjatė njė mbledhje me asamble
- Shtuar 2 javė mė parė


»Topi: FRD nė koalicion nė zgjedhjete 2015,Berisha drejton ende PD-nė - Shqiptarja.com

TIRANE - Ish-Presidenti i Republikės, aktualisht kreu u Frymės sė Re Demokratike Bamir Topi, bėri tė ditur se partia qė ai drejton ėshtė e hapur pėr krijimin e njė koalicioni, duke mos shkuar tė vetėm
- Shtuar 2 javė mė parė


»Protestat ne Hong-Kong zgjerohet Revolucioni adra - Panorama

e Merkure 1 Tetor 20141400 pm Mijera te rinj nga Hong Kongu po flene rrugeve duke bllokuar bulevardet me te frekuentuar ne qytet Ne protesten qe ka nisur per te kundershtuar pusht
- Shtuar 4 javė mė parė


»Paketė ligjore pėr sigurinė nė rrugė - Keshilli i Ministrave

Deklarata e Ministrit tė Transporteve dhe Infrastrukturės Edmond Haxhinasto dhe Ministrit tė Brendshėm, Saimir Tahiri:
- Shtuar 4 javė mė parė


»PDK terhiqet nga kryeparlamentari tani kerkon Kryeministrine - Panorama

e Merkure 24 Shtator 20141312 pm p classwp-caption-text Arsim Bajrami kandidati i PDK-se per kryeparlamentarbrbrPartia e Demokratike e Kosoves e cila u rendit e para si force poli
- Shtuar 5 javė mė parė


»Kush riciklon më shumë shishe ka kafe e shërbime falas tek dentisi! - BalkanWeb

ROME- Sa ma shumë të riciklosh aq më shumë kursen. E gjitha kjo në kuadër të fushatës sensibilizuese “Mik i ambientit”, që ka marrë udh&eu
- Shtuar 5 javė mė parė


»Sheshi “Nėnė Tereza”, qindravizitorė edhe pas ikjes sė Papės - Shqiptarja.com

TIRANE- Edhe pas ikjes sė Papa Franceskut, sheshi “Nėnė Tereza” ėshtė kthyer nė njė vend peligrinazhi pėr ata qė nuk kanė mundur tė jenė tė pranishėm nė meshėn e shenjtė. Podiumi ku u mbaj
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fletet e votimit jo asgjesim me djegie riciklim - News of Albania

Transmetuar me 01092014 - 1258 PUBLICITET Tirane 1 shtator 2014 NOAal- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ne nje mbledhje te dites
- Shtuar 2 muaj mė parė


»KQZ, Lleshi: Fletėt e votimit nukdo tė digjen, por do tė riciklohen - Shqiptarja.com

TIRANE- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ėshtė mbledhur ditėn e sotme pėr tė vendosur lidhur me mėnyrėn e asgjėsimit tė fletėve tė votimit tė zgjedhjeve parlamentare tė 23 qershorit 2013, por pas debate
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Mbyllja e institucioneve te paligjshme te arsimit te larte - nje hap perpara - Top Channel

Valbona Nathanaili - Në periudhën pas viteve ’90, dëshira për një diplomë universitare çoi në ligjërimin dhe hapjen e një numri shumë t&e
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbyllja e institucioneve tė paligjshme tė arsimit tė lartė njė hap pėrpara - Gazeta Shqip

Valbona Nathanaili Nė periudhėn pas viteve ’90, dėshira pėr njė diplomė universitare ēoi nė ligjėrimin dhe hapjen e njė numri shumė tė madh institucionesh tė arsimit t
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Itali, policia shkatërron bandën shqiptare, kryen 31 vjedhje - BalkanWeb

ITALI-Policia italiane e Verbanias ka shkatërruar një bandë kryesisht me shqiptarë që kryente vjedhje nëpër banesa në veri të Italisë. Banda përb
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Itali, policia shkatërron bandën shqiptare - IndeksiOnline

Policia italiane e Verbanias ka shkatërruar një bandë kryesisht me shqiptarë që kryente vjedhje nëpër banesa në veri të Italisë. Banda p&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Bashkurti: Qeveria Gruevski me sindroma fashizmi, ndaj Tirana e Prishtina duhet tė bashkohen - Ora News

Tiranė Prof.Dr.Lisen Bashkurti, kryetar i Akademisė Diplomatike, ka hedhur dritė sot mbi zhvillimet e fundit nė Maqedoni, protestat e shqiptarėve dhe rrėnjėt e kėtyre protestave g
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shqiponja me dy koka e 2 Korrikut 1990 - News of Albania

Transmetuar me 03072014 - 0132 Nga Ruben Avxhiubr br 2 Korriku 1990 solli ne Shqiperine komuniste perleshjen e pare masive mes popullit dhe aparatit polico
- Shtuar 4 muaj mė parė


»PS si e cilesoi Artan Santon biznesmen i mbuluar nga parate e pista - News of Albania

Transmetuar me 28062014 - 0219 Faksimile e deklarates se publikuar nga PS PUBLICITET Me titullin Pastrohen 7 milione euro me blerjen e
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Industria ricikluese e shisheve prej qelqi - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Anatomia e imazhit nostalgjik socialist - BalkanWeb

TIRANE-"Nga të gjitha artet, kinematografia është për ne më e rëndësishmja" shpallte në vitin 1919 profeti i revolucionit rus, Lenini. Pra, bolshevikët e k
- Shtuar 5 muaj mė parė


»KUR GRUSHTI KĖRCET NĖ PARLAMENT, KONFLIKTI DEL NĖ RRUGĖ - Gazeta Shqip

ALEKSANDĖR ĒIPA
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kur grushti kercet ne Parlament konflikti del ne rruge - Top Channel

ALEKSANDËR ÇIPA - Episodi i dhunës mes deputetëve Gent Strazimiri, Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga në mjediset e Parlamentit ka tronditur opinionin publik. Është
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 416 ->416 0 total_found -> total_found 1 416 ->416 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 riciklim ->riciklim 0 docs[0] -> docs[0] 1 416 ->416 0 hits[0] -> hits[0] 1 502 ->502

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos