Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Rikard Luka"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shtyhet ligji per lejet e ndertimit - Gazeta Standard

Shtyhet me tej sistemi i ri per dhenien e lejeve te ndertimit. Komisioni i Ligjeve miratoi dje nje akt normativ qe ben nje ndryshim ne ligjin Per plani
- Shtuar 5 vite mė parė


»Komisioni pėr Veprimtaritė Prodhuese, Tregtinė dhe Mjedisin vijon shqyrtimin e projektligjit Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 10119, datė 23.04.2009 Pėr planifikimin e territorit. - Kuvendi i Shqipërisë

Komisioni pėr Veprimtaritė Prodhuese, Tregtinė dhe Mjedisin, nė mbledhjen e datės 11.3.2010, nė orėn 11:00, vazhdoi shqyrtimin e projektligjit Pėr disa ndryshime dhe shtesa nė ligjin nr. 10119, datė
- Shtuar 5 vite mė parė


< Më para | 1 | Më pas >
0 total -> total 1 2 ->2 0 total_found -> total_found 1 2 ->2 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 rikard ->rikard 0 docs[0] -> docs[0] 1 213 ->213 0 hits[0] -> hits[0] 1 278 ->278 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 luka ->luka 0 docs[1] -> docs[1] 1 2081 ->2081 0 hits[1] -> hits[1] 1 3076 ->3076

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos